Pirmdiena, 25. jūnijā Vārda dienas: Maiga Milija
Foto: Ekrānuzņēmums/Instagram

Liepājā izvietots savdabīgs, pat varētu teikt, ka visai atraktīvs cigarešu izsmēķu konteiners. Ievietojot tajā izsmēķi, iespējams «nobalsot» par to, kas labāk - pārvākties uz dzīvi Liepājā vai tomēr palikt Rīgā. Šāds skats vērojams kādas «Instagram» lietotājas ievietotajā attēlā, novēroja «Tava balss».

Savā «Instagram» profilā attēlu ar interesanto cigarešu izsmēķu konteineru ievietojusi lietotāja ar nosaukumu @manirpavasaris.

Spriežot pēc attēla, interese par šo savdabīgo miskasti ir visai liela un smēķētāji aktīvi izdarījuši vienu no divām izvēlēm.

Konkrētajā bildē redzams, ka lielākais vairums uzskata - «labāk ir pārvākties uz Liepāju».

Šaubu nav. #liepāja

A post shared by Maija Roga (@manirpavasaris) on

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Tad ziņo par to un laimē divas biļetes uz kinoteātri «Multikino»!

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

© TVNET. Visas tiesības paturētas