Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
O
onslovs
19 septembrī, 17:09
shodien atravos no radara, celjsh pa kuru dienu diena braucu jau kuro gadu,avarijas tur nav bijushas, skolas nav,pareju nav bistamu likuma NAV! Bet tagad radars ir.. celjsh ar jaunu asfaltu,labi paredzams, tur jabut senjau zimei 70. jo visi tapat brauc uz 60-65, atrada kur naudu iekaset,pat bulku vagjis nez kur bij noslepts. BET preti brauc mashinas,un NEVIENS nevar pamirkskjinat...
J
JanisT
17 septembrī, 08:09
PIEPRASU VIENLĪDZĪBU! .. JĀSODA IR VISI, nevis tikai daži, kas brauc ātrāk. Ja tu brauc ar auto, tu esi noziedzinieks un tevi jāsoda!
Andris Jansons (KEPKE)
17 septembrī, 08:09
Sakārtotu ceļa zīmes un nebūtu nepieciešamība pēc +15km/h. Kāds pastudētu atšķirība starp maksimālo ātrumu un ieteicamo ātrumu ceļa zimēm un tad varbūt pie katra sū.. neliktu minimālo ātrumu ar kuru dzērājšoferis līkumu gan jau neizvilks. Jo dīvaini sanāk, ka pie vesela ceļa stāv zīme 50-70km/h, bet pie bīstamiem ceļu remontiem var pat novērot 70-90km/h. Gluži kā vecais teiciens - roka roku mazgā.. tagad jau roka mazgā fotoradaru :D
N
neo
17 septembrī, 07:09
tak muusu 100 debiilie tak netaisiis ciet vietu kur naak nauda- viss shitais ir tuksha runaashana
J
Johans
17 septembrī, 05:09
Mazliet no varbūtības teorijas, radara kļūda +/- 3, spidometra +/- 5 km vidējā būs kvadrātsakne no 3 kvadrātā plus 5 kvadrātā, sanāk pie 6 km.stundā tādā gadījumā 50% gadījumos saņemsi sodu braucot pie atļutā ātruma ar 90km.stundā pat ar ātrumu 84km. stundā, 25% gadījumos pat ar ātrumu 78 km un pat 2% ar 72km.stundā. Ceru ka saimā atradīsies kaut viens deputāts ar augstākās matemātikas izglītību, kas studējis varbūtības teoriju, matematisko sttistiku vai kļūdu teoriju un to paskaidros pārējiem.
A
Ass
17 septembrī, 05:09
Kāds stulbums?Vajag pārlasīt CSN,tad zinās kāds ir atļautais braukšanas ātrums.
.
...
17 septembrī, 03:09
Manevra koridoru +/- 10km/h aparaatam, kas nepienjem paskaidrojumus ir veelams atstaat, iznjemot stacionaaros - jo pirms tiem ir ziime! A tos, kas bez iemesla brauc patstaaviigi 50.vietaa 60, vareetu kjert CP! Un vispaar - ja radari ir satiksmes droshiibai, jaasoda vadiitaaji (jaabuut redzamien to foto - kaa aarzemees) ar visiem soda punktiem - citaadi biezie tik un taa brauc kaa grib!!!
R
Reality!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 septembrī, 22:09
+- 10km bus realaks, busim realisti!!! Un tas butu labi +/- 10 ari butu labi!!! Un tas daudz realaks!!!!! Vismaz nevajag uz spidometru skatities katras 2 min - tas nav drosi!!!!Ka cilveki to nesaprot (protams galvenokart tie kurim nav Auto)..
B
bremze
16 septembrī, 21:09
Es aicinu tautu diskutēt par zaudēto LV suverenitāti, kā tukši muldēt par sūdainām kastēm.!!!
T
Tretjakoff
16 septembrī, 20:09
Cilvēku dumjuma kalngals. Varbūt ierosinat atljaut pie stūres braukt 2 promiļu reibumā, art tak tāds nieks vien ir.. ari 10 000 balsis savāktu bez problēmām, zinot cik pie mums "braukt pālī" cienītāju daudz ir. Tā jau mums tā avāriju un bojā gājušo statistika ir drausmīga, nē vēl ļaus nesties caur apdzivotām vietām ar gandriz 70 km/h.
:
:0
16 septembrī, 19:09
es jau labprāt braktu uz 90 un ziemā vēl lēnāk, bet tad es neiekļaušos kopējā plūsmā un visi mani lamās...
I
ir man škrobe
16 septembrī, 19:09
Rīgas Daugavpils šodejas 104.km radars. Ārpus apdzīvotas vietas, paslēpies krūmos un fiksē kā mašīnas ripo no kalna no Rīgas puses. Loģiski, ka tur nepārsniegt 90 ir diezgan nereāli. Nu kā, lai nedusmojas uz dādiem radaristiem. Es vēl saprastu, ja tai vietā būtu vairākas avāriijas bijušas, bet nav tādas vēstures. nu un tāpēc man nav pret viņiem simpātiju, bet vēlme ......
D
Draugs!
16 septembrī, 19:09
Vai vienkāršāk nebūtu maksimālā atļautā braukšanas ātruma palielināšana? Apdzīvotās vietās 90, ārpus 150! Visi būtu apmierināti un nebūtu šādu stulbu diskusiju! Ceļu policiju arī nevajadzētu.
L
lat
16 septembrī, 19:09
pirms sāku lasīt komentārus jau nojautu, kas šeit būs sarakstīts
edmunds zalite
16 septembrī, 18:09
1. jaaparskata nepareizi un nepamatoti izvietotaas ziimes uz latvijas celjiem, 2. jaieviesh aatruma atkariiba no diennakts laika, celja apstaakljiem un satiksmes intensitaates, 3. jaieviesh sofera nevis auto iipasnieka sodiisana, 4. +20km/h aarpus un +10km/h apdziivotajaas vietaas buutu minimums no kura vareetu saakt kjert radars.
M
Muļķu zemes muļķiem
16 septembrī, 18:09
Vai tiešām nav liederīgāk vākt parakstus par neapliekamā minimuma palielināšanu, minimālās algas palielināšanu, deputātu atbildību....... Bet nē, te kaut kādi pumpaini Šumeheri cepjas, lai ar savu nemākulīgo braukšanu atrāk tiktu pie koka mēteļa!!! Īstena Muļķu lielvalsts!!!
3
3mum
16 septembrī, 18:09
bieži ir situācija, kad radars paņem priekšā bez kāda sakara ar realitāti. Piemēram, pa A2 velkas smagais uz 70-80, pretīm nāk plūsma, vienīgais sakarīgais posms starp Ieriķiem un Melturiem, kur apdzīt ir - jā, protams, tieši tur kur stāv radars. Un ņemot vērā, ka nāk pretīm plūsma, apdzīt ar 90 km/h nekādi nevar. Un neviens policists par to nestādinātu, bet naudas aparātam jau vienalga - ka tik piķis ripo. Tieši tāpēc, ja turpina saimniekot ēdelīgais Fitronics, tad šie +15 km/h ārpus pilsētām, un +10 pilsētā ir nepieciešami kā ēst.
G
Goga
16 septembrī, 17:09
Tie, kuri te jūsmo par 50 km/h ierobežojumu, nekad nav sēdējuši pie stūres spēkratam ar 400 zirgiem zem kapota - no 0 līdz 50 = 2 sekundes... 60?... lielākoties līdz 75 ar tādu ato ieskrienas netīšām.
:
:DDD
16 septembrī, 17:09
Tādi liekuļi te salasījušies. Nemāniet sevi (citus nepiemānīsiet). Ja ko tādu pieņems, tad brauks ar atļauto + 15 un "drudžaini skatīsies, vai nav vairāk". Vispār: 1. Ko cilvēks dara pie stūres, ja nespēj noturēt vienmērīgu ātrumu? 2. Mācēt braukt nozīmē mācēt braukt pēc noteikumiem (ieskaitot psiholoģisko mazvērtības kompleksu pārvarēšanas spēju). :)
N
naids
16 septembrī, 17:09
Man nav naida pret fotoradariem, bet pret tiem, kas neievēro noteikumus. Jebkādus. Tad lai maina noteikumus, nevis pieļauj noteikumu pārkāpumus!!!
SerijsBMW
16 septembrī, 16:09
Da nu nakuj tos radarus. Kur mes bembisti maz uzskriet varam un pafrezeet ielas ??
I
info
16 septembrī, 16:09
Atcerieties, ka Timrots ir Zivtiņa bērnības draugs. Tādēļ atstāt tos +15 policistiem izlemšanai ir labi saprotama vēlme atjaunot CP "ātruma biznesu", ko pēdējā laikā bija stipri pabojājuši radarasti.
H
Heh
16 septembrī, 16:09
Interesanti, ja Timrots nodarbotos ar fotoradaru biznesu, viņš piedāvātos uzstādīt un apkalpot fotoradarus par savu naudu saņemot procentus, ja minimālais slieksnis būtu +15?
C
cc
16 septembrī, 16:09
Agrāk visi zināja, ka ārpus pilsētas ceļu policija sāka sodīt no +20. Vai tāpēc kāds brauca uz 90 neskatīdanies spidometrā? Tā arī visi brauca - līdz 110. Un tagad te mēģina iestāstīt, ka pieņempt +15 radariem nu visi rātni brauks uz 90 un tos +15 vajag tāpēc, lai varētu neskatīties spidometrā un vērot ceļu un normāli apdzītu. Ka tik ne tā. ja pieņemts, tad visi brauks līdz 105 un apdzīs ar 130, jo vienmēr kādam būs par lēnu. Tas pats būs pilsētā - brauks uz 65.
A
a
16 septembrī, 16:09
to blaaa » bolis Pirms 1 stundas un 5 min Skaists skaidrojums :))))) Tikai nevajag muldēt, ka pieņemot +15, tu brauksi uz 50 un 90 un šo "rezervi" izmantosi tikai apdzīšanai :)))) Tā jūs visi te tagad dedzīgi runājiet. Realitātē, ja būs +15, tad tā arī brauksiet uz 65 un 105 un tāpat lūrēsiet spidometrā vai nav pāri.
V
Vaditājs
16 septembrī, 16:09
Tas ir stulbi braucot nepārtraukti skatoties spidometrā. Jabrauc ir plūsmā. Tapēc jau izraisa avarijas, ka jāblenž tajā sasodītajā spidometrā.
M
mmm
16 septembrī, 15:09
>>> » veliks Pirms 36 min Likumpaklausīgs, burtakalpīgs, citus stučījošs pilsonis - katras valsts sapnis!!! ============== Vot kad uzlauzīs tavu dzīvokli un tu apskraidīsi kaimiņus, vai kāds nav redzējis un tavs kaimiņš pateiks - es jau gan redzēju, ka tavas mantas nes ārā, bet es taču neesmu stukačs - vot tad es gribētu redzēt tavu ģīmi :)))
H
HC
16 septembrī, 15:09
Es esmu par sodiem par atļautā ātruma pārsniegšanu tikai tad, ja nav ātruma ierobežojumu.
!
!
16 septembrī, 15:09
-
F
FR
16 septembrī, 15:09
EdgarsCRX Pavisam solīdi būtu, ja sods būtu tikai no +20 km/h . Jo radari pārsvarā atrodas tikko iebraucot apdzīvotā vietā, un bieži vien nobremzēt nevar paspēt, jo bremzes īsti nestrādā utt. ---------------------------------- Redzi, mudaciņ, tavam ātrumam JĀBŪT atļautajam LĪDZ AR APDZĪVOTĀS VIETAS ZĪMI, nevis pie zīmes jāsāk bremzēt! Bet nu ko prātā apdalītajiem skaidrot ... :-(
T
to L38
16 septembrī, 14:09
un kadu logiku tu taja projekta saskati. Man personigi tiri labi patik fotoradari. Punktus nedod un braucvka gribas
T
to gunciks
16 septembrī, 14:09
ja tu nespēj savā auto braucot sajust atšķirību starp 60 un 70 km/h neblenžot spido tev pies stūres nav ko darīt
I
ioo
16 septembrī, 14:09
visiem, kam kredīts, laižat uz Grieķiju darbos...
G
guncik
16 septembrī, 14:09
Tas ir vajadzīgs, lai nevajadzētu drudžaini blenzt spidometrā, bet varētu pārmaiņas pēc paskatīties uz ceļu.
S
serzzants
16 septembrī, 14:09
Patiesibu sakot stulbaku ideju nevaru iedomaties. Drosi vien timrots vel varetu ieteikt policim un fotoradaram stavet blakus lai izverte katru gadijumu. Un ja kads brauc virs pluss 15 nestaadinaat vinnu jo to takss sodiis fotoradars... Ibio. Pilnigs sviests... P.s. Sorry man nav datoram garumzimes;)
H
hmm
16 septembrī, 14:09
Kādēļ būtu jāveicina padomju laiku domāšana par likuma pārkāpšanas pašsaprotamību?
E
esor
16 septembrī, 14:09
CP atkal būs iespēja vākt piecīšus un kādam no piecīšu devējiem būs iespēja paskatīties uz rūtaino sauli, bet nu mūsu cilvēki jau ir ļoti azartiski - patīk riskēt, lai atbrīvotos no atbildības. P.S mēs taču esam ātrāki par igauņiem...!
B
bolis
16 septembrī, 14:09
Varētu būt runa par +5 km/h, bet ne vairāk! Safanojušies naivie. Esiet reāli.
EdgarsCRX
16 septembrī, 14:09
Pavisam solīdi būtu, ja sods būtu tikai no +20 km/h . Jo radari pārsvarā atrodas tikko iebraucot apdzīvotā vietā, un bieži vien nobremzēt nevar paspēt, jo bremzes īsti nestrādā utt.
A
antiradars
16 septembrī, 13:09
Neticu, ka šie akceptēs šādu priekšlikumu. Zaudēt tādus ienākumus(plānotus)? Varētu uzrīkot totalizatoru. ''Vai jūs ticat, ka saeima lems par labu autovadītājiem un radari sāks strādāt savādāk? +15 km/h.'' es neticu
O
osis
16 septembrī, 13:09
Vēl debīlāku ierosinājumu grūti iedomāties.. vienīgi cilvēks ar cilvēka loģiku tādu varētu izdomāt :D Kāda tad jēga sūda ierobežojumam 50km/h, ja grib, lai "legāli" to drīkstētu pārsniegt par 30%. Nav tā kā nedaudz par traku?
R
Re
16 septembrī, 13:09
Vācijā pilsētā pārsniedzot 50 par 1-10 jau ir 15€ sods. http://www.howtogermany.com/pages/traffic-violations.html
A
Argh
16 septembrī, 13:09
Tas viss ir dauņu atrunas, kas nerespektē drošību. Pats pārsteidzošākais, ka viņi visi aptuveni zin kur kāds ātrums pēc likuma (jo brauc katru dienu).. nē.. gāzi grīdā cik spēj..
M
mnde
16 septembrī, 13:09
cīņa par i/u CP inspektora Gaida Kukuļa labklājību? Jo tagad šie palika radošāki un bez radariem bija spiesti pamanīt arī citus pārkāpumus... Bet tā jau ir mākam braukt uz 65 un piečuks milicim ir lētāk...
veliks
16 septembrī, 13:09
Diemžēl, bet fakts. Valsts attīstības līmenis ir stipri atkarīgs no tā cik tās pilsoņi apzinīgi ievēro likumus. Arī tādos sīkumos, kā braukšanā par zaķi sabiedriskajā, sarkanās gaismas ievērošana pie gājēju pārejas un arī atļautā ātruma ievērošana.... Mūsu sabiedrības slimīgā attieksme pret likuma ievērošanu nostāda mūsu valsti, tur kur tā ir.
X
xs
16 septembrī, 13:09
skatos zurnalisti vispar nepiedoma pie uzrakstiem? nevis lidz, bet gan no logikas viedokla pec!
R
Ruu@uto
16 septembrī, 12:09
Kaut kas tur galīgi sačakarējās tai mailā :-) Bet nu soda jau no "līdz 10" :-) Interesenti var papētīt http://www.bmvbs.de/SharedDocs/DE/Artikel/StB-LA/bussgeldkatalog.html?nn=36008#9
K
Kas mainīsies?
16 septembrī, 12:09
Tagad tāpat blenzīs spidometrā, tikai tagad blenzīs vai nav 65. Lai nemēģina kāds iestāstīt, ka tagad brauks uz 50-55 un neskatīsies spidometrā. Brauks uz 70 un tāpat pirms radara metīs pa bremzēm, lai nomestu zem 65. Visi "argumenti" ir pupu mizas un nekas nemainīsies, tikai ātrums uz ielām būs lielāks un, visticamāk, avāriju skaits pieaugs.
R
Ruu@uto
16 septembrī, 12:09
Te principā ir parādīts, kā un par ko soda Vācijā, kur, starp citu, ir vieni no maigākajiem sodiem Eiropā ...Un viss pamatā uz FR bāzes! Tostarp FR pie iespējas kontrolē arī tos, kuriem uzlikts braukšanas liegums - Fahrverbot :-) Šito liegumu pārkāpēju izķeršanai plaši izmanto arī numuru atpazīšanas kameras, kā daudzās valstīs... Maksimālais ātrums Tabula: Ātruma pārsniegšana apdzīvotā vietā (vieglie auto un citi auto līdz 3.5 t) Pārsniegums [km/h] Euro Soda punkti Braukšanas liegums (mēneši) bis 10 15 11-15 25 16-20 35 21-25 80 1 26-30 100 3 31-40 160 3 1 41-50 200 4 1 51-60 280 4 2 61-70 480 4 3 über 70 680 4 3 Tabula: Ātruma pārsniegšana ārpus apdz. vietām (vieglie auto un citi līdz 3.5t) Pārsniegums [km/h] Euro Punkti Braukšanas liegums (mēneši) bis 10 10 11-15 20 16-20 30 21-25 70 1 26-30 80 3 31-40 120 3 41-50 160 3 1 51-60 240 4 1 61-70 440 4 2 über 70 600 4 3
G
grīdā minējs
16 septembrī, 12:09
Limitus var un vajag ievērojami (pat +30 un vairāk) palielināt jaunu, labu un dārgu automobiļu vadītājiem. Šie auto ir ar modernām ierīcēm, labām bremzēm un tos var apturēt ātrāk. 10 gadīgām un vecākām nojātām grabažām arī esošie ātruma limiti ir pilnīgi atbilstoši tehniskajam stāvoklim.
S
S
16 septembrī, 12:09
Tiešām tik grūti braukt ar atļauto ātrumu?
K
krupis
16 septembrī, 12:09
Beidzot kāda prātīga ideja. Radariem ir jābūt lai sodītu zemos lidotājus, kas sistemātiski pārkāpj atļauto ātrumu nevis lai sūtītu soda kvītis katram kas uz brīdi uzspiedis 60 - 65 lai apdzītu trolejbusu.
R
Riebeklis 1
16 septembrī, 11:09
Attiecībā uz apdzīvotām vietām, nekādu jautājumu. Bet, ārpus apdzīvotām vietām, pēc apdzīšanas manevra, +15 Km/h nav nekas. Lai apdzītu ''fūri, ja ceļa posms, kurā vari veikt apdzīšanas manevru, ir ierobežots, braukšanas ātrums var sasniegt pat 120Km/h. Ko, tad kilometriem jāvelkas aiz smagās mašīnas? Pēc radaru uzstādīšanas, situācija uz ceļiem ir tikai pasliktinājusies. Bailēs no sodiem, lielākā daļa ''velkas'', Normālā ceļa posmā nav iespējams braukt pat ar 80 Km/h. Pats esmu uzrāvies, veicot apdzīšanas manevru. Visu laiku daļa lūr uz spidometru, lai tikai neuzrautos un nebūtu jāmaksā sods. Kur ir loģika? Radari ir domāti, lai uzlabotos drošība uz ceļiem, vai lai dažš labs varētu iedzīvoties uz autovadītāju rēķina? Satiksmes dalībnieki kļūst nervozi, attiecīgi pieaug negadījumu riska pakāpe. Labāk šos miljonus būtu ieguldījuši ceļu klājuma uzlabošanai ārpus Rīgas rajona. Tur vispār nekas netiek darīts. Saliek bīstamajos ceļu posmos ātruma ierobežojošas zīmes, un pēc tam ar rodariem soda vadītājus. Loti ''vērtīgi'' izlietota nodokļu maksātāju nauda!
A
antiradar
16 septembrī, 11:09
Sie tak neies sev maizi atnjemt. Kaa braucu + 30 taa brauksu.
:
:)
16 septembrī, 11:09
TIEM KAM FINANSIĀLE TAGAD HISTERISKI BĻAUS PAR SATIKSMES DROŠĪBU ! Vismaz beigsies avarijas kad viens otram pakaļa skrien un brauks vienmērīgi uz tiem pašiem 55/km/h! nebaidoties ka 1km/h ir vairāk vai mazāk.
Evija_Z
16 septembrī, 11:09
Te komentētāji ir padeb*li, vai par tādiem izliekas? Palasot liekas, ka lielākā daļa sacerējušies, ka nu atļautais braukšanas ātrums būs 65 un 105. Jūs esiet gudri un lasiet arī par ko vispār ir runa? Atļautais joprojām būs 50 un 90, bet +15 būs tie, no kuriem varētu sākt uzlikt sodu par pārkāpto ātrumu, bet ar - izvērtējot dažādus apstākļus. Pilsētā par +15 variet tikai sapņot. Nu safanojušies, ka varēs dragāt. P.S. - neesmu kājāmstaigātāja, ja nu kāds grib izteikties.
J
jūlijs
16 septembrī, 11:09
Jo sūdīgāki ceļi,jo ātrāk jābrauc...lido doma zelta spārniem.
V
Valdis
16 septembrī, 10:09
Tas ir solis uz priekšu autobraucēju un fotoradaru "salabšanai" kā arī satiksmes drošības uzlabošanai,un tie tizleņi,kuri brēc,ka visu laiku jābrauc uz 50 un nebūs problēmu,lai noliek tiesības,iesēžas automašīnā,un tad varbūt beidzot viņiem radīsies skaidrība,par ko vispār ir runa un šī akcija!
6
666
16 septembrī, 10:09
Nūūūū,ja lems saeima tad būs -15km.,jo tie tautas slaucēji,nekad neieklausīsies tajā,ko vēlas tauta!!!
P
Parastajam puisim
16 septembrī, 10:09
Nez kāpēc Tev un tev līdzīgiem, pirms izteikt savu viedokli, obligāti jāizlamājas un kāds jāapvaino? Tas nu tā :) Katrai automašīnai tehniskajā pasē norādīts, kādas riepas drīkst lietot. Parasti tehn. pasē ir 2 veidu, kas atšķiras ar paredzēto diska izmēru collās. Mazākās ir "dzimtās riepas"gan ziemai, gan vasarai, bet lielākās (attiecīgi plānākas) domātas uz lietajiem diskiem vasarai. Ja parēķināsi tehniskajā pasē norādīto riepu apkārtmērus, tad pārliecināsies, ka atšķirība ir labi ja 1-1.5 cm, kas arī atķirību ātrumā dod kādus 1-1.5 %. Tās ir pilnīgas muļķības, ka auto ražotājs groza spidometru, lai kāds varētu likt par nez cik izmēriem lielākas riepas. Ja tu to dari, tad tas ir uz tavu atbildību un auto ražotājam par to nu gan nav jāuztraucas. Tad jau ražotājam jāparedz, ka tu liksi ne tās sveces, liesi ne to eļlu, ne to degvielu, utt. Tāpēc jau ir tehniskā pase, kur viss norādīts. Kārtējā urbānā leģenda.
R
Reinis
16 septembrī, 10:09
Atklāts paliek jautājums, vai autovadītāji nesāks braukt pārāk «atraisīti», apzinoties CP darbinieku «cilvēcisko» faktoru. ... Nē, nesāks! Lielākā daļa šoferīšu tomēr brauc pēc noteikumiem- uzņem tos 90 un brauc, skatās uz ceļu un apkārt notiekošo, kad sāk just, ka varētu būt ātrums par lielu, apskatās spidometrā un konstatē, ka ir 102-105, nomet atkal uz 90 un turpina braukt. Fotoradari IR nepieciešami un tiem būtu jāizķer "zemu lidojošie" un sodīšana nedrīkstētu būt kā bizness, tāpēc tie +15..20 pirms sāk foķēt būtu optimāli (pie skolām utml. +5..7). Galu galā radariem būtu jāveicina satiksmes drošiba, nevis šoferīts met pa mēmiem ieraugot radaru, jo visu laiku taču spidometrā nelūr un nedo' dies' būs pārsniedzis atļauto ātrumu par 5 km/h.
H
Heh
16 septembrī, 10:09
Okei radari no plus 15, tachu visas celjaziimes paartaisiit par 15 km zemaak. Laimiigi buusiet, tupie aaksti tuudalinji? :D
X
xxxxx
16 septembrī, 10:09
zb pie cella remonta noliek ziimi 30 kur nav neviena straadnieka un ziime meetaajas staav meeneshiem ilgi,bet aiz ziimes seez radarinss TAS B**ED ir normaali ? Tajaa posma var mieriigi vilkt 60-70 un taadas vietas ir simtiem .
P
Pieredze
16 septembrī, 10:09
Priekšlikums labs, bet maz ticams, ka Saeima to atbalstīs.
B
bubo
16 septembrī, 10:09
www.Isproperty.com
.
...
16 septembrī, 10:09
Kādēļ - lai veicinātu tiesisko nihilismu? Lai uzpirktu to sabiedrības daļu, kam ir nauda, lai iegādātos un brauktu ar mašīnām? Drīzāk tā vietā jāuzliek koeficients atbilstoši mašīnas luksusa pakāpei. Citādi - iespējams, vispār var atteikties no ātruma ierobežojumiem un kā Āfrikā likt guļošos policistus uz pašas šosejas. Tad katram pašam izvēle - lauzt vai nelauzt savu mašīnu.
Q
qw
16 septembrī, 10:09
+15 ieskaitot mistisko +-3km/h radara kļūdu būtu cilvēciski. Taču lai to izvērtē drošības eksperti, mūsu ceļi ir kādi nu ir, un alnis katram naktī var izskriet priekšā.
+
+10
16 septembrī, 10:09
Es par +10. Reāli ar radara kļūdu, tas būs +13. Bet tas vienalga nestrādās. Timrota ierosinājuma jēga taču it tā, ka ātruma ierobežojums 50 vienalga paliek un tie +15 ir tikai nejaušas īslaicīgas pārkāpšanas gadījumā. Policistam paliek tiesības sodīt arī par +1. Bet parakstu vācēji Timrota ierosinājumu saprot tā, ka nu visi varēs braukt ar 65.
P
parasts puisis
16 septembrī, 10:09
+15 faktiski ir apmēram 59 km/h pēc spidometra, bet šie 9 km virs atļautā ir nepieciešami elastībai kaut vai, piemēram, lai apsteigtu kaut kādu padebīlu delfu komentētāju, kurš pie stūres pļurkst pa telefonu un nespēj noturēt vienādu ātrumu.
valters zudāns (ZuzE / E36.LV)
16 septembrī, 10:09
Vispār esmu pret radariem un ātruma kontrolēšanu. Ceļi brūk. Vispaŗ dažviet ceļa nav ir tikai gruveši. Kāda vel pārsnigšana ?
H
Hm
16 septembrī, 10:09
Un tad, ja ceļu policists rakstīs kvīti par +5, sāksies gaudošana par sliktajiem poicistiem, jo kā tad tā? radars no +15, bet ceļu policists no +5. Tad atkal vāksiet parakstus?
+
+15
16 septembrī, 10:09
Beidzot kāds prātīgs pasākums. Neaizmirstiet ka runa iet par fotoradariem, lai nebūtu iedzīvošanās uz tautas rēķina.
Z
Zeltene
16 septembrī, 10:09
un LTV ar steigu jālemj par Zebras vadītāja nomaiņu...
Jānis Silenieks (Sils)
16 septembrī, 10:09
Nedrīkst +15,jo iedomajaties,ja pilsētā ir 50km/h,tad cilveks varēs braukt ar 65km/h!!! Tas jau ir bīstami! Es esmu par +9,+10.
C
CH
16 septembrī, 09:09
paraksts ? lai rosinaatu jebko , jaabuut notaara apstiprinaatiem parakstiem !
© TVNET. Visas tiesības paturētas