Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zirgi spēj palīdzēt vēža slimniekiem

Foto: www.elitesport.lv

Miniatūrais zirdziņš Magic kļuvis īpaši iemīļots Floridas slimnīcās un veco ļaužu pansionātos dēļ savas mistiskās spējas palīdzēt nedziedināmi slimajiem.

Magic ir četrus gadus veca ķēvīte ar zilām acīm. Miniatūrais zirdziņš ir viens no īpašās ārstniecības/terapijas programmas «Gentle Carousel» dalībniekiem. Amerikas Pensionāru asociācija (AARP) 2009.gadā mazo zirdziņu ir atzinusi par ASV drošsirdīgāko mājdzīvnieku.Ārstniecības programmā iesaistīto zirgu galvenais uzdevums ir maigi pieņemt pacientu dažādās mīlestības izpausmes. Terapijas zirgi, kopā ar pacientiem, brīvi staigā pa ārstniecībai paredzētajām telpām, radot pacientos neaizmirstamas psiholoģiskas un fiziskas sajūtas. Terapijas moto ir: «Mazie zirdziņi ar lielajām sirdīm»!

2009.gadā vidēji 4000 pieaugušo un bērnu, kuriem bijusi nepieciešamība pēc palīdzības, ir tikuši iesaistīti īpašajā ārstniecības programmā.

www.Elittesport.lv

0 Komentāri