Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

 

Ženēvas automobiļu izstādē nākamā gada martā Volkswagen prezentēs auto, kurš pildīs zīmola flagmaņa funkcijas.

Par Arteon nodēvētais modelis ievērojami atšķiras gan no Phaeton, kas ir klasisks sedans, gan no modeļa CC, kas pieskaitāms četru durvju kupejām - jaunais modelis, kas ieņems vietu virs Passat, ir dinamiska izskata fastback modelis ar durvju logiem bez rāmjiem un augšup veramu bagāžnieka vāku ar stiklu. Tādējādi auto būs ne vien sportiski izskatīgs, bet arī praktisks, jo kravas novietne esot vienkārši milzīga un ērti pieejama, sola Volkswagen.

Reklāma

Bez tā kompānijā norāda, ka Arteon būs pirmais auto jauniem risinājumiem priekšējās daļas noformējumā, piemēram, platu radiatora režģi, kura līstes stiepsies līdz pat lukturiem.

«Arteon ekspresīvais dizains jau no pirmā skatiena modina entuziasmu, bet pēcāk pārsteidz ar praktiskajiem risinājumiem - šī kombinācija ir vienreizēja,» norāda Volkswagen eksterjera dizainers Tobiass Šūlmans.

Jaunā modeļa vārdu Arteon veido divas daļas. Pirmā ir art un angliski nozīmē māksla. Eon savukārt veido saikni ar Ķīnas tirgū pieejamo top modeli Phideon un norāda, ka Arteon ir premium segmenta modelis.

Volkswagen Arteon pasaules pirmizrāde notiks Ženēvas automobiļu izstādē, bet pārdošanā auto nonāks jau 2017.gada vasarā.

Foto: Ekrānšāviņš no video

Saistītie raksti
Volkswagen parāda auto, ar kuru iebrauks nākotnē

Volkswagen parāda auto, ar kuru iebrauks nākotnē

Amerikāņi saņems septiņvietīgu krosoveru Volkswagen Atlas

Amerikāņi saņems septiņvietīgu krosoveru Volkswagen Atlas

Pēdējo četru sezonu čempioni «Volkswagen» pārtrauc dalību WRC

Pēdējo četru sezonu čempioni «Volkswagen» pārtrauc dalību WRCApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Saulkrasti, 2900 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 54000 EUR
Māja
Māja, Ulbroka, 135000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 2 stundām un 38 min - @vasarasraibumi Paldies par informāciju, sazināsimies ar būvnieku, lai novērš nepilnības satiksmes organizācijā.
  • Pirms 2 stundām un 55 min - Pēc ziemas sezonas veicam arī lietus ūdens pieņēmēju un to pievadu tīrīšanas darbus. Līdz šim iztīrīti 1128 lietus… https://t.co/7Hd45moxzF
  • Pirms 3 stundām un 24 min - @Kaspars_Zn Lai uzlabotu satiksmes drošību un gājējiem atvieglotu iespēju šķērsot ielu, šogad plānoti jauni pieci luksoforu objekti par400tk

Kļūsti par reportieri