Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
I
iignis
3 septembrī, 20:09
Kur pazuda mans komentārs un "politiskais" uzstādijums no virsraksta ??? Un kā ar prāta spējām šādu paziņojumu dodot pirms līgums nav izbeigts un panākta jebkāda saprātīga finālvienošanās, jeb atkal personīgi politiska ieinteresētība ?
1
123
3 septembrī, 19:09
Valstī budžetā pārpalikums - nopirkt visus FR var 1 dienā paši un mēneša laikā uzlikt un miers.
J
Jānis
3 septembrī, 19:09
Manuprāt IEM uztraucas, ka pēc radaru pazušanas varētu pieaugt ātrums uz ceļiem. Mēs ar to varētu cīnīties! Sūtam to vitronicu bekot, policijas rīcībā vienalga paliks 4 gab. Tad nu liekam uz ceļiem ledusskapjus, brīdinājuma plakātus, mirkšķinam ar uguņiem viens otram... Nauda jau nav svarīga, galvenais samazināt ātrumu, lai glābtu dzīvības... Bet, vēl ir laiks...brīdinam viens otru, ja redzam krūmos paslēptu FR, nepārsniedzam ātrumu...tad redzēsim, kurš no liekuļiem vēl gribēs to FR darbības nepārtrauktību!
M
m
3 septembrī, 18:09
Es domāju, ka par valsts partneri oficiāli izvēlēsies Vācijas Vitronic, bet tas deleģēs savas tiesības mūsu pašu vietējam Vitronic un viss turpināsies, tikai oficiāli būs cits līgums jau ar Vācijas Vitronic (formāli tā ir cita firma) un vietējam Vitronic peļņa būs minimāla, drīzāk tie pārtaps par algotim darbiniekiem. Tad oficiāli viss būs sakārtots - formāli cits līgums un citāda ienākumu pārdale, bet citādi no autobraucēju viedokļa viss turpināsies tāpat kā līdz šim un radaru darbība nepārtrūks. Diezgan reāls scenārijs, pie kura radaru "nodošana valstij" arī būs īpašuma pārlikšana no vienas rokas otrā.
A
aab
3 septembrī, 17:09
sukas tie iekshlietu ministrijaa to vien maak kaa draazt un draazt tautu droshi vien izraadiijaas, ka vitronica biznesa plaans neatbilda realitaatei un izdraaztie shoferi vairs otreiz kaajas neplesh (tas ir - brauc knapi kusteedami, lai tik nenobildee); sekojoshi noliigtie procenti no sodiem neatpelna biznesu, tagad atkal, viegli iekukuljojot, atrasts izejas scenaarijs - valsts atpeerk radarus (varu sadereet, ka krietni virs iegaades cenas, ja jau tie valsts paarstaavji te vervelee, ka visus zaudeejumus valstij nevajadzeetu segt) vitroniks visdriizaak izraadiisies uzvareetaajs kaadaa konkursaa par opereeshanu ar radariem un seedees uz fikseetas, (bet finansiaali krietni izdeviigas) apmaksas
N
nu bet protams
3 septembrī, 15:09
fotoradariem ir jāstrādā nepārtraukti .. kā gan citādi .. mūs ir jāslauc gan dienu gan nakti .. lai varētu to mūli atbarot vēl lielāku .. .. ..
A
asfaltlējējs
3 septembrī, 12:09
Ņemam nost radarus, liekam maksas ceļus
V
ventspilnieks
3 septembrī, 12:09
Kāpēc Ventspilī nevienu neesmu redzējies?
+
+
3 septembrī, 12:09
Somijā sodi ir 10% no algas un līdz ar to varētu pamazināt ceļu nodokli.
-
-
3 septembrī, 12:09
Ja no radaru peļņas visa nauda tiktu izmantota ceļu uzlabošanai, tad es domāju, ka būtu mazāk pretenziju, nekā ka liela nauda aiziet Vitronic.
S
sunis
3 septembrī, 12:09
Kurā pasaules daļā vēl tik mazā teritorijā, kā Latvija ir 150 fotoradari????? Supercinisks biznesa plāns atlikušo iedzīvotāju aplaupīšanai tas ir! Visu Poliju var izbraukt un pāris ar brīdinājuma zīmēm ierobežotus fotoradarus ieraudzīt. Arī policistu pa krūmiem tur nav. Pie mums svētdienas vakaros visa ceļu policija kā uz ražas novākšanu - pilni krūmi. Nafig tādus ierēdņus uz piespiedu darbiem vajag sūtīt, lai pelna savām ģimenēm godīgi naudu. Kad reiz beigsies šīs valsts iedzīvotāju aplaupīšana visos iespējamos veidos!
5
50 km st
3 septembrī, 11:09
Pārbaudīts fakts.Salīdzinot divus braukšanas stilus starpība no 5 līdz 10 min. Tā ka jautājums ,vai būtu jābaro šī " Kondaik kompānija"
C
cimuss
3 septembrī, 10:09
Cepuri nost Kozlovska kungam, ja viņa viedoklis tiks ņemts vērā - "mans uzstādījums ir tāds, ka valstij nebūtu jāsedz visi iespējamie zaudējumi… Šajā gadījumā mēs runātu TIKAI par aktīvu iegādi. Un pašlaik vērtējam, cik tas varētu maksāt un vai tas ir iespējams, gan tehniskā, gan finansiālā puse". Tālāk - "Bēdīgākais scenārijs tomēr būtu, ja septembra beigās šī radaru darbība tiktu pārtraukta".... tas gan reālāk, ja policijas priekšnieks būs principiāls.... vismaz varbūt kādu varēs "paslavēt"... tāda duna - laika, enerģijas, resursu patēriņš, ļaužu tracināšana... un ČIKS vien beigās iznāk... to mēs labi pieprotam.
D
ddd
3 septembrī, 10:09
kāpēc Jūs cilvēki esat tik neapdomīgi un pārsniedzat ātrumu???? Ja mēs visi brauksim ievērojot satiksmes noteikumus, tad tāds Vitronic vispār bankrotēs, bet uz ceļiem beidzot valdīs miers un kārtība. Vai tad ir kaut kas vienkāršāks???? Bet ko nu es te sapņoju - pilnas ielas ar pamuļķiem - šaurpierēm, kuri strādā par sētniekiem-krāvējiem, vakarā iedzer no bēdām aliņu, piedarbina savu veco bmv un tos pašu sapelnīto algu 150 latus pēc tam samaksā sodos policijai....
V
Valdis V.
3 septembrī, 09:09
Kozlovskis: Uzstādījums ir nodrošināt fotoradaru darbības nepārtrauktību. Rihard,ko tu ar to gribeji pateikt?Pēc visa šitā cirka,kas te jau kādu laiku notiek,ir jāpārtrauc līgumsaistības ar Vitroniku un jāpasūta viņi ar visiem radariem trīs mājas tālāk.Ir jārīko jauns konkurss,jāsāk viss no nulles,ar skaidriem noteikumiem un izteiktu prevencijas un satiksmes drošības uzlabošanas mērķi,nevis acīmredzamo biznesa plānu,kas notiek šobrīd!Es pat nebūtu pret,ja Valsts radarus nopirktu par saviem līdzekļiem,es kā nodokļu maksātājs par to būtu tikai par!Bet tad visam būtu jābūt caurspīdīgam un pamatotam,lai VP atgūtu uzticību manās acīs.Un nevajag stāstīt pasakas,ka mēs šaja pārejas posmā nevarētu iztikt bez radariem.
Q
Q?
3 septembrī, 09:09
vai par tādu līgumu parakstīšanu no valsts puses Godmani nevajadzētu atlaist?
S
Sašutis
3 septembrī, 09:09
Nopirktie nelieši!
S
Sviests
3 septembrī, 09:09
Serials turpinas! Viens pau.ts Zivtins ir nonemts no skatuves, otrs ir klat! Interesant, kada veida tagad bez konkursa vispar tiek vestas sarunas ar Vitroniku no vacijas. Sadam lietam ir jabut konkursam, ja vispar to drikstetu turpinatt... Ta irVP lieta - radaru uzstadisana, lai nauda nak valstij, nevis 1/3 atkal privatajam, tajk turpinasies tas pats.....
G
gh
3 septembrī, 09:09
Laikam būs kaut ko saņēmis, ka tā cīnās par to slaukšanas mašīnu atstāšanu uz ielām un ceļiem!
U
upsi
3 septembrī, 09:09
Loģiskākais variants būtu stacionāro radaru atstāšana kas tiešām ir vērsti uz prevenciju nevis naudas pelnīšanu , ja pieņemam ka tie uzlikti tur kur ir kādi kritiskie punkti. Var atstāt arī dažus pārvietojamos, kurus izvieto vietās, kur negaidīti rodas kādas problēmas saistībā ar ātrumu, teiksim ceļu vai citi remonti, kādi lieli pasākumi,īslaicīgi satiksmes ierobežojumi un tamlīdzīgi. Bet arī šajās vietās jāuzstāda brīdinājumu zīmes par pārvietojamo radaru izvietošanu. Kategoriski jaizslēdz radaru slēpšana krūmos vietās kur nekas netiek apdraudēts, jo tā ir tikai un vienīgi naudas pelnīšana, tam nav nekāds sakars ar satiksmes drošību.
T
to>hugo
3 septembrī, 08:09
pilnīga taisnība,tieši nepārtrauktība-alkatība .
G
guncik
3 septembrī, 08:09
Kurā valstī vēl tāda kuiņa ir? Policija kopā ar bandītkomersantiem vienojas par tautas uzlikšanu uz ausīm.
T
Tizlums
3 septembrī, 08:09
Pēc Jūrmalas JV gadījuma fotoradariem būtu jāatrodas KNABā, nevis vēl turpināt savu "uzvaras gājienu".
E
edmunds@ok.lv
3 septembrī, 08:09
policijai ir jaapaarkaartojas no naudas pelniisanas uz satiksmes drosiibu un efektivitaati. ja vecie kadri to nevar tad jaamaina visa policija kaa to izdariija gruzijaa. tagad tur ir kaartiiba. rihard! vai tu esi iists vecis vai tikai lupata?!
E
edmunds@ok.lv
3 septembrī, 08:09
ja nenovaaksiet radarus no naudas pelniisanas vietaam un nesaliksiet tur kur tas tiesaam vajadziigs, ja nepaarskatiisiet ziimes uz celjiem tad ilgi tie radari nenodziivos.
E
ES
3 septembrī, 08:09
tas san'ak, ka ar viņiem lauž līgumu, bet tāpat Vitronic turpina radaru apsaimniekošanu un naudas pelnīšanu.. he, es arī tā gribu..
A
aaa
3 septembrī, 08:09
pajāt kuram tie radari, lai tik darbojās, katvienīgais lai tie pieder policijai, ne kādam privātajam
H
horns
3 septembrī, 08:09
Tādā pašā MAFIOZO STRUKTŪRĀ tikai tagad vēl savu kumosu pieprasa KOZLOVSKIS.
P
partija
3 septembrī, 07:09
A,kas es esmu turpina kukulēt...nožēlojami.
P
peecis
3 septembrī, 07:09
Kozlovskis: Uzstādījums ir nodrošināt fotoradaru darbības nepārtrauktību UN korumpetiem cilveekiem valsts iereednieciibas sisteemaa, kreiso ienaakumu nepaartrauktiibu. Derdziiga un nepatiikama sajuuta sekojot shim procesam.Naak praataa Orvels un vinja "vienliidziigaakie "
L
LVceļi
3 septembrī, 07:09
Latvijas Valsts ceļu satiksmes uzskaites sistēmā ir 175 satiksmes uzskaites punkti. Kāpēc Vitronic vietā neveidot sadarbību ar Satiksmes ministriju? http://www.lvceli.lv/LV/?i=417
H
hi hi
3 septembrī, 07:09
Jā jā , bez fotoradariem vairs pat nepabraukt , ja nebūs uz ceļiem bail pat iedomāties kāds haoss var sākties . Brrrrr!
H
HC
3 septembrī, 07:09
Daudz kur pasaulē iztiek bez radariem. Gan mēs arī iztiksim. Galvenais ir atvilkt un uz šosejām ātrums ir karalis!!!!!
N
neo
3 septembrī, 07:09
kozljik!! netaisi suuuuuuudjus .
S
SS
3 septembrī, 07:09
Šķiet ka reizē ar pēdējā laikā lielākā tautas čakarēšanas projekta pārtraukšanu būtu jāpārtrauc arī Kozlovska murgainā darbība valsts sektorā.
N
nīgrais
3 septembrī, 06:09
Kozlovski! Mēs 20 gadus iztikām bez tās kastes. Pagaidīsim vēl pāris gadus uz normālu, pārdomātu līgumu! Un beidzot esi vīrs - parādi mugurkaulu! Pašlaik 90% inteliģences tev redz cauri! Un tā nav darbības nepārtrauktība kar ko rauzējies.. bet par savu vai partijas biedru vai citu pietuvinātu personu labklājību...
T
to hugo
3 septembrī, 06:09
Protams, ka tas arī ir vienīgais mērķis!
A
Anna
3 septembrī, 06:09
Kad beidzot sāks domāt kā normāliem cilvēkiem pienākās.Taču salieciet tos radarus kur tiktiešām tie būtu nepieciešami,lai brīdinātu vadītājus par tiktiešām nepieciešamu ātruma samazināšanu,nevis -meklēt ,kā kāds uz šoferu rēķina var nopelnīt.
H
hugo
3 septembrī, 06:09
Āzis: jānodrošina naudas kāšanas nepārtrauktība!
L
LG
3 septembrī, 06:09
Lēnām virza lietu, lai valsts pārpirktu radarus, Bizness! Kads būs uzvārijies pat 2vas reizes :)
K
Korupcija
3 septembrī, 06:09
Kozlodojevam drīz būs kāda "Pateicība".
Andris Jansons (KEPKE)
3 septembrī, 06:09
Interesanti KNAB'am arī kāds kumoss atlec? :D
K
Korupcija
3 septembrī, 06:09
Vai kaut kur citur vēl iedomājama tik absurda situācija, ka biznesa partneris ( Vitronic) veselu gadu nemitīgi pārkāpj līguma (ar valsti) nosacījumus un viņam par to nekas nav, joprojām ļauj slaukt visu tautu... Nekā citādi kā ar korupciju visaugstākajā līmenī tas nav izskaidrojams.
V
vecis
3 septembrī, 06:09
ZIVTIN akciju vajag-tekniskas apskates laika visiem izgajusajiem bezmaksas antiradarus izsniegt
I
Ivars
3 septembrī, 06:09
Kozlovski , kas tad nu ?
H
ha
3 septembrī, 06:09
Tie sūda fotoradari man galīgi pie pakaļas,man ir antiradars un no 140 mierīgi paspēj nomest ātrumu!!!
S
sss
3 septembrī, 06:09
ļoti aizdomīgs dīls
I
IAM
3 septembrī, 06:09
Simply catching and fining drivers does not change drivers’ awareness of the hazards of excessive speed. http://traffictechnologytoday.com/news .php?NewsID=42306
© TVNET. Visas tiesības paturētas