Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā atvērts jauns Vakcinācijas centrs

ghinson | Foto: <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en ">CC Licence</a>

Atbildot uz iedzīvotāju pieaugošo interesi par veselības profilaksi, Rīgā atvērts jauns Vakcinācijas centrs.

«Šobrīd iedzīvotāji Latvijā nevar atļauties slimot, tādēļ arvien vairāk uzmanības tie pievērš profilakses un ekonomijas iespējām medicīnā, izvēloties sevi un savus tuviniekus vakcinēt pret nevēlamām saslimšanām,» norāda Rīgā jaunatklātā «Vakcinācijas centra» vadītāja Ārija Stalbova.

«Vakcinācijas centrs» atklāts šonedēļ Rīgā, Bruņinieku ielā 20, nodrošinot interesentiem iespēju saņemt visas Latvijā reģistrētās potes, to skaitā, vakcīnas kas nav pieejamas ģimenes ārstiem, piemēram, ceļotāju vakcīnu. «Lai pie mums saņemtu vakcīnu, nav nepieciešams speciāls ģimenes ārsta nosūtījums, turklāt arī mūsu centrā ir speciālisti, kas var sniegt konsultācijas,» skaidro Ā.Stalbova.

Šobrīd aktuālākās, speciālistu rekomendētās un iedzīvotāju pieprasītākās ir ceļojumu vakcīna, pretgripas vakcīna, A un B hepatīta vakcīna, kā arī vakcīnas pret ērču encefalītu un dzemdes kakla vēzi. Iedzīvotāji pieprasa potes, lai justos droši braucot ceļojumā, sākoties pavasara sezonai un dodoties mežā vai vienkārši uzturoties sabiedriskās vietās, taču nereti viņi nav informēti par dažādiem ar vakcinēšanos saistītiem jautājumiem, tādēļ «Vakcinācijas centra» eksperti nodarbojas arī ar klientu informēšanu un izglītošanu. Apmeklētajiem uz vietas iespējams saņemt drukātus materiālus - bukletus, informāciju - par pieejamajām vakcīnām, lai, izvērtējot savu dzīvesveidu un konsultējoties ar ārstu/terapeitu, apzinātu nepieciešamākās vakcīnas.

Bieži vien strādājošiem cilvēkiem sagādā problēmas izbrīvēt laiku, kad aiziet uz ārstniecības iestādi, lai saņemtu nepieciešamo poti. Lai nāktu viņiem pretī, «Vakcinācijas centrs» piedāvā arī izbraukuma vakcinēšanu, dodoties pie darba kolektīviem un veicot vakcināciju darba vietās vai mājās. «Klienti to novērtē, jo tas ļauj ietaupīt laiku un līdz ar to arī naudu, kā arī darba devējiem tas dod pārliecību par savu darbinieku veselību,» norāda Ā.Stalbova: «Tāpat esam izstrādājuši arī precīzu datu bāzi, ar kura palīdzību iespējams sekot līdzi ikviena klienta vakcinēšanās vēsturei un informēt viņu par nākamās potes nepieciešamību.»

Lai ļautu iedzīvotājiem iepazīties ar piedāvājumu un servisu, ikviens aicināts apmeklēt «Vakcinācijas centru», iegūt sev nepieciešamo informāciju un uzzināt par akcijas cenām, kas tieši šobrīd pieejamas vakcīnai pret ērču encefalītu un dzemdes kakla vēzi.

0 Komentāri