Pirmdiena, 25. jūnijā Vārda dienas: Maiga Milija
Komentāri
Autorizējies šeit:
E
es
26 augustā, 04:08
Dzirdejaat?.. fotoradaru lielais onkulis, kursh saacis nodarboties ar sho visu .. ir nopircis sev jaunu auto un nejau pa paaris tukstoshiem.. 5dien esot bijusi baiga apmazgashana.
S
slota
25 augustā, 20:08
pretīga tā birokrātija,neaizvaino sods .
X
x
25 augustā, 19:08
TĀPĒC JĀPĀRSŪDZ VISI SODI !!!
A
AL
25 augustā, 18:08
Varbūt Teilānu vienkārši vajadzētu izrūnīt, lai tādi nevairojas?
H
hehe
25 augustā, 16:08
Uz tām bildēm visa informācija ir angļu valodā- tātad svešvalodā. Jautājums - vai nav tā ka visiem pierādījumiem Latvijā jābūt valsts valodā vai arī tiem ir jābūt attiecīgi iztulkotiem? Galu galā bilde jeb ar fotoradaru iegūtā informācija pavisam noteikti ir svešvalodā! Tad uz kāda pamata šādi iegūtā informācija tiek izmantota kā pierādījums?
S
ss
25 augustā, 15:08
Valdība atļaujot afēristu firmai aplaupīt tautu,parāda kurā pusē viņi nostājušies un ar ko paši nodarbojas.
V
vivs13
25 augustā, 06:08
Par to, vai mutvārdu aizrādījums ir sods : Ir divas lietas - rakstveidā noformēts brīdinājums, kas ir administratīvais sods un mutvārdu aizrādījums, kas nav sods. Tiesas, starp citu, uzraujoties uz gadījumiem, kad CP lēmums smird, mēdz piedāvāt kompromisu - neierosināt lietas pret valsts institūciju darboņiem pēc tiesas iniciatīvas, kuras faktiski būtu jāierosina bet arī neatzīt, ka nekāda pārkāpuma nav bijis, bet, lai cilvēks netērētu laiku un ne..drāztu tiesu (vienkārši lēmumu pārsūdzot vai sameklējot procesuālos pārkāpumus, dēļ kuriem kāds no vēl godaprātu saglabājušiem tiesnešiem atmet lēmumu atpakaļ uz zemāku instanci, nopelnot iepriekšējam tiesnesim atceltu lēmumu) - iedod mutvārdu aizrādījumu un izbeidz lietu. Cilvēks ir nesodīts / CP ir neaiztikts un var savas cūcības turpināt...
V
vivs13
25 augustā, 06:08
vernonam ir 2x taisnība un ":)))" juridiskie prātojumi ir nevietā, jo parāda vienīgi likumu nezināšanu. To, ka sodi ne tikai par 1 km/h pārkāpumu beigu beigās beigsies ar mutvārdu aizrādījumu - tas bija skaidrs jau sen, pretēji CP iepriekšējai v..āvuļošanai par bezjēdzību sodus pārsūdzēt un to, ko VIŅUPRĀT nosaka likums. Šobrīd kociņš naudas pelnīšanas mēģinājumu jomā ir pārliekts uz zivei ir jāsāk vākt punktus nākotnei, kad būs jāskaidro - no kurienes CP tāda materiālā ieinteresētība (atgādinu - sodu apmēru un ātrumu robežas nenosaka VITRONIC, bet gan CP), ja vien nav koruptīva saite peļņas sadalē ar VITRONIC. Tāpat būs tiesā jāskaidro - kāpēc 1 km/h nav uzskatāms par maznozīmīgu pārkāpumu, par kuru izteikt mutvārdu aizrādījumu un kāpēc vispār radari ar tādiem uzstādījumiem tika novietoti konkrētā vietā. Un te nu ar gada novēlošanos piešķirtie mutvārdu aizrādījumi būs it kā p..astulba, bet tomēr vismaz kaut kāda otmazka.
N
Nepielūdzamā statistika
25 augustā, 06:08
2012.gada prmajā pusgadā, salīdzinot ar analogu laika posmu pērn, par 16% pieaudzis avārijās bojāgājušo skaits, bet par 4,5% - negadījumos ievainoto personu skaits. Gada pirmajos 6 mēn šogad bojā gājuši uz Latvijas ceļiem 80 cilvēki, bet pērn šajā laika posmā - 69. Pārvietojamo fotoradaru izvietošana salīdzinoši drošos ceļa posmos, kuros ne reizi nav notikuši ceļu satiksmes negadījumi, no morāles un ētikas viedokļa ir nepareiza un nosodāma rīcība.
J
Jānis
25 augustā, 05:08
Ja varētu apkopot statistiku par CSN pie slēptajiem FR, varbūt cietušajiem pašiem jāpiesakās? Tie paziņojumi par satiksmes drošības uzlabošanu ar slēptajām metodēm ir krāpšana!!!
V
Vernons
24 augustā, 18:08
Izsakām pateicību E.Zivtiņam – pirmo reizei mūsu praksē par fotoradara fiksētu pārkāpumu piemērots mutvārdu aizrādījums. 23.08.2012. Esam saņēmuši Prevencijas pārvaldes priekšnieka E.Zivtiņa 2012.gada 17.augusta lēmumu, ar kuru tika atcelts iepriekš piemērotais fotoradara fiksētais sods un izbeigta lietvedība. Autobusa vadītājs tika sodīts par to, ka pie it kā atļautajiem 80 km/h vadītājs ir braucis ar 98 km/h (atņemot 3 km kļūdu – 95 km/h). E.Zivtiņš ne tikai atzina, ka lēmuma autors atkal ir kļūdījies par autobusiem pieļaujamo maksimālo ātrumu dotajā vietā (autobusi drīkst braukt ar 90 km/h, bet kravas a/m ar 80 km/h), bet izbeidza administratīvo lietvedību (aprobežojoties ar mutvārdu aizrādījumu), kaut ātrums pēc kļūdas atņemšanas tik un tā ir pārsniegts par 5 km/h. www.ijurists.lv
K
khm
24 augustā, 17:08
tuff formāts? Un šai ziņai vēl būtu jātic? Žurnālistu analfabētīsmam nav robežu.
N
Novērotājs
24 augustā, 16:08
sods pie 106k/h = 5Ls. Tajā pat laikā likumā rakstīts: 149.8 pants. Braukšanas ātruma, distances un intervāla neievērošana Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu līdz 20 kilometriem stundā ar motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, — izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam piecu latu apmērā. Jautājums: kuros gadījumos tad izsaka to brīdinājumu un kuros nē????
L
LAPK 21.pants
24 augustā, 15:08
Ja tomēr tiek pierādīts, ka pārkāpums ir noticis, vēlos norādīt uz LAPK 21.pantā norādīto, ka iestādei ir dotas tiesības personu atbrīvot no administratīvās atbildības maznozīmīga pārkāpuma gadījumā. Šā panta 2.daļā noteikts: „Ceļu satiksmē izdarīto administratīvo pārkāpumu, ja par to paredzētais naudas sods nepārsniedz trīsdesmit latus un ja šis pārkāpums nav radījis draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem vai viņu mantai, var atzīt par maznozīmīgu.” Paraksts (Zivtiņs)
D
drūmais
24 augustā, 13:08
Līgums ar esošo firmu ir jālauž. Fotoradaru uzstādīšanu un apkopi jāuzņemas CSDD un ieņemtās soda naudas paliks valstij, savu ceļu fonda uzlabošanai. Radari jāliek arī vietās, kur pašvaldības uzskata par vajadzīgām tās likt. Pirms radaru atrašanās vietām jābūt izliktām lielām brīdinošām zīmēm
B
bratans
24 augustā, 12:08
Džeriņ, ej un atsēdi sev piespriesto (diemžēl, ļoti niecīgo) sodu, un neaizstāvi neliešus (pats tāds), kuri neievēro likumus.
P
Pļiitroniks
24 augustā, 12:08
ir izbijušo mentu reketieru banda.
C
Cūkazs
24 augustā, 12:08
Tapēc katru protokolu nepieciešams apstrīdēt, jo tas taču neko nemaksā. Nau ko tiem žīdeļiem taapat vien atdot savu naudu. Es piemeeram esmu apstriideejis jau vairaakus protokolus, kur bija blakus vairaakas mashiinas un lieta velkas jau pusotru gadu un man skati izejot sodi nav jaamaksaa.
G
ges
24 augustā, 12:08
man pat\ik piemēri kur vairaks auto ar rāmi, bet tai pāsā laika nav redzami auto prieksējie un pakaļe'jie riteņi/ tātad auto nav redzams pilnība un bilde redzams tikai rāmis ar auto numu. to nevar uzksatīt par pamatotu sodu, ja auto nav redzami gan priekshejie gan pakaļe'jie riteņi.
?
?
24 augustā, 12:08
Tajā piemērā ar autobusu ir kaut kāda muļa, jo autobus nu nav piemais transporta līdzeklis rindā un autobusa attālums no priekša braucošā auto neliek domāt, ka šis nu baigā ātrumā uz priekšu skrējis, lai nopelnītu sodu.
J
JanisT
24 augustā, 12:08
Reņģēdājiem ir jāaizveras un jāpriecājas, ka viņus neliek koncentrācijas nometnēs un nešauj uz ielas nost. Latvija pieder SVF un visādi ieziemieši viņiem nav vajadzīgi. Iesaku atcerēties, kas notika ar Indiāņiem Amērikā, un justies pateicīgiem, ka te nenotiek tas pats!
N
Nu, protams!
24 augustā, 12:08
Mūsu menti atkal visgudrākie, pat par ražotājiem un to instrukcijām. Secinājums: Mentiem ir taisnība, jo viņiem "vienmēr ir taisnība"!
F
fak u
24 augustā, 12:08
atkal tvnet parkope vesas zinas no citiem resursiem
M
mazda626
24 augustā, 11:08
Labdien! Vai ir iespejams pārsūdzēt protokolu un atgriezt naudu, ja sods jau ir samaksāts un pagaja jau pusgads?
N
nost ar to zagļu bandu vitronicu- LIGUMS JALA
24 augustā, 11:08
Līgums ar tik negodigu komersantu ir JĀLAUŽ vai arī ja līgums netiks lauzts - parādīs tikai korumpētības līmeni mūsu valstī. Lai ātrumu kontrolē CP kā tas bija līdz šim, nevar paļauties uz robotiem, kas tikai fotogrāfē, bezvcilvēciskā faktora. Kā tie radari tiek slēpti- tas ir viens vienīgs ārprāts, Jāskatās nevis uz ceļu bet visos krumos, kā ari nepāŗtraukti spidometrā, ka tik nesanāk tas +1km/h. TAS NAV NORMĀLI un nekad arī nebūs. Jāoda ir tie kas nesās, nevis tie, ka mēģina vairāk vai mazāk braukt pec noteikumiem. Absurdi ir sodit par paris kmparsniegšanu, jo tur pat muļķim ir skaidrska parkamums ir NENOZIMIGS.
X
xs
24 augustā, 11:08
cik var rakstīt vienu un to pašu!!!
B
Burbulis
24 augustā, 10:08
Vienīgais kur Vitronic var vainot ir tajā, ka viņi nespēja salikt visus fotoradarus. Žēl, bet nu pēc viņiem gan jau noslēgs citu līgumu ar kādu citu. Sliktākajā gadījumā to visu izdarīs paša policija. Bet nu par to ka avārijas mazāk un ātrums mazāks man tikai prieks. Ir jau vēl citas tehnoloģijas ko vajadzētu ieviest, kā kameras krustojumos kas detektē vai pārbraukts sarkanajai gaismai.
6
666
24 augustā, 09:08
Tiešām,kamdēļ ne vienā melnajā punktā nav uzstādīts fotoradars,līdz ar to,lai Zivtiņš beidz muldēt,ka tie mēsli nav ieviesti slaukšanai!!!Ziftels arī par antiradariem muldēja visādas stulbības,nezinu,bija sapīpējies vai pēc rauta,bet tādas pasakas vēl nebiju dzirdējis!!!Tos sodus vajag pārsūdzēt,kaut līdz eiropas tiesai!Tie slaucēji jāatsēdina atpakaļ!
M
Mamba
24 augustā, 09:08
mani tie radari baigi kaitina, agrāk braucu mierīgi pa pilsētu 70-80 km,bet tagad pirms radara braucu 50, pēc radara 100km, sanāk saraustīta braukšana kaut kāda.
A
Antiņš
24 augustā, 09:08
Runa nav par fotoradariem. Runa ir par valsts attieksmi pret saviem iedzīvotājiem. Diemžēl skaidrojumi par šadu pasākumu ieviešanu, kad valsts paziņo, ka tai nav naudas ir vairāk kā ciniski. Tad vēl izrādās, ka valstij no tā nav nekāda labumu, bet labumu gūst trīs veikli zeļļi. Bet vienalga mums stāsta, ka iedzīvotāji ir slikti, bet tie zeļļi paraugpilsoņi. Ja internetā ievietotu zeļļu sadzīves attēlus, kā gērbjās, kā uzvedās, kādos krogos ēd, kādas automāšinas lieto - aina būtu ļoti nepievilcīga. Bet arī fotoradari tā tikai tāda skaidiņa visā valsts saimniecisko labumu jūrā, kur atļauts zvejot tikai atsevišķiem "apzinīgiem" izredzētajiem.
N
neo
24 augustā, 08:08
man pofiigg- braucu ar riteni un radari un degvielas cenas mani neuztrauc- tie reketi var iet dillees
P
par taisnību
24 augustā, 08:08
Tauta runā, ka Vitronic sia visi īpašnieki ir policijas bijušie un tagadējie priekšnieki un tā ir viņu sile.
L
lasi divreiz
24 augustā, 08:08
periņš protams ir atraktīvs juristiņš, tomēr nav īpaši gudrs. instrukijā 8.2. ir skaidri rakstīts: "...Veidnē vismaz daļēji ir jābūt redzamam vismaz vienam priekšējam ritenim (priekšējā mērījuma gadījumā), attiecīgi vismaz vienam aizmugurējam ritenim (aizmugurējā mērījuma gadījumā) un/vai vismaz daļēji ir jābūt redzamai transporta līdzekļa numura zīmei. Citi satiksmes dalībnieki, kas pārvietojas tajā pašā virzienā pa to pašu joslu vai blakus esošo joslu, nedrīkst būt redzami vērtēšanas veidnē. Turklāt, vērtēšanas veidnes rāmīša apakšējai malai ir jābūt zem transportlīdzekļa riteņiem. Pretējā gadījumā attēls ir jānoraida kā nepieņemams pierādījums.". Tātad, policija vadās no tā, ka ir vismaz daļa no numura zīmes vai daļa no riteņa. Steidzamies lēnāk.
J
Janis
24 augustā, 08:08
Man tie radari netraucē. Kā braucu 120+ tā braukšu. Waze un detektors pilda savas funkcijas. Bet tie kas ir mierīgie braucēji gan ielido. Piemeram uz vidzemes šosejas radars stāv vienīgajā vietā kur var apdzīt. Cilvēki saņem sodus par 105km/h apdzīšanas laikā itkā pārkāpto ātrumu. Tiek sodīts godīgais braucējs un ierausts piķis.
D
dakša
24 augustā, 08:08
valdošās kliķes gara bērns.....nu tāda valsts...nu nekladas korupcijas ēnas
E
e
24 augustā, 08:08
Vai džeriņam jau nevajdzēja būt aiz restēm?
P
par rakstu
24 augustā, 08:08
Foršs bembis!
K
kn-c
24 augustā, 07:08
es tik tā intereses pēc - no 3 aptaujātiem cilvēkiem, visiem bija vienāds rādītājs 67 km/h - 3 = 64 km/h. Pašai 2 sādi protokoli ar identisku rādījumu. vai tas nav kaut kā aizdomīgi?
N
neo
24 augustā, 07:08
nju ko var njemties ar to vitroniku- lauzham liigumu un valsts leenaam pa vienam radaram meenesii saliek savus- jaunus , kvalitatiivus utt- nevis shitos meeslus kas citaas valstiis vispaar ir aizliegti savu nepreciizo meeriijumu deelj.
B
briters
24 augustā, 07:08
Mani gan sodija pilnigi pamatoti. Sods bija pamatigs, un es vairak ta nedarisu. Prieks bija iegriezties Latvijaa!
V
Vispār es vairs neko nesaprotu
24 augustā, 07:08
TVNET Iepriekš publicēts raksts - "lielākā daļa sūdzību par fotoradaru sodiem ir nepamatotas" Tad izlasot šo rakstu sanāk ka Zivtiņa kungs melo - citāts no raksta:"Pastāv vairāki biežākie iemesli, kāpēc lēmumi tiek pārsūdzēti.. Pirmkārt, transportlīdzekļu īpašnieki apgalvo, ka konkrētajā situācijā automašīnu nav vadījuši. Otrkārt, sodu pārsūdz, ja fotouzņēmumā redzami vairāki transportlīdzekļi, proti, sods esot bijis blakus braucošajam transportlīdzeklim. Treškārt, ir gadījumi, kad cilvēki apzinās savu vainu un pārsūdz lēmumu, pieprasot brīdinājumu naudas soda vietā.. Visos trīs iepriekšminētajos gadījumos sūdzības ir nepamatotas"
M
Mkija
24 augustā, 07:08
Man ļoti patīk radari -nav nozīmes vai tie ir pārvietojamie vai stacionārie šādu apsvērumu dēļ: 1/ ir katram autobraucējam jāievēro ceļu satiksmes noteikumi visur -ne tikai melnajos punktos; 2/ pie ātruma pārsniegšanas labi, ka ir radars nevis policija - nav laika patēriņš protokola satādīšanai(vismaz 20 min.)un nav soda punktu. Tā kā, manuprāt, viss ir OK un nav ko cepties. Dažas valstis Eiropā ir radaru pārbāztas, tas nevienam netraucē, viss atkarīgs no tā, kā pats brauc vai mauc. braukt atbilstošiās valstEirop
V
Vitronic radara bijušais SARGS
24 augustā, 07:08
Ticiet man - ar prevenciju tur nav nekāda sakara (ir uzlikti daži fotoradari tiešām melnajos punktos - tā teikt lai Policijai būtu ko likt sabiedrībai priekšā kā piemēru) Vitronic darbojas labi motivējoša atalgojumu sistēma - ja izdomā vietu kur tiešām varēs daudz pārkāpējus noķert alga var pat trīskāršoties. Nezinu kā Policija nākošā norādījumā ieliek to labi ķeramo vietu savā rīkojumā - laikam katru nedēļu satiekoties Vitronic un Policijas pārstāvjiem, Vitronic kompānija kaut kā spēj norādīt Policijai kurā vietā būtu vēlams uzstādīt fotoradaru - vai tieši otrādi kurā vietā Vitronic to nevēlas turēt. Vēl man rodas milzīgs jautājums - Policija savos rīkojumos norāda Vietu un laika posmu kad Vitronic kompānijai jātur fotoradars. Bieži vien šīs vietas un laiki nesakrīt ar Policijas rīkojumā norādīto informāciju - kāpēc Policija nekontrolē fotoradaru uzstādīšanu?
X
x
24 augustā, 07:08
vispār normāli tas nav , ja ātruma pārkāpuma protokolus mēs atrodam savās pastkastītēs, foto radaru protokoliem par ātruma pārkāpumiem vajadzētu būt kā ierakstīta vēstule.
X
x
24 augustā, 07:08
es nezinu vai ir jēgas likt foto melnajos punktos. foto radars ir vajadzīgs tur kur ir ātrumi. šosejas,ceļi ārpus pilsētām/pilsētās. a kas attiecas uz sodiem , tad tur ir pilnīga anarhija.
X
xxx
24 augustā, 07:08
Tad varbūt tagad tam Teilānam vajadzētu piespriest sodu, lai atmaksā visus nelegāli iegūtos līdzekļus. Kāds vispār par šo atbildēs, vai atkal noraks nebūtība it kā nekas nebūtu bijis un tā tam vajadzēja būt?
0
0 problemo
24 augustā, 07:08
pakārt pie kaunu staba to briļļaini vitronic kobru. un ņemam nākamos!
B
Bruģis
24 augustā, 07:08
Vai no radariem sodi tiek piestādīti arī ārzemju numuriem (kas nav Latvijas reģistrā)? Ja nē, kāpēc? Kāpēc ārzemnieki demonstrratīvi neievēro ātruma ierobežojumus un nesās garām radariem ? Kāpēc viņi tiek atskaitīti kad apkopo rezultātus?
Z
zzz
24 augustā, 07:08
zirgam skaidrs, ka tā ir no augšas piesegta akcija = vairāk naudas budžetā..... kāšam - dr..žam savu tautu
C
cc
24 augustā, 07:08
Valstī kurā negodīgi tiesneši netiek atbrīvoti no tiesneša amata Jūs gribat , lai kāds par fotoradariem uztrauktos, lai tajā viss būtu godīgi. Divkosība bija un būs. Jums ceļu policists kurš pats 10 minūtes iepriekš ir ņēmis kukuli (kas ir kriminālpārkāpums) soda un moralizē kāds Jūs esat slikts par to , ka jūs esat pārkāpis administratīvo likumu. Un tā ir ikdiena.
N
Normāls pārkāpējs
24 augustā, 07:08
Es saņēmu protokolu par 5Ls, tas ir sods par braukšanu ārpus pilsētas uz 103km/h, vai tad protokols par šādu pārkāpumu ir adekvāts! Tagad rupjā daļa: viņi maitas grib tikai ierīt piķi un godīgi sadalīt uz galviņā!
H
hohoho
24 augustā, 06:08
Piemēram, kādēļ radaru kastes nestāv tā dēvētajos melnajos punktos, pildot preventīvu funkciju, bet gan redzami vietās, kur viegli pieķert noteikumu pārkāpējus. ------- Elementāri. Ja kāds brauc ar "normālu ātrumu" patstāvīgi un visur (ieskaitot "melnos punktus"), tad šāda braucēja atbrīvošana no visas liekās naudas izslēdz arī viņa esamību "melnajā punktā". Melnajā punktā konstanti esošs radars ātri kļūst neefektīvs, jo visi zina, ka viņš tur ir, "f1 radi" netiek izķerti un melnais punkts ātri pārvietosies uz citu bezradara vietu.
N
neo
24 augustā, 06:08
te viss ir vienkaarshi- ja valsts nealuziiss liigumu ar vitronik, tad tauta lauziiss radarus- he he he apburtais loks ne?
Edgars P. Prauliņš (︻┳デ═一 ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(-̮̮̃-̃)
24 augustā, 06:08
bļeģ, ragads pāri miljonam ls nevar bildi kvalitatīvu uztaisīt.
Z
Z
24 augustā, 06:08
Ļoti labi, pēc šī varētu veselu kaudzi ar protokoliem atcelt - atceros, kaut kāda poliča pārliecināto sakāmo, ka kuri tur nosacījumi nav ņemami vērā, lai atceltu sodu - opa, a te pēc instrukcijas sanāk, ka tādus pat nevar ņemt par pilnu. Foto Radari ir laba lieta, ja tā tiek normāli pielietota un pareizi izskaidrota.
.
.
24 augustā, 06:08
Cik var ņemties ap tiem radariem? Nav apnicis?
V
vitrooonic
24 augustā, 06:08
Es tachu vitronic valdes seedee teicu, ka jaadod lieaaki kukulji un tad nebuus shitaadu probleemu, kvalitaate maksaa tomeer. Kaarteejo reizi skopais maksaa divreiz, vai nu jau vairs nespees vispaar maksaat...
D
dainis
24 augustā, 06:08
Tak iemācieties braukt!
M
mk
24 augustā, 06:08
Normāls pārkāpējs, ieraudzījis FR vai tā zīmi, tūlīt sāk strauji bremzēt un rada avārijas situācijas. Pārējiem arī jābremzē. *** NORMĀLS PĀRKĒJS - kas tas par putnu ! Vai arī ir normāls bezbiļetnieks, normāls kožļeņu zaglis, normāls uzmetējs, normāls kūlas dedzinātājs ?
N
niks
24 augustā, 06:08
BRĪVĪBU DŽERIŅAM!
P
piiii
24 augustā, 06:08
es tikai brīnos,kā tie fotoradaru sargsuņi sēž tur jādomā ka personīgajās automāšīnās. Viņus taču var sazīmēt un noķērt ārpus darba laika klusā vietā. :D
I
Ida
24 augustā, 06:08
Kādi vēl "melnie punkti", par kuriem konstanti gaudo pārkāpēji? Metušies uz pūšļošanu, ja neko citu nevar izdomāt. Bet, nu labi, pieņemsim, ka šie mistiskie punkti kaut kur ir. Tad FR jātur lielgabala šāviena attālumā no tiem. Normāls pārkāpējs, ieraudzījis FR vai tā zīmi, tūlīt sāk strauji bremzēt un rada avārijas situācijas. Pārējiem arī jābremzē. Un ja nu vēl slidenā laikā? Ko tad jūs, visu šito bardaku gribat noorganizēt kur jau tā ir "melnais punkts"? Nē, huligāni jāizķer taisnos vēlams vienvirziena posmos ar labu pārredzamību, kur viņi, ieraudzījuši FR rada vismazāko bīstamibu.
S
Smiekls
24 augustā, 06:08
Nu gan joki, visi Vitronic darbinieki piesēdināti pie datoriem un nu tik drukā komentus savas firmas aizstāvībai... Malacis Džeriņš, ka iztramdīja šo lapseņu pūzni!
I
Izturēt līdz galam!
24 augustā, 06:08
Džeriņš kārtīgs vecis! Žēl tikai, ka uz gadiņu jāiet būs pasēdēt... :( Nebūs pie kā konsultēties, kā tos alkatīgos naudas kāsējus pie vietas nolikt...
Juris Popovs
24 augustā, 06:08
Nabaga tēvēnetam nav par ko rakstīt lāgā, lai mēs sparīgi čatotu, tāpēc raksta par kaut kādiem sīkumiem un/vai muļķībām. Visos protokolos no fotoradariem man ir bijušas lieliskas fotogrāfija, nedomāju, ka citiem ir savādāk! Tā kā tēvēneta pirmajā lapā ir ar fotošopu speciāli saķēmota bilde, lai čatistu pagalītes padegtu labāk!
D
Duģiks
24 augustā, 06:08
Amorāls līgus, arī pretlikumīgs. Žēl, ka cilvēki ir slinki un netiesājas.
T
Tiff
24 augustā, 05:08
Nav tāda faila formāta tuff, ir tiff - Tagged Image File Format. Izskatās, ka fototelefonu paaudzes žurnālisti nezina pašas elementārākās lietas ciparu attēlu štellēs.
1
123
24 augustā, 05:08
Es vēl NEVIENU CILVĒKU neesmu sastapis kurš šo afēru atbalstītu! ** Interesanti, kurš normāls cilvēks ar tādu kā TEVI vispār runās ?
K
kemi
24 augustā, 05:08
"nedz aizmugurējais ritenis (aizmugurējā mērījuma gadījumā) vismaz daļēji, nedz arī numura zīme vismaz daļēji nav redzami vērtēšanas veidnē;" pēc šī iznāk, ka protokols nav derīgs, ja veidnē nav abu: riteņu un numurzīmes. Līdz ar to sanāk, ka par derīgu var uzskatīt protokolu, kur veidnē ir vismaz viens no atribūtiem. Bildē veidnē nebija numurzīmes, taču pakaļējais ritenis bija. Tad kāpēc protokols ir nederīgs?
S
skolotājs..proletariāts
24 augustā, 05:08
Redz.. Kā labu un sakarīgu štelli.....spēj sačakarēt RAUSĪGU un ALKATĪGU BURŽUJU bariņš... ...kurš siekalas pilinādams gatavs katram vēnas pārkost lata dēļ.. ... Ne par velti Kārlis Markss teica, ka kapitālisms ir sistēma, kas sevi iznīcina mūžīgās PRETRUNĀS!!
A
Andrejs L.
24 augustā, 05:08
Re kā CSN noteikumu pārkāpēji atkal satrakojušies - tātad šie fotoradari tomēr dod labumu ! Žel, protams, ka to fotoradaru ir tik maz un sodi tik nelieli ! Tomēr mazāk ir daudz labāk nekā necik ! Būtu konkurence starp radaru uzstādītājiem, tad arī varētu izvēlēties un ar VITRONIC lauzt līgumu 1 Bet tagad lai paliek kā ir ! Protams šie komentētāji-likumpārkāpēji bļaus ka nevajag fotoradaru, nevajag biļēšu pārbaudītāju tramvajos, nevajag apsargu RIMI, nevajag cietumu un t.t. Bet šie komentāri nozīmē tikai to, ka fotoradaru ideja ir pareiza . Un ja vēl ir tehniskas kļūmes, tad arī tās atrisinās . Nekļūdās tikai jau šie daudzie komentētāji !
M
mk
24 augustā, 05:08
vadītājam līdz ar to nav iespējams pārliecināties, vai soda piespriešana ir likumīga vai nav. ** Tiešām, lai nu kas, bet autovadītājs jau nu noteikti nezina vai viņš ir pārkāpis satiksmes noteikumus !
H
hey
24 augustā, 05:08
A kā var zināt, ka no bildes nav nogriezta kāda cita mašīna? Reāli bez digitālā faila to nevar pateikt.
E
edmunds zalite
24 augustā, 05:08
te ir dariisana ar noziedziigas bandas darbiibu - CSD liek neatbilstosas ziimes; teilaans mera aatrumu; cp iekasee sodus. visus vinjus cietumaa ar mantas konfiskaaciju!!
V
vecis
24 augustā, 05:08
un ja nepareizi noformetu protokolu atsuta,piedzit moralo kaitejumu 10000 ls,jamusu perkamie nemak vai negrib piespriest tad ir ES tiesa
D
dainis - nē potenciāliem slepkavām
24 augustā, 05:08
Ja tie grīdā spiedēji mācētu braukt, tad nekādu sodu nebūtu. Problēma ir sekojoša - latgalīte, nopirktas tiesības un pedālis grīdā uz nebēdu. Risinājums - cietums kā minimums uz 5 gadiem bez nekādiem brīdinājumiem.
V
Valdis
24 augustā, 05:08
Malacis,Džeriņ,gan Vitronikam,gan citām ieinteresētajām pusēm nedrīkst ļaut brīvi elpot ne sekundi.Jā,protams,fotoradarus vajag,bet tikai ar vienu nosacījumu-tiem jāstrādā par labu autovadītāju un gājēju drošībai,nevis politmafijas bandai.
E
ehh
24 augustā, 05:08
viss jau būtu labi ar tiem radariem, ja vien viņi netracinātu cilvēkus ar visādiem izgājieniem..
palaidniex
24 augustā, 05:08
mnde - čalim ir reāls cietumsods par kukuļa izspiešanu un piesavināšanos, pilnīgi bezcerīgas "otmazkas" tiesai, lai atliek pasēdēšanu uz nārām... bet nē - skabargas svešās acīš saskata pa kilometru, savās baļķu kravu nemana... Es aplūkoju savus Fotoprotokolus (ar kuriem gan nelepojos) un esmu ne pārāk izbrīnīts, ka NEVIENS no fotoprotokoliem nav pat apšaubīšanas vērts. Līdz ar to man personīgi nav pamata uzskatīt, ka masveidā tiek piespriesti naudassodi uz nepietiekami pamatotu FR pierādījumu pamata. Varbūt tādi bija paši pirmie protokoli...
C
Cilvēks
24 augustā, 04:08
No f***ing way? tiešām piemēro pretlikumīgi?
A
Argh
24 augustā, 04:08
Brauciet ar velo :)
I
Ivis
24 augustā, 04:08
iJurists.lv ir vēl viens daudz svarīgāks raksts par šo - izrādās var dabūt arī mutisku brīdinājumu (ir konkrēts Zivtiņonkuļa parakstīts lēmums:) Šo rakstu vajadzēja labāk pārpublicēt, jo tad katram skaidrs, ka Edža panāks Vitronica bankrotu pat no ieslodzījuma! Izrādās noziedznieki arī kaut ko labu var izdarīt, rspct!
E
Ezis
24 augustā, 04:08
Tas nozīmē ka policija nodarbojas ar nelikumīgu lēmumu pieņemšanu, krāpniecību un valsts naudas izšķērdēšanu izsūtot ierakstītas vēstules un pēc tam tiesājoties, ja ir nelikumības, kas ir zināmas jau no paša sākuma? Ir iespējams ierosināt tiesas procesu pret lēmuma pieņēmēju, jo faktiski viņš ir tas, kurš nodarbojas ar krāpniecību izmantojot savu dienesta stāvokli.
A
Ainārs
24 augustā, 04:08
Džeriņ, labi ka tu nebrīnies par ko tevi iesēdināja!:)
B
bs
24 augustā, 04:08
Baigi tiesiska valsts,valsts augstākās amatpersonas piesedz un noklusē nelikumības,bet Džeriņu bāž cietumā!Nelikumības un autovadītāju čakarēšana velkas jau gadu,bet nekas netiek darīts,lai to izbeigtu.Vēmiens nāk.
N
nunu
24 augustā, 03:08
Pērkot OCTA vai KASKO neaizmirstiet, ka Ēriks Teilāns ir BNA - Baltijas apdrošināšanas nams - īpašnieks. Diezgan jau viņš nopelna ar fotoradaru afēru!
H
horns
24 augustā, 03:08
Bet VALDĪBA UN ZIFTIŅA SIA visu noliedz , ka tas nav iespējams . Tās ir pilnības muļķības .
S
sams
24 augustā, 03:08
Ideja pa radariem nebūt nav slikta, bet izpildījums galīgi nekorekts. Ušakova brālēnam, Lindiņai un Zivtiņam(kretinam) gribējās ātrāk pie milijoniem tikt. Tagad Rihardam (Kozlovskim) jāparāda savs raksturs. Ceru kad vīrs nav ņuņa un lupata, lauzis līgumu ar to zagļu bandu.
V
Velo
24 augustā, 00:08
Bumeram prokji var likt uzreiz (bildee attelots). Subaars ceert taadus un praatiigaak brauc, he..
A
a
24 augustā, 00:08
Pasutita ta statistika .domata naiviem pilsoniem...
B
braucējs
23 augustā, 23:08
Tikko saņēmu protokolu, bet bildei ir tik slikta kvalitāte, ka vērtēšanas veidne (melnais rāmis) vispār nav saskatāma, līdz ar to nevar noteikt, vai bilde atbilstoši PoliScan lietošanas pamācībai izmantojama kā pierādījums. Vai kādam ir pieredze līdzīgā situācijā? Ir jēga sviest atpakaļ?
L
labais rabīns
23 augustā, 23:08
hana ir tiem radariem var teikt!
A
andts
23 augustā, 23:08
ja juti ka neesi vainigs vajag parsudzet man ari uzlika.nofocheja 3 masinas un sodu tjipa man laikam tapec ka braucu ar jaunu bmw.bet braucu katru dienu un zinu ka tur radars,tapec ari zinu ka neparkapu neko,brinums ka tiesas spriedumaa vel atvainojaas,a ja nebuutu kasijies ta 20ls pa pecpusi.
N
NuNu
23 augustā, 22:08
KURŠ TAS IR - VAIRĀKUMS??? CIK VIŅAM IR BALSU??? Varbūt tomēr vajadzētu tautas nobalsošanu par to uzrīkot??? Es vēl NEVIENU CILVĒKU neesmu sastapis kurš šo afēru atbalstītu!
F
FX
23 augustā, 22:08
Visi var shumeties un pukstet cik grib, bet nekas nemainisies un ligumu nelauzis, jo shi ir muljkju zeme, kur galvenais policists var viedokli mainit pa nakti par 180gr... vienigais risinajums, kadu supervaroni ar karabiini ar optiku un klusinataju, pret katru krumos nosleptu radaru... p.s. esu tik pret radaru slepshanu...
N
nu
23 augustā, 22:08
šobrīd izrakstīto FR protokolu cipars jau ap 230 000 tūlīt būs... piemetot to ar vidējo soda ciparu VB navaru nav grūti aprēķināt... naudas štancējamā mašīna iet pilnā hodā!
G
GRiBU
23 augustā, 21:08
Džeriņ, Tu esi fantastisks !!!!
N
Nego
23 augustā, 21:08
Varbuut kaads zin kaa ir ar fotograafijaam kur ir redzamas 2 a/m ? Vai var piemeerot sodu ?! Paldies.
G
guncik
23 augustā, 21:08
Un kā ar radaru uzstādīšanu apšaubāmās vietās, piemēram, vietās, kur mainās ātruma režīms? Konkrēti, Vangažos, kur radaru uzstāda 100 metrus aiz 70 zīmes.
A
autovaditajs
23 augustā, 21:08
Nevar tachu braukt ar auto un nepartraukti skatities spidometra,ka tik neparsniedz atrumu par 1 km/st.tas rada bistamibu uz celjiem
E
emma
23 augustā, 21:08
Fotoradari IR vajadzīgi !!!! BET melnajos punktos un pie skolām, bērnudārziem !!!! un nost ar Vitronic SIA !
!
!
23 augustā, 21:08
aizvakar vēl redzēju avāriju dēļ radara tieši salu tilta sākuma virzienā uz jūrmalu kur radars bija novietots tieši aiz autobusa pieturas krūmos un tādējādi cilvēks ieraugot radaru meta pa bremzēm un viņam ielika pakaļā lūk jūsu drošība
V
vivs
23 augustā, 21:08
1. CP ieinteresētība iekasēt neadekvātus (tātad - prettiesiskus) sodus par minimāliem pārkāpumiem liecian par CP tiešo saistību ar iekasēto naudu un tas apjomu. 2. Vitronic vaina un nelietība ir vienīgi sadarbībā ar CP, kas nosaka par ko un cik iekasēt 3. esmu par radariem, kaut vai bez brīdinošām zīmēm un kaut vai VITRONIC izpildījumā, ja sodi tiek uzlikti likumīgi - sods proporcionāls pārkāpuma smagumam (par nebūtisku pārkāpumu izsakot likumā paredzēto mutvārdu aisrādījumu vai neko) un pārkāpums tiek piemērots viennozīmīgi pierādītas vainas gadījumā(nevis pretrunā pat ar lietošanas instrukciju), lai nebūtu nevainīgi sodīto.
S
sad..sts labs pasākums
23 augustā, 21:08
Vēl jau "labs" prokols ir, ka lēmumus var pārsūdzēt tikai 10 dienu (ieskaitot brīvdienas) laikā, bet Latvijas pasts (@@#$$%^%^&) piegādā šīs ierakstītās vēstules 3-4 dienu laikā, tādējādi samazinot iespēju, piemēram, sagatvot normālu , kvalitatīvu pārsūdzību. Savukārt Zivtiņs un tamlīdzīgie var 30 dienas domāt ko rakstīt. No soda izdarīšanas brīža vispār 4 mēnešus var marinēt. A ko darīt, ja cilvēks atvaļinājumā vai tmldz.? Īsumā - viss vienos vārtos, kā jau Latvijā. ps: man ar kurjeru no Holandes vēstule 24h, ir 21.gadsimts.
.
..
23 augustā, 21:08
''Vairākums Latvijas iedzīvotāju atbalsta fotoradaru uzstādīšanu satiksmes drošības uzlabošanai.'' Kā tad :D 90% negrib, jo tad nevarēs skriet uz 140... Un lai neņerkst ka uzliek vietās kur nav avāriju,jo ja neuzliks un tur notiks avārija tekst būs atkal,ka gaida kamēr kautkas notiek... Ir jau jāliek tur kur skrien kā nenormāli... Vienīgi varēja jau būt tie 10km/h + pieļaujamā novirze uz šosejām... Bet tad sūtīt brīdinājumus, lai gluži neiedomājas ka maksimālais ātrums ir paaugstināts..
R
rrr
23 augustā, 21:08
es atbalstu... tikai 1. valsts kontroletu un parraudzitu 2. tiesham bistamas vietas novietotus 3. sapratigu toleranci ieverojot 4. netaisot to par biznesu, bet par ieguldijumu valsts celju satiksmes droshibaa... Nost ar Vitronic!
L
lol
23 augustā, 21:08
skumji redzēt kā te viss tiek sačakarēts... tik vienkārši - noliec kur ir melnie punkti un vadītāji priecāsies un atbalstīs, un zinās kurās vietās īpaši jāuzmanās un jātur acis vaļā... bet nē... liek uz labi pārredzamiem ceļiem ar divām joslām katrā virzienā, sadalošā josla 2m plata ar zaļo zonu, līdz trotuāriem 4-5m attālums, ne gājēju pārejas, ne krustojumi, nekā, bet radars bildē priekšā-pakaļā... es piekrītu, ka nedrīkst pārsniegt atļauto ātrumu, bet nevajag jau arī ieviest tādas bailes vadītājos, ka ieraugot kasti ceļmalā uzreiz tiek mests pa bremzēm. nevis fotoradari melnajos punktos bet melnie punkti tur, kur stāv šie radari
K
kurmis......
23 augustā, 21:08
to statistiku izveidojuši ieinteresētie biznesmenīši ........ Tauta 99% pret zagļu biznesu!
K
Kvazimodo666
23 augustā, 21:08
es atbalstu... tikai 1. valsts kontroletu un parraudzitu 2. tiesham bistamas vietas novietotus 3. sapratigu toleranci ieverojot 4. netaisot to par biznesu, bet par ieguldijumu valsts celju satiksmes droshibaa...
IdeasTourism
23 augustā, 21:08
Nost ar Vitronic!
© TVNET. Visas tiesības paturētas