Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
P
pp
3 septembrī, 18:09
a par ko vispar jautājums. SC darboņis teilāns visu šo te radaru lietu kūrē.
E
eksperti
3 septembrī, 11:09
Visu laiku kad kāds jauns cilvēks ienāk politikā vai valdībā, tad nākas dzirdēt par viņa neatbilstību pieredzes dēļ. Jo nav viņam tādas pieredzes kā citiem ekspertiem. Tikai kāpēc kārtējie eksperti ar pieredzi atkal ir salaiduši dēlī visu tā ka pat stacijas bomzim jānokaunas? Satiksmes drošības ieguvums - 0 Nodokļu maksātāju nauda - pa taisno privātstruktūrai - 0 labums valstij Tie kas noslēdza līgumu - pilnīgas nulles un nejēgas
L
Lāčplēsis
3 septembrī, 10:09
Aņka puļemjotčica ar citiem platdiršiem, iekampa, bet atbildēt nav kam ?!! Uz mieta !!!!
U
Udox
3 septembrī, 10:09
Interesanti, kāpēc nekur nav neviena Lindas Abu Meri komentāra? Ja nekļūdos, tad visa šī putra tika ievārīta viņas laikā, tagad pārējie vainīgi, kad šī pļura ir jāizsmeļ?
C
cimuss
3 septembrī, 09:09
Kur ir Zivtiņš.... kādu laiku atpakaļ ar putām uz lūpām aizstāvēja "radaristus"??????? Un bēdīgi, ka atkal pilna apmēra "āzis" ir tas, kurš uzstāda radarus, it kā "ļaunprātīgi" soda no trešā kilometra...... un it kā garāmejot pieminēti ļautiņi, kuru amata pienākumos it "kurēt " satismes drošību .... nu tā pati Linda un unikālais Velšs &CO ... manuprāt, policijas retums... lai nebūtu atbildīgo, izeja vienkārša.... MĒS TUR VAIRS NESTRĀDĀJAM. Labi, ka neslavē....
S
sovoku url.a
3 septembrī, 09:09
cik mīļi...
?
???
3 septembrī, 08:09
Tāpēc jau brauca kā mnu mācēja teles šoferiem pa klēpjiem tusēja....
S
Savādi
3 septembrī, 08:09
Vai tas virsraksts nav pilnigi no citas "operas"?
R
Roberts
3 septembrī, 08:09
"Analizējot līgumu šķiet, ka tas sastādīts par labu Vitronic" Kurš parakstīja līgumu un kad tiks saukts pie atbildības???
L
Labrīt!
3 septembrī, 08:09
Kuram jūrmalniekam tad tas ir jaunums?
M
march
3 septembrī, 07:09
Izrādās, ka dažas dienas atmešanās no 140 uz 110 pie naftas tanka bijusi bezjēdzīga :)
E
Elviss
3 septembrī, 07:09
Fotoradarus pārņems valsts, tos nopērkot par nenormālu naudu. Un uzvarētājs būs tā pat Vitronic
B
baigais
3 septembrī, 07:09
Nesparotu, vai Ilze Petersone-Godmane atbildēs par savu parakstu, vai mūsu valstī policijas ierēdņiem nav jāatbild par nolaidību, nu vismaz ar kaut kādu tur amata pazemināšanu ?
J
3 septembrī, 07:09
Vai Siļķes kunga domas mums neizdosies saklausīt?
K
kurš atbildēs ?
3 septembrī, 07:09
Kāpēc «Jaunā Viļņa» laikā uz Jūrmalas šosejas radari tikuši atslēgti ????
M
mxm
3 septembrī, 07:09
A KĀDS SAKARS VIRSRAKSTAM AR PAŠU RAKSTU???? Un vispār tak beidzat vienreiz ņemties ar tiem fotoradariem. Bļn tiešām gribat labāk lai CP krūmos sēž ar saviem fēniem, vai vēl labāk braukā ar volvo un ķer pretimbraucošos pārkāpējus??? To jūs gribat labāk? JA diendienā brauc pa vienu maršrutu jau no galvas var iegaumēt kurās vietas tās foto kastes mēdz būt, ja nevari atcerēties tad nu pats vainīgs. Un galugalā, ja saprāta robežās pārkēpj noteikumus, tev pie kājas KUR ir vai KUR nav tie radari. Pieraduši, izlaidušies vienkārši esat ka varat lidot uz 120, 140 un par to nekas nebūs....
L
Laipni lūgti!
3 septembrī, 07:09
Zive laikam stostas pe..pe..pe..pe..pe..pe..
M
Miķelis
3 septembrī, 07:09
Zelta Zivtiņš - Priekšapmaksas karte fotoradariem! Samaksā un vari lidot nesatraucoties pa RADARIEM! :DDDD
A
aiz olām ....
3 septembrī, 07:09
Ilze Pētersone-Godmane....? Godmens atmācīja ??? Vieni Godmaņi uzdarbojas !
R
Rūķis
3 septembrī, 07:09
Kāpec nav dzirdama E.Zivtiņa stostīšanās šajā sakarā,kur viņa viedoklis-atmazka? Labākais variants no šī kauna traipa-fotoradariem,atteikties uz kādiem gadiem trim,tikmēr,lai strādā CP.Ja grib uzlabot satiksmes drošību,tad labākie varianti ir uz ceļa strādājoši CP darbinieki un stacionārie fotoradari,drošībai no slēptajiem nav jēgas.
P
pilsonis777
3 septembrī, 07:09
Noriebies klausīties par valdības biznesiem.
D
ddd
3 septembrī, 06:09
kāpēc Jūs cilvēki esat tik neapdomīgi un pārsniedzat ātrumu???? Ja mēs visi brauksim ievērojot satiksmes noteikumus, tad tāds Vitronic vispār bankrotēs, bet uz ceļiem beidzot valdīs miers un kārtība. Vai tad ir kaut kas vienkāršāks???? Bet ko nu es te sapņoju - pilnas ielas ar pamuļķiem, kuri strādā par krāvējiem, vakarā iedzer no bēdām aliņu, piedarbina savu veco bmv un tos pašu sapelnīto algu 150 latus pēc tam samaksā sodos policijai....
M
mikels
3 septembrī, 06:09
teatris
L
LOL
3 septembrī, 06:09
Ušakova padomnieks, tak nesodīs savējos, ir tak jāparāda saviem zjomām, ka uz 200km/h var palidot garām radaram, tā saka, pazīmēties.
X
xc
3 septembrī, 06:09
Ceļu policisti ir tādi paši kā radaru kompnija,nagli bez gala.Māk tikai laizīt vienu vietu biezajiem,bet pret vidēju latvieti izsturās kā pret bagātnieku.
Z
zb
3 septembrī, 06:09
par kādu godīgu radaru lietu var būt runa,ja pats Dombrosvkis arī berzēdama rokas ieklāva 10 ļimonus ienākumus vats kasē no soda naidām. :D
,
,,,,,,,,,,,,,,,
3 septembrī, 06:09
Trakums, kā mums patīk laizīt dibenus citiem!!! Ceram,ka 3.septembrī - skolas dienā ari bus atslēgti ,lai jaunieši var mierīgi NESTIES uz skolām...
V
vecais Opelis
3 septembrī, 06:09
Nu kolosāls līgums! Par neizpildīto- 0.001%, bet no ienākumiem- 30%! Un ko par to saka "speciāliste"- Pētersone- Godmane? Vai nebūtu pienācis laiks par šī "projekta" neveiksmēm samaksāt no savas kabatas?
F
fiks
3 septembrī, 06:09
tas gan ir labi,ja var parakstīt visādus mistiskus līgumus un aiztīties no ieņemamā amata,bet par tā sekām un nodarīto kaitējumu vairs vav jāatbild. Vajag pieņemt likumu,ka atbīldīgā persona arī pēc amata pamešanas nes atbildību vismaz 2 gudau garumā.
.
.
3 septembrī, 06:09
.
L
latvija
3 septembrī, 06:09
Sadi paversieni var but tikai latvijaa.. jaa, jaa, ar mazo burtu... Atkal bus privats kantoris, atkal otkati, atkal radaru slepsana un nekas nemainisies.. Vieniga iespeja pastav vienkarsi demolet tos mes. Lus.
T
toniks
3 septembrī, 06:09
kāpēc vispār tiek izskatīta iespēja biznesu nodot vācietim??? Juridiski tā protams ir cita firma, bet pat ezim skaidrs, ka tā būs tikai izkārtnes maiņa. Ne nu fricis kaut ko te darīs, ne nu kā. Tas pats Teilāns vien fīrēsies, tikai no nosaukuma pazudīs Baltica. Atkal kārtējais teātris, tautas muļķošana.
S
Skopais maksā 2x!
3 septembrī, 05:09
Uz cik grābekļiem vēl ir jāuzkāpj, lai beidzot varenie saprastu, ka iepirkums pēc zemākās cenas pēc būtības ir aplams un nolemts neveiksmei!
F
Forpu
3 septembrī, 05:09
Nākamajās vēlēšanās jābalso par VL, laiks likt pie vietas "liberāļus" un maskavas algotņus!
E
Es
3 septembrī, 05:09
Labi redzās, viena īsa dzīves patiesība: Visi ir vienlīdzīgi, bet daži ir vienlīdzīgāki par pārējiem
H
horns
3 septembrī, 05:09
Jaunais Vilnis veica jau priekšatmaksu ZIFTIŅA SIA un radari uz nedēļu pazuda. Saki vēl , ka MAFIJA NESTRĀDĀ.
S
sss
3 septembrī, 05:09
Kā lai neatslēdz saimnieki bij atbraukuši, labi ka nelika stāvēt gar ceļa malu un klanīties kungiem.
P
Pārgudrais
3 septembrī, 04:09
Likumus pielāgo tiem, kuri spēj par to samaksāt!
D
drbetmens
3 septembrī, 04:09
Savu tautu var apzagt un apjāt uz katra stūra, bet tad, kad ir iespēja dabūt naudu no ārvalstniekiem, tad redz nēēēē. Tas pats, kas ar tranzīta nodokli, kapēc, pieņemsim, Lietuvai ir nodoklis par smago mašīnu iebraukšanu valstī, bet Latvijai nav? Kaut ar to skaisto nodokli var iekasēt naudu no citiem, nevis savējiem?
K
KAUNS
3 septembrī, 04:09
TVNET, izlabojiet GRAMATIKAS KĻŪDAS, tādu rakstā ir katrā trešajā teikumā! Kauns!
A
Ass
3 septembrī, 03:09
Un ko par to saka KNAB?!
Jānis Savickis (on the fly, volare)
2 septembrī, 22:09
vitonikam laikam ar Jauno vilni sanaktu labaks biznesa projekts kaa ar valsts policiju..:D
B
Bembis
2 septembrī, 22:09
Starp citu - Administratīvajās tiesībās ir noteikts, par pierādījumu izvērtēšanu izskatot administratīvo lietu ir teikts, ka nav spēkā tādi pierādījumi, kas iegūti un var būt saistāmi ar interešu konfliktu. Tā kā vienigais pierādījums ir fotogrāfija no Vitronic un ņemot vērā to, ka viņi saņem procentus no soda naudām nevis konkrētu budžetu - ir skaidrs, ka ir interešu konflikts. Tik pat labi Krimināllietu tiesnešiem vai lieciniekiem varētu noteikt procentuālu atlidzību, ja lietā ir pienemts notiesājošs spriedums. Absurda teātris.
I
IeM
2 septembrī, 21:09
Ilze Pētersone-Godmane ir persona, kam nav muļķīgu aizspriedumu pret shēmu bīdīšanu, ja vien labiem cilvēkiem rezultātā dzīve kļūst labāka.
J
jop
2 septembrī, 21:09
Kautkad kompromat par to fruktu bij daudz sarakstiijis.
J
jop
2 septembrī, 21:09
Vai tas Teilans nav tas kursh chupojas ar Ushakovu un stutee SC???
B
bbc
2 septembrī, 20:09
Nosaut!? Ta vienkarsi ir cilveka reakcija uz klaju bekaunibu no varas esoso puses, vins ir meginajis demokratiska veida so to panakt, bet neka, neka vienreiz....desmito reiz un tad pienak tas bridis, kad varas izmantota masina sagrauj vina butisko...un tad ies un SAUS! Ka varas esosie nesaprot, pasi rada Breidvikus! Neko jaunu nepateiksu, ka apaksa ta augsa ir draugu, pazinu klani. It, ka apaksa saprotami gimene, rads, skolas biedrs, kapec gan vinam nepalidzet?! Augsa likmes citas, situacija ta pati. Bida savu demagogiju (pasi nesaprotot kur brauc, samacas politkorektumu, manipulaciju, sab. att. un zieke vala). Nu kapec vajag varai masu medijus (izmanto "narkomanu" izslapuso tieksmi pec sensacijas, naudas:(), ar medijiem manipulejam - pienemsim, es domaju, ka tas nav labi darits, ta nav demokratija, bet tad es, ta ka apskatos (nu moz es viens tads stulbs) ko raksta, ko rada TV un es saprotu ES VIENS BEDU BRALIS, visiem ir labi, ekonomika Nacionalaja attistibas plana, muziga izaugsme, krize parvareta, Eiro "ieviests" (preteji ekonomikas grandu petijumiem). Tad kad jaatbild, comins jau no skatuves nokapis. Nu savi comi tak ir palikusi, ja tie nedaris, moz atceresies "skeletu sava skapi". Baigi biezi valsti salidzina ar uznemuma vadisanu (pelna lielaki, izdevumi mazaki), ta ari vada, ko tur tie stradnieki D...S! Bus, ka gribesu - kapitalisms. No valsts es gaidu likumu visiem vienu, kas parkapj, tam jaatbild (ne jau galvu nost, samerigi nodaritajam) un nekadu atlaizu, kaut kadiem, sini gadijuma, smiekligiem klauniem, kuriem ir nauda vairak neka maniem darbiniekiem. Nu ko ta lai iet Rigas ielas, ker puiselus, draz visus pec kartas, uzvedas ka cukas, bet mums policijas resurs nepietiek utt. Smiekligi skumji - pardota valsts un pardod vairakuma cilveku tikumus, kroplo tos (tu esi vietejais, mes tevi dabusim, tu norausies). SLIMA SABIEDRIBA VARAS AUGSGALA, zivs pust no galvas.
S
solofor
2 septembrī, 20:09
un atbildību tiem tauklaižām vajag uzlikt.... par nejēdzīgi pieņemtiem lēmumiem vismaz 10 gadus pēc amata atstāšanas ...ar reālu brīvības atņemšanu un mantas konfiskāciju......
S
solofor
2 septembrī, 20:09
...interesanti kas tad tos līgumus sastāda un kas viņus paraksta??? Vienmēr ir tā ka tautas kalpi atrunājas...... tā līgums sastādīts.... Tad ko?? nav juristu, kas šos līgumus pārlasa nokomentē un saskatas tajos visas nejēdzīgāsm lietas??? Murgs kautkāds...... un tie kas paraksta ir absolūti muļķi vai uzpirkti / iesaistīti??
S
sliipais
2 septembrī, 20:09
Mani staastaa satrauc,ka iespeejams kaads fricis dziivos no muusu sodanaudaam. Tas tajaa visaa ir tas skumjaakais. Uzskatu ka ienjeemumiem no sodanaudaam 100% jaanonaak budzjetaa.
P
paldies krievnacistam Ušakovam
2 septembrī, 20:09
Krievu korumpētiba tiek ievazāta Latvijā. Nav brīnums, ka daudzi (tie vājākie) vairs necīnās pret to.
B
brr
2 septembrī, 20:09
Soda nauda par neizdarīto tiek noteikta tikai 0,001 procents. --- Lūk, šis viens pats punkts jau izraisa interesi, kapēc tāds līgums ticis vispār parakstīts.
D
dady
2 septembrī, 20:09
Viss tas notiek tapec, ka valsts parvaldes aparats ir korumpets visos limenos- sakot no mazaka ierednisa lidz valdibai, tai skaita ari iestade , kurai ar korupciju jacinas-KNAB. Kamer no runam par korupcijas apkarosanu neparies pie darbiem, nekas nemainisies. Nebutu tada korupcija un enu ekonomika, kadas tas ir tagad, Latvija butu starp attistitakajam valstim ES.
R
Ricijs
2 septembrī, 20:09
"Daudziem šķita, ka mēs viņiem piedodam vai piesedzam, bet mēs vadījāmies no līguma nosacījumiem" TAD KĀDA VELNA PĒC, TAS LĪGUMS BIJA TĀ SASTĀDĪTS????????????????
W
W
2 septembrī, 19:09
Kam nauda, tas pasūta mūziku!
N
N
2 septembrī, 19:09
Atziņa-Jaunā Viļņa laikā visas iespējas bimmer,benz vai bentlija braucējiem kārtīgi atvilkt uz Jūrmalas šosejas un ja kādam rociņas līkākas,ieskriet arī kādā kokā.
peciss
2 septembrī, 19:09
ne taksists , bet taksometra vadītājs!
V
Valdis
2 septembrī, 19:09
Ja papētīsiet, kam pieder šis radaru bizness un kā tas ir saistīts ar Ušakovu, tad sapratīsiet, kapēc radari tika atslēgti.
V
vertu
2 septembrī, 19:09
un vai tā nav cūcība?un pakaļas laizīšana?
A
asd
2 septembrī, 18:09
sodus un nodokljus maksaa tikai nabagi..
C
ch
2 septembrī, 18:09
bet vispaar rezultaats jebukuraa gadienaa ir pozitiivs : ja teilaans un/vai viatronic piespieda radarus pelniit naudu , protams , vajg vinjus nomainiit , lai lokharas saprot ka nevis radari vainiigi bet gan paarkaapeeji!
C
ch
2 septembrī, 18:09
ufff, es jau sabijos ka duni varees varees parkaapt noteikumus ! nekaapersoniiga analiitiskaa spriedeleeshana ir liimenjus 20x zemaaka nekaa manam sunim !
M
MB
2 septembrī, 18:09
Un,ja arī viņi būtu ieslēgti,no ārzemniekiem sodus vienalga nevar piedzīt!!!Vispār jau es pats tajās dienās braucu ar 140,viss štokos,sodi neatnāca!Te jau bļaustās tie,kam žēl naudas antiradaram!!!
K
KasPar
2 septembrī, 18:09
Bezkaunīgie dzimumlocekļi, vietējos slauc un apzog, bet kaut kādi Jo..ā viļņa sniegacilvēki no tās pretīgās Putlandijas var mierīgi braukāt. Jūrmala vispār ir viens liels krievzemes padauzu apgabals, un Rīga tāpat. Visur tie kretīni vazājas, vienīgā valoda, kuru dzird ir krievu. Besī ārā! Nesen vel domāju, varbūt sakt strādāt oficiāli, maksāt nodokļus valstij, darī visu to lietu kā pienākās, bet nu nezinu, tagad sāku saprast, ka būšu kļūdījies ar to domu gajienu - ņefig man maksāt, atdot savus līdzekļus kaut kādu sovjetu elementu uzturešanai, lai viņiem būtu par ko izmaksāt algas un prēmijas, bet tolks no tā nekāds absolūti, jo visa valsts ir aizlaista galīgā atejā. Izglītība, medicīna, darba tirgus un citas vitāli svarīgas sferas ir pilnīgi deformātas, sen zaudējušas savu nozīmi. Nesen biju tādā kā ceļojumā uz vienu no skandināvijas valstīm, tur manam draugam no Latvijas dzīvo paziņa - krievs, kurš tur parcēlies uz dzīvi - nu ļoti sakarīgs cilvēks, ar pareizu domāšanu, tādā prieks klausīties un papļāpāt ar tādu. Stāstīja, kā izcīnījis savu vietu zem saules, kāpēc devies prom no dzimtenes - nu pavisam cita domāšana. Kamēr nebūš neviena, kas nošauj tos visus alkatīgos seskus mūsu varas aparātā, un nenaks jauni kadri ar citu loģiku un spriesanas spejām un darba sparu, tikmēr nekas nemainīsies. Skumji, bet tā ir!!
S
Sir G
2 septembrī, 18:09
Autiņiem ar ārvalstu (arī Krievijas) numuriem fotoradaru sodi nedraud. Vienīgi uz neskaitāmajiem krievu autiņiem, ar Latvijas numuru zīmēm, tie fotorafari var nodarīt nelielu skādi.
?
???
2 septembrī, 18:09
Domajiet,ko gribiet..bet vienmer bus ta...lai tiem,kam jamaksa...nevadzetu maksat...
T
TiriPiri
2 septembrī, 18:09
Kā tagad ar kompensāciju tiem šoferiem, kam uzrēķināts sods nepamatoti (kad tiešām šī ātruma pārsniegšana bijusi minimāla un nevajadzīgā vietā)
N
nils
2 septembrī, 18:09
Pirms pērc OCTA BANā padomā kam tu maksā!
J
JAUTĀJIENS
2 septembrī, 18:09
Ja jau pat valsts iestādē t.i. Ceļu Policijā atradās korumpēti darbinieki, tad privātai firmai savi "caurumi" noteikti arī pastāvēja. Tas nozīmē, ka zināmas personas varēja hroniski pārkāpt ātrumu, bet oficiālais rēķins līdz viņiem nenonāca. Vai šāda privāta iestāde pati tika kontrlēta un kur ir garantija, ka šādi 'caurumi" neeksistēja.
R
rr
2 septembrī, 18:09
par visu ir samaksats
Ģirts Piebalgs (Manāmi iereibis)
2 septembrī, 18:09
Samaksāja kukuli laicīgi...
C
champion
2 septembrī, 18:09
p....as ne valdiiba!
L
laikam
2 septembrī, 18:09
bail bij teilānam, ka neaizved puiki uz mežu ...
.
...
2 septembrī, 17:09
Pērkamās padauzas.
N
nātre
2 septembrī, 17:09
:) Baigā jēga no tiem radariem tai laikā - tāpat kā mūsējie nemaksā sodus par pārkāpumiem ārzemēs, krievi (jeb auto ar Krievijas numurzīmēm) nemaksās neko te.
K
Korumpeta un neattistita valsts
2 septembrī, 17:09
Ir tik skumigi skatities ka musu valsts un policija ir tik neattistita, tik vaaja, tik korumpeta... Ir apnicis maksat nodoklus siem neattistitajiem valdibas viriem un policijas Valstj un policijai pasai jauznemas radaru liksana, jasakarto celi, jauzstada zimes utt... Ja varetu, nemaksatu nevienu santimu nodoklod siem izdzimt eniem ... Visus sodus parsudzam, lai tiem bezsmadzenu raditajumiem ir ko darit un teret savau laiku un naudu un ari krasojam! Krasojam, nu Jus zinat ko.....
L
lulz
2 septembrī, 17:09
Par šito vien tur būtu visi jāizpurina
K
Klonetais
2 septembrī, 17:09
Nēesmu taksists, bet parasts Jūrmalas iedzīvotājs, JV laikā iznāca vairākas reizes braukāt pa pilsētu, un tiešam brinījos, bet radaru nebija.
S
sss
2 septembrī, 17:09
Kātad kad vajadzēja atslēgt,saimnieki bij atbraukuši.
N
Nastja
2 septembrī, 17:09
Vai tiešām ir tik grūti noskaidrot to personu datus, kuri pieņēma lēmumu novākt radarus ļaunā viļņa laikā? Manuprāt - elementāri. Ne jau nu tie čibriki, kas šēž baltajos bulku vāģos, to paši izdomāja. Varoņu datus - studijā! Nemācēšu uzreiz definēt juridiski, bet te, manuprāt, ož pēc kukuļņemšanas un tas būtu sodāms.
A
andris
2 septembrī, 17:09
zivju smakainie korumpanti!
G
GPS
2 septembrī, 17:09
"Latvijas auto moto biedrības prezidents Juris Zvirbulis uzskata, ... . Vēl viens absurds viņaprāt ir tas, ka valdība budžeta ieņēmumos ieplānoja soda naudu ieņemšanu." __________________________________________________________________ Absurds? Nu tas tā maigi teikts. Visdrīzāk tas velk uz kaut ko tādu, kas robežojas ar cinismu, noziedzīguattieksmi un rīcību pret tautu no tās priekšstāvju puses. Bēdīgi un pamācoši
N
normala prakse
2 septembrī, 17:09
jarada labveligi apstakļi tiem kuri ienes naudu Latvijas ekonomika.
N
Neps
2 septembrī, 17:09
Un paldies dievam nebija avāriju. Bet ja būtu, kurš atbildētu????
.
...
2 septembrī, 17:09
Rīt saliks fotoradarus pie skolām,nu tik būs kāsiens Ls,reti kurš 30km/h vilksies..........
D
duksis
2 septembrī, 17:09
VĀRDUS!!! VĀRDUS!!! TO vārdus, kuri figurē zem nosaukuma "tekstu sagatavoja"! Labi, ir mums daudz "zicpriekšsēdētāju" kā daži taukmūļi, bet tad pastāstiet KURI ir īstenie Benderi!
M
miks
2 septembrī, 17:09
Izskatās ka katrs kas atrodas pie stūres ir iedevis kaut kādam teilānam pa diviem latiem.Tad vēl varbūt ka esam uzstādījuši Ginesa rekordu procentuāli visvairāk sodīto iedzīvotāju ziņā? Jā ,nesimpātiska valstiņa.
B
Bijušais Buhenvaldes šucmans ar vēl derīgu se
2 septembrī, 17:09
...gūt, gūt zupā gūt, alles zupā gūt...
M
menti
2 septembrī, 17:09
pi.ari,un mizeeji
T
tradicionālis
2 septembrī, 17:09
vot, padarasi!
J
Jopstudei
2 septembrī, 16:09
Kas tā par lietu?! Es būtu to zinājis arī būtu braucis pagāzt. Jopstudei!
A
Antons
2 septembrī, 16:09
Nu kas tā par sovjetu kroplību. Par tādiem izgājieniem tai firmai vajadzēja sodu uzrēķināt. xxx «Jaunā Viļņa» laikā uz Jūrmalas šosejas radari tikuši atslēgti
G
Gluharjovs
2 septembrī, 16:09
Vot kropļi!
© TVNET. Visas tiesības paturētas