Konceptuālais A klases sedans demonstrē Mercedes jauno dizainu

 

Mercedes-Benz Šanhajas automobiļu izstādē prezentētais konceptauto Concept A Sedan ne vien demonstrē, kā attīstīsies zīmola dizains, bet arī liek nojaust, ka A klase tiks piedāvāta arī četru durvju modeļa formā.

Konceptuālā A klases sedana garums ir 4569 mm, platums - 1869 mm, bet augstums - 1463 milimetri.

Reklāma

Šā izstādes eksponāta dizaina elementi pirmo reizi tika parādīti šā gada janvārī, kad Mercedes-Benz atklāja skulptūru Aesthetics A. No tās un Concept A Sedan noprotams, ka nākotnē Mercedes-Benz automobiļi iegūs muskuļotāku motora pārsega dizainu ar diviem garenvirziena pacēlumiem, ļoti īsas virsbūves pārkares, kā arī degungala laukumam proporcionāli lielāku radiatora režģi. Tā dizains līdzināsies modernizētajam modelim SL un sportiskajam AMG GT R, vēsta Motor.ru.

Concept A Sedan ir tikai šova modelis, kas demonstrē gaidāmo modeļu aptuveno izskatu, tādēļ par piedziņas agregātiem un formām runas nav. Var vienīgi piebilst, ka pašreizējais CLA, kas konceptuāli ir ļoti līdzīgs Šanhajas prototipam un ir pieejams Coupe un Shooting Brake formātos, tiek piedāvāts ar motoriem, kas attīsta no 109 līdz 218 zirgspēkiem civilajās versijās, kā arī 381 zirgspēku Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC modifikācijā.

Nākamās paaudzes A klase tiks konstruēta uz moduļveida platformas MFA un pamatā konkurēs ar Audi A3 un BMW 1.sēriju. Gaidāms, ka uz jaunās šasijas taps arī krosovers, kas izmēru ziņā līdzināsies B klasei un modeļu klāstā ieņems vietu vienu pakāpienu virs GLA.

Saistītie raksti
Video: Mercedes-Maybach G 650 Landaulet

Video: Mercedes-Maybach G 650 Landaulet

Mercedes-AMG GT saimē gaidāms pieaugums

Mercedes-AMG GT saimē gaidāms pieaugums

Vai Opel var spēkoties ar Mercedes un BMW?

Vai Opel var spēkoties ar Mercedes un BMW?


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR
Māja
Māja, Sigulda, 170000 EUR

Satiksmes informācija

  • 2017. g. 27. maijā 09:44 - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10:30 veiks darbus - Elizabetes 65 ; 71 ; 69 Elizabetes pret Tērbatas 2a ; Čaka 120 ; Kuršu 9
  • 2017. g. 26. maijā 18:33 - Šobrīd uz Rīgas apvedceļa A5 Salaspils - Babītes pie Rīgas HES ir izveidojies vairākus kilometrus garš sastrēgums. https://t.co/fft62oNMiW
  • 2017. g. 26. maijā 15:10 - Sākas remontdarbi uz ceļa Aizkraukle–Jēkabpils https://t.co/Gkt8pLhsAV

Kļūsti par reportieri