Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
Artūrs Artūrs
2 janvārī, 16:01
Beidziet gudri runāt par tiem, kas brauc ar krutākiem autiņiem un nodokli nevar samaksāt. Lielākā daļa auto ir vai nu uz uzņēmumu vai līzingā. takā tam kam 3 gofs naudas var būt pat vairāk! :) Turkāt puse no tiem auto tiek atņeti, jo nemaksā! auto nodoklis gadā sastāda aptuveni 500 miljonus gadā! no tiem ceļiem tiek atvēlēts padsmit miljoni (labi ja) Vnk 1/4 gada budžetu piepilda auto īpašnieki! :) skarbi, bet tā ir!
A
A
2 janvārī, 16:01
Tas ir murgs. Lai ārpus Latvijas strādājošais atbrauktu atvaļinājumā uz Dzimteni ar citur reģistrētu auto par to ir jāmaksā!!! Zemteksts jau ir vienkāršs, ja aizbraucat citur strādāt, tad šeit neviens izņemot radus, jūs negaida. Protams cita lieta ja pastāvīgi dzīvo Latvijā un esi iegādājies citā valstī mašīnu. Tomēr, vai ierēdņiem nav jāaizdomājas, protams ja ir ar ko domāt.
I
interesanti?
2 janvārī, 10:01
tatad sanaak, ka ja esmu precejies ar Igaunijas pilsoni, kas dziivo, straadaa Igaunija un kam pieder Igaunijaa registreeta masiina, tad dodoties kopiigaa izbraucienaa pa Latviju, es pie stuures seesties nedriikstu???? Pat neskatoties uz to, ka otrs cilveeks varbuut attieciigajaa briidii ir noguris, miegains vai tamliidziigi? Un tikai taapeec, ka esmu deklareejies Latvijaa? Vai kaads jau raksta iesniegumu Satversmes tiesai par likuma atcelshanu? Labpraat pievienotos. Tas shkiet paarkaapj ne tikai manas tiesiibas, bet arii manu beernu tiesiibas uz droshu paarvietosanos ...
Q
qraa
1 janvārī, 19:01
Tad kas tgd?! Jadeklarejas arvalstii? Man skiet,ka tas pat forši! Zocialie bus lielāki, pensiju ātrāk un lielaku dabūs! Viss, kas proletariātam vajadzīgs! Urraa!
Batigol 19
1 janvārī, 16:01
Laimīgu jauno gadu visiem kapeikpisējiem ar LT numurzīmēm. Sen bij laiks piegriezt skābekli šiem "gudrīšiem"!!!
Ā
Ārzemju šoferis
1 janvārī, 15:01
Es tā saprotu, ka 92 dienu likums vairs nepastāv. Legalizējām braukšanu visu gadu. Malači. Tiem, kas pārcēla biznesu uz Igauniju ir arī kur deklarēties.
A
aadfgh
1 janvārī, 15:01
juus tieshaam nesaprotiet, ka shis viss ir deelj apfisiena... paskatieties cik EST un LT vnz braukaa pa LV. cik no vinjiem ir tiehsaam kurrati un leishi?
S
suņu Sēne
1 janvārī, 15:01
Auto vadītājus legāli aplaupa .Kaut vai .Autiņam nav skate .Paņemu vienas dienas atļauju ,bet bez apdrošināsanas nevar kustēt .Īsākā apdrošināšana trīs mēneši .Privātajā servisā Auteko ,kas pie CSDD izeju skati un nākošā dienā dodos uz trim mēnešiem baudīt sauli .Mašīna paliek mājās .Kā ar apdrošināšanu ,nerunājot par eksploatācijas nodokli ! Nodot numurus ,bet skati izeju četros vakarā ,bez numuriem uz ceļa nevar .Kopsummā kādi 100-200 Eiriki tiek NOLAUPĪTI .
Mārtiņš Ozoliņš
1 janvārī, 15:01
A kaa ir ar Anglijas automasinam kur sture irotra puse Latvija sadu auto registret nevar jo nav drosh transportlidzeklis bet ja samaksaju 1000 gada tad es likumigi varu braukat ar shadu auto un nevienam vairs nekasa vai vinjsh ir drosh auto galvenais lai tik samaksa Latvijai :D tas ir labi jo domaju anglija pirkt mashinu un shogat parvakties atpakal uz LV nevajadzes lauzt galvu ko darit ar autinju tik 1000 samaksashu un aida var braukt
A
Aivis
1 janvārī, 15:01
Tā vajag! Es piekrītu! Nav ko ar LT vai EE numuriem Latvijas pilsoņiem bruakāt un izvairīties no nodokļiem
Ļ
Ļoti labi
1 janvārī, 14:01
Savādāk nodokļus maksā citai valstij, nolieto šīs valsts ceļus un vēl čīkst,ka citur ceļi labāki. Cirvji.
V
vito999
1 janvārī, 14:01
Te nu ir variaacija par teemu-viena darvas karote sabojaa mucu medus.Viena dala domaaja,ka buus gudraaki,krutaaki par paareejiem,te ir rezultaats. Var braukt,bet jaabuut deklareetam aarzemees.
A
Alfreds
1 janvārī, 13:01
Varbūt kādam ''kundziņam'' tā pašvakāk iet ar nomāšanu.
M
Maris
1 janvārī, 13:01
Man ir Spānija reģistrēts auto, tehniskā beigsies pēc 2 nedēļām, maksājot 10 eiro dienā varēšu te vizinaties bez tehniskās, vai kā sitais murgs darbojas
J
Jukums
1 janvārī, 13:01
Tie, kuri dzīvo pierobežā, meklēs iespēju deklarēties kaimiņvalstīs. Un viņu nodokļi aizies uz tām.
Namejs Akmeņkalns
1 janvārī, 13:01
Es saprotu, nopērkot auto par vairākiem desmitiem tūkstošiem, nauda nodoklim nepaliek un nākas reģistrēt Igaunijā un knapināties. Bet kāpēc citi ir pārāki par pārējiem, kas maksā nodokļus?
N
no laukiem
1 janvārī, 12:01
Kamdēļ nevar ieviest Igaunijas pieredzi ,kur visi nodokļi degvielā? Kas vairāk brauc ,tas vairāk maksā.
P
priekšlikums
1 janvārī, 12:01
A davai šādu nodokli. Ja autoīpašnieks kaut reizēm grib izbraukt no sava deklarēta reģiona uz blakus reģionu, tad viņam nodoklis ir 2x lielāks. Ja grib braukāt pa visu valsti, tad 5x lielāks. Ko te knapināties.
K
Kaspars
1 janvārī, 11:01
Nekā tur nav- piedeklarējies sarkanajā laukumā Maskavā un uz priekšu :), deklarāciju iesniedz e- Latvijā. Kārtējās muļķības izdomājuši, kur neviens nemaksās, ja vēl maksa būtu vismaz vienāda ar Latvijas cenām, nevis 10 reizes augstāka. Vēl viens variants- nomaini tiesības uz Lietuvas vai citas valsts tiesībām- brīvi tas ir izdarāms- pasaki viņu csdd ka tur dzīvo un strādā un būs darīts.
A
Aaa
1 janvārī, 11:01
Nu visu valsts izdomā, lai tauta brauktu prom. Tagad arī, lai deklarētos arī ne Latvijā...
V
Vilis
1 janvārī, 11:01
Un ja runā atklāti, tad nevis automašīnu tehniskais stāvoklis ir svarīgākais, galvenais, bet gan samaksātā nauda par braukšanu.
Ainārs Mēnesis
1 janvārī, 11:01
Es ceru, ka iekasētie nodokļi tiks novirzīti ceļu remontiem, nevis izsaimniekoti?
D
domāju ka
1 janvārī, 11:01
Principā jau pareizs solis, lai mazinātu krāpšanos.
T
tdi
1 janvārī, 11:01
Sanāk ja ar NL reģistrētu auto,kuru tikko esmu nopircis,braucu mājās un taisos reģistrēt LV,par 20km braucienu no Grenctāles līdz Bauskai ir jāmaksā 10 euro????
O
oho
1 janvārī, 11:01
Protams Ceļu satiksmes likuma 9.panta 4. un 6.daļa līdz ar to arī ir izslēgta, tagad atliek tikai maksāt nodokli vai...
O
oho to Namejs Akmeņkalns
1 janvārī, 11:01
Nemusini tautu. Izlasi jauno Ceļa satiksmes likuma redakciju! 9.pantā 5.daļa par ārzemju auto ir izslēgti no 01.01.2017!!!!!
A
A
1 janvārī, 10:01
Ideja ir atbalstāma, bet kāpēc ārzemēs reģistrētam auto nodoklim jābūt gandrīz 10x lielākam, nav skaidrs. Nodoklis varētu būt tāds, kādi izdevumi ir Latvijas iedzīvotājam izejot kārtējo apskati, lai nav atškirības.
A
Alfreds
1 janvārī, 10:01
Nodokļus vajag maksāt,bet tiem jābūt adekvātiem!!!Izdaliet gada nodokli,ko maksā LV,uz gada dienām un viss būs kārtībā , maksās svilpodami , jo būs adekvāti.Krieviem ir labs teiciens par šo tēmu:-''žadnastj frajera pogubila''.
H
heh
1 janvārī, 09:01
Pie LT robežas jāliek mierā un tālāk ar taksometru. :DD
E
ETT
1 janvārī, 09:01
Valkas iedzīvotāji reģistrēsies Valgā, bet Valkas pilsētas kase atbrīvosies no iedzīvotāju ienākuma nodokļa summas...
K
Kuzmich
1 janvārī, 09:01
Kad no Valsts sāks izdeklarēties kādi 100 000 iedzīvoāju, tad sāks domāt?
N
Nereģistrāts
1 janvārī, 08:01
Nēpietiek ka reproduktīvā vecuma darbaspēks darbavietas spiests meklēt ārpus Latvijas, tagad vēl gribāt lai viņi maina pilsonību? Kam tas ir izdevīgi?
U
un?
1 janvārī, 08:01
Tas nozīmē, ka es nevaru braukt ar lietuvā vai igaunijā iznomātu auto? vai tā nav konkurences un tirgus kropļošana? un tas nozīmē, ka latvieši arvien vairāk ārzemēs mainīs pilsonību uz svešu?
W
wreck
1 janvārī, 08:01
Panāksim vien to, ka ārvalstīs dzīvojošie Latvieši vēl retāk brauks uz Latviju ilgtermiņā. Gribi uz mēnesi atbraukt uz Latviju ar visu auto, šķiries no papildus 250 eiro..
© TVNET. Visas tiesības paturētas