Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Piedalies konkursā «Ekovitamīns» un laimē dāvanu karti

Foto: Publicitātes foto

Portāls «Apollo» sadarbībā ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju piedāvā konkursu «Ekovitamīns».

Konkurss «Ekovitamīns» aicina dalīties pieredzē, kā uzvarēt saaukstēšanās slimības. Mēs gaidām dažādas receptes. Receptē jānorāda izmantojamās sastāvdaļas un pagatavošanas gaita. Par plusu tiks uzskatīts pievienots foto.

www.dabasbode.lv

www.ekoprodukti.lv

Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija, kas pārstāv bioloģiskos zemniekus un veicina bioloģiski ražotu produktu piegādi patērētājiem, informē un izglīto sabiedrību par bioloģisko lauksaimniecību un ekoloģiskiem produktiem Bioloģiski ražotos produktus iegūst, saimniekojot ar dabiskām bioloģiskām metodēm t.i. nelietojot ķīmiskos pesticīdus un minerālmēslus (netērē enerģiju to ražošanai, neiznīcina nezāles, kaitēkļus un sīkbūtnes ar indēm), bet veicinot auga dabisko barošanos no ūdens, gaisa un augsnes ar saules enerģijas un mikroorganismu palīdzību. Bioloģiskā lauksaimniecība ir ilgtspējīga, jo pamatojas uz dabas procesu izpratni: vispirms uz apzināšanu, ka viss, kas ir ap mums un mūsos nāk no saules, plašākā nozīmē no kosmosa enerģijas.

0 Komentāri