Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
B
Brasucējs
20 oktobrī, 08:10
Timrots saka: par 15 kilometriem vairāk tāpēc, ka daudzās Eiropas valstīs ir pieņēmums un pētījumi, ka tas ir normālais satiksmes plūsmas ātrums, kas nevienu uz ceļa «īpaši nebaksta un negrūsta». ------------------------------------------------------ Un policija turpina laist muļķi: Valsts policijai nav saprotams un tā neredz pamatojumu, kāpēc ar fotoradariem būtu jāfiksē maksimālā ātruma pārsniegšana tieši par 15 kilometriem stundā. Man liekas šeit komentārus neprasās..))
S
Smagais
15 oktobrī, 10:10
Mans ātrums ir ierobežots 90 km/h!
A
Autobuss
15 oktobrī, 10:10
Mans ātrums jau ir ierobežots 100 km/h!
N
Nekādus +15!
15 oktobrī, 10:10
par komentāru samaksāts +15 ciparu Timrots ir skaidrojis demitiem reižu. ----------------------------- Jā, un jau sākotnēji muļķīgā ideja ir kļuvusi vienkārši par aprobežotu cilvēku apmātību!
F
FR
15 oktobrī, 10:10
belcebuls Policija ar savu retoriso jautājumu "kāpēc tieši +15" varēja arī neuzdot. Tas tieši tagad būs viņu darbs kopā ar likumdevēju izanalizēt, cik tad "plus" būtu visatbilstošākais. Varbūt pietiek ar +10 km/h. Taču jebkurā gadījumā šī iniciatīva ir apsveicama (un es arī par to parakstījos), lai cilvēkiem nebūtu pamats teikt, ka "tiek kāsta nauda". Jo pārsniegt ātrumu nedrīkst, par to pienākas sods, taču mašināli sodīt par +1, +2, +3 km/h arī nav īsti pamatoti. ============================ Paskaties kaut vai Vācijas "fotosodu" tabulas :-) Ir situācijas, kurās soda jau no +1 km/h! Un soda tieši "mašināli", jo pamatā sodu "izsniedz" automatizēta sistēma! uz muti bedrē » VStokenbergs pirmkārt vajadzētu cīnīties lai ceļu nodokļu nauda akcīzes nodoklis nonāktu ceļu remontam. Lai nav izbraucot no viena Rīgas gala uz otru jāiekrīt 100 bedrēs ============================= Ceļu nodokļa pie mums LV NAV! Par degvielas akcīzi - taisnība, Krištopāna laikā jau viss tika sakārtots, vēlākās valdības Ceļu fondu tikai izmantoja, lai pagrābtos, līdz pilnīgai tā degradācijai. Rīgas pilsētas ceļiem un ielām (administratīvajās robežās) NAV NEKĀDA sakara ar mītisko "ceļu nodokli" vai Ceļu fondu! Tā ir tikai un vienīgi Rīgas pašvaldības, kā jebkuras citas, darīšana. Pirms spriedelē, vajag kaut ko arī zināt! :-)
V
Vernons
15 oktobrī, 08:10
Par ātruma samazināšanu! Konvencija par ceļu satiksmi Vīnē, 1968.gada 8.novembrī* * Ar grozījumiem, kas stājušies spēkā 1993.gada 3.septembrī 17.pants Ātruma samazināšana 1. Neviens transportlīdzekļa vadītājs nedrīkst strauji bremzēt, ja vien tas nav nepieciešams drošības iemeslu dēļ. 2. Katram vadītājam, kas vēlas ievērojami samazināt ātrumu, izņemot gadījumus, kad ātruma samazināšana ir nepieciešama satiksmes drošības nodrošināšanai, vispirms jāpārliecinās, ka viņš to var izdarīt, neradot briesmas vai nevajadzīgas neērtības citiem vadītājiem. Ja vien viņš nav pārliecinājies, ka aiz viņa neseko neviens transportlīdzeklis vai ka jebkurš sekojošs transportlīdzeklis atrodas tālu aizmugurē, jādod skaidrs un savlaicīgs brīdinājums par savu nolūku, izdarot atbilstošu signālu ar roku. Tomēr šis noteikums neattiecas uz gadījumiem, kad brīdinājumu par ātruma samazināšanu dod transportlīdzekļa bremzēšanas signāllukturi, kas norādīti šīs Konvencijas 5.pielikuma 31.punktā.
C
cimuss
15 oktobrī, 08:10
... Timrots "malacis"..... nu nevis tāds, kam acis malās, kā tiem, kuri pieskata un darbojas ar radariem..... bet normāls autobraucējs... LAI VEICAS.
K
kNN
14 oktobrī, 22:10
Cilvēks ar bezjēdzīgām idejām, kurš pazīšanās un nejaušibas pēc ir nonācis televīzijā...samēklē savā vietā ko publikai pievilcīgāku un tas būs labākais ko vari izdarīt:)
V
Vernons
14 oktobrī, 17:10
Pie reizes arī par brīdinājuma signāliem ir jārunā! Jebkurš ātruma samazinājums bez savlaicīgiem signāliem ir vēl lielāks noziegums, kā ātra braukšana!
VStokenbergs
14 oktobrī, 13:10
Pareizāk tomēr būtu cīnīties par to, lai ieviestu tādas zīmes kā 60;80;100;120 kmh, kur tas ir atbilstoši ceļa apstākļiem. Cīnīties par atļauju pārkāpt ir ačgārna. Tad jau nākošais gājiens būs balsojums par 0,7 promilēm brīvdienās un svētku dienās... Domā, ka būtu grūti savākt 10k alkānu parakstus?
A
aaajjj
14 oktobrī, 11:10
tas ir paareizi plus piecpadsmit,daudzās pasaules valstīs vienkārši stāv fotoradari lai sevi kontrolētu,speciāla uzmanība tiek pievērsta svarīgiem objektiem,tuneļiem,vietām kur ir speciāli jābūt uzmanīgam,mums tā lieta tiek speciāli pārspīlēta,kādam taču labums no tā atlec,nav grūti iedomāties kam,,šis pasākums nav vērsts uz braukšanas kultūru bet kā jau Latvijā pieņemts,visus sodīt,visus štrāfēt,tāpēc jau nav brīnums ka ir korupcija ,valsts neattīstās,iedzīvotajus valsts apzog,kapitāls bardaks ir lv,par iedzīvotājiem neviens nedomā
B
belcebuls
14 oktobrī, 11:10
Policija ar savu retoriso jautājumu "kāpēc tieši +15" varēja arī neuzdot. Tas tieši tagad būs viņu darbs kopā ar likumdevēju izanalizēt, cik tad "plus" būtu visatbilstošākais. Varbūt pietiek ar +10 km/h. Taču jebkurā gadījumā šī iniciatīva ir apsveicama (un es arī par to parakstījos), lai cilvēkiem nebūtu pamats teikt, ka "tiek kāsta nauda". Jo pārsniegt ātrumu nedrīkst, par to pienākas sods, taču mašināli sodīt par +1, +2, +3 km/h arī nav īsti pamatoti. Var taču arī ieviest šo eksperimentālā kārtībā - piemēram pieņem likuma grozījumus ar darbības spēku uz 6 mēnešiem. Un tad skatās, kādi ir rezultāti. Tagad ir izdevīgs brīdis, jo fotoradaru līgums ir lauzts, un šie būtu "jauni spēles noteikumi", kas visiem pretendentiem būtu skaidri - gribi piedalies jaunā konkursā, negribi nepiedalies.
E
Ercens
14 oktobrī, 10:10
Cienījamā priekšniece Vineta Mistre - lūdzu izlasiet kārtīgi ievietoto rakstu- tur dota skaidra un izsmeļoša atbilde.
P
par komentāru samaksāts
14 oktobrī, 07:10
+15 ciparu Timrots ir skaidrojis demitiem reižu. Ja mūsu policija ir tik lasīt nemākoša, nav brīnums par tik dumjiem noslēgtiem līgumiem ar tripertroniku.
© TVNET. Visas tiesības paturētas