Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
H
hh
14 novembrī, 21:11
lol, kur palika fotoradaru katora draudu realizēšana, ka zinot kur dzīvojot 'mario'?
R
radaru ienidejs
9 novembrī, 12:11
es tawa wieta butu par pa margu vinu prsviedis!!!
E
ess
2 novembrī, 16:11
malacis. ko teikt, vot realiem fotoradaru ipasniekiem kas ir bijusie milicu generalisi, protams to visi noliegs, ir ko pasvīst, gaidot kurs radars bus nakamais, jo pie katra nolikt operativo grupu ar apsargiem ir dargak ka radaru peļņa otrkart, to ligumu jau apzinati nepildija, jo fotoradarus iepirka ar valsts garantetu kreditu, petstam iekaseja miljonos meramu peļņu, un visbeidzot lauzot ligumu,valsts atperk viņu fotoradarus, kur vel labaku biznesa planu, ka paris gados uz valsts iedivotraju rekina klut par miljonaru
N
Nīgrais
27 oktobrī, 08:10
Lai nu kā motociklists tiek kritizēts, tomēr es pats viņa darbības atbalstu. Tāpēc, ka pats esmu braucējs ar stāžu, jāskrien man arī nav nekur, tāpēc braucu maksimāli ievērojot CSN. Taču, neskatoties uz to, esmu jau samaksājis sodu un uzskatu, ka netaisnīgi, jo tajā situācijā, kāda bija uz ceļa, pieņēmu pareizāko lēmumu, kas gan neatbilda radara viedoklim. Tādēļ šis uzliktais sods mani nevis disciplinēja, jo CSN ievēroju tāpat, bet gan izraisīja dusmas un naidu. Un, ja man būtu motociklista iespējas, droši vien, rīkotos tāpat vai vēl ekstrēmāk. Pietiek vaidēt, ja gribam, lai kaut kas mainās - ir jārīkojas, savādāk kļūstam par slaucamām govīm visiem, kuriem nav slinkums mūs slaukt.
J
Janis no Rigas
27 oktobrī, 07:10
...dotajā gadījumā, tā nav uzskatāma par svešu mantu, jo ir nomesta ceļa malā!!! Tikpat labi katrs drīkst to paņemt un izmest miskastē!
O
Ome
26 oktobrī, 05:10
Cien. auto -moto vadītāji! Solidarizēsimies - ja ievērojat radaru, padodiet ziņu pretim braucošajām mašīnām, tie savukārt padod ziņu saviem pretī braucošajiem, tad tie nagu maucēji paliks bešā.
B
Borja
25 oktobrī, 18:10
Ahaha..labs, es šim Zorro esmu ar mieru no algas galdiņu uzklāt. Labiem cilvēkiem nav žēl. Prieks, ka starp gļēvuļiem ir arī drosminieki.
P
pistonhead
25 oktobrī, 16:10
tik laba sajuta,redzzet ka musu valsti notiek kas tik pozitivs, luk sitas dzekins parada savu attiksmi-atieksmi pret visu so laupisanas sistemu,kapec pa tv nerada?baidas ka bus tapat ka ar vantinieka kapejiem,izreklameja un dabuja likt apsardzi? Tiem kas cepas pa nodoklu maksataju naudu,tas ir normali ka var nozagt no musu nodoklu maksataju naudas entos miljonus?taisit zelta tiltus kas beigas izradas sudigas kvalitates,un vel un vel ir piemeri.tak padomajiet vienreiz nejau sis dzeks jums nodara skadi,bet tie pelmeni kas saeima stuke sev kabata entos limonus aiz kada firmas pakalpojuma kas reali maksa 100 lketak neka reali patiesiba.. ar cienu Lv iedzivotajs
V
V
25 oktobrī, 13:10
Visiem foršajiem radaru faniem silti novēlu.. Kaut Jūs visus kādriez izčakar*tu sabiedriskā transporta kotrolieris un biļetēm cenas paceltu!
D
dreebe
25 oktobrī, 12:10
Atver kādu kontu kur bonusus saziedot!!!
M
martins
25 oktobrī, 12:10
Vo idi*ts ,izšķiež nodokļu maksātāju naudu ar savu debilumu ,viņa tizlo moci vajadzētu ietriekt koka..!Tizlie donori domā ka var darīt ko grib ,veči uz ''goda''..!Ceru ka viņu noķers un kamerā tā pagrūdīs kā to fotoradaru!
A
Andris
25 oktobrī, 11:10
Diemžēl braucu pēc notekumiem un tas mani tracina bet sodus maksāt netaisos,bet par šādām rīcībām man ir prieks :)
L
ll ll ll ll
25 oktobrī, 07:10
Huligānisms utt var teikt ! Bet arī radaru būšana ir totāls sviests ! Ja grib drošību vajag likt stacionāros radarus un ar zīmēm viss kā līdz šim ! A no šitiem pārvietojamiem jēga nu ne kāda !!! Tas ka kādam atnāk sods uz mājām, vow nu liela lieta ! No tā jau cilvēks nesamazina ātrumu un ne kāda drošiba, sviests tas viss projekts vien ir !!! Gribētu valsts drošības nolūkos, būtu kaudzēm stacionāro + CP, bet negrib !
D
da
25 oktobrī, 07:10
huligānisms. ko te komentēt? Ja motodžeks jums izspertu logu mājai, arī priecātos?
E
edgarsa1
25 oktobrī, 07:10
Malacis, bet vecit atceries, ka nakamie leveli bus gruutaaki... lielie bosi uzgluunees vairak.......
E
edža
25 oktobrī, 06:10
Labi !!! Galvenais neuzraujies!!! Tā turēt!!!;)
E
edža
25 oktobrī, 06:10
Labi !!! Galvenais neuzraujies!!! Tā turēt!!!;)
L
Lāčplēsis
25 oktobrī, 06:10
Lāčplēsis ir atgriezies un ievieš taisnību uz ceļiem. Esi stiprs Lāčplēsi, nākamreiz grūd naidnieku Daugavā!
V
vau
25 oktobrī, 05:10
Kāda laime tautai, uzradies Robins Huds fotoradaru apgāzējs.Debiloidi!!!
J
JanisT
25 oktobrī, 05:10
MALACIS ! ! !
A
Andrejs
25 oktobrī, 05:10
Cool!!!
H
hurma
25 oktobrī, 05:10
LOL lieliski:DDDDD Reizēm revolūcija ir vienīgais veids, kā kko mainīt. Protests un nepakļaušanās ir labs sākums.
J
Janka
25 oktobrī, 05:10
Ar nepacietību gaidu nakamos līmeņus!
#
###
25 oktobrī, 05:10
Neatbalstu vandālismu, bet pret radariem visi līdzekļi labi. Malacis puisis!
E
es
25 oktobrī, 04:10
tie kas apadirs sito dzeku ir sukataji un pasutijuma rakstitaji.
E
es
25 oktobrī, 04:10
luudzu apgaz visus sitos meslus latvijaa malacis uz prieksu.
B
Bauris
25 oktobrī, 04:10
Super
K
K
25 oktobrī, 01:10
Vandalisms nav labākais risinājums, tomēr, jebkāda attieksmes paušana vai pretdarbība ir apsveicama šajā gadijumā, kur acīmredzami aparāts ir neriktīgā vietā uzstādīts - 2 joslas, taisns ceļš, ne pārejas ne skolas blakus, bet ātruma limits neriktīgi zems. Šoreiz rezervēti, bet atbalstu.
Valters Gureckis
24 oktobrī, 22:10
izskatās, ka visus komentārus ir sarakstījuši kādi divi cilvēki, jo pēc satura visi ir vienādi. es nesaku, ka man patīk tā fotoradaru afēra, bet tādēl jau nav jābojā tehnika. vācat parakstus, sniedzat tiesā, vienalga ko, bet nejau jānodarbojas ar vandalismu. šitāda izrādīšanās kādam kaut ko deva un vērsa par labu? noteikti nē
N
neesiet parsteigti
24 oktobrī, 22:10
Tagad auto foto bus horizontali!
M
MB sprinter
24 oktobrī, 22:10
Prieks par to ka apgazi, es kad mani nobildeja gribeju to kasti iemest busa un uz tolmetu!
S
s
24 oktobrī, 22:10
laps...
A
Atbalstu
24 oktobrī, 21:10
Savadak jau vairs nevar cinities pret lielo zaglu negausibu ieskaitot Zivteli utt Par drosibu neviens pat nav aizdomajies, ko skaidri demonstre fotoradara novietosana uz ietves! Galvenais nokast no tautas planotos ienemumus, pat ja atrumu parsniedz par 1 km stunda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S
saabers
24 oktobrī, 21:10
MALACIS! cepums bikeram :)
E
eu
24 oktobrī, 21:10
Tā tak viņš palīdz novērst valsts naudas izšķērdēšanu un nelikumīgu pārpirkšanu. Nebūs radari ko pirkt, nenotiks noziegums
T
Titans
24 oktobrī, 21:10
un ļoti pozitīvi ir tas,kā tik te kāds mēģina iekurkstēties pret to džeku,kas to radaru apgāza un neaizmirstiet tomēr nepārlidināja pāri margām,kautgan žēl,ka tā nenotika,bet esmu pārliecināts,ka nākošajā spēlītē notiks,uzreiz tiek smagi apdirsts,tas nozīmē,kā dombrovskis saka,ka virzamies pareizajā virzienā
I
i.ivars.
24 oktobrī, 20:10
Zibenszellis!
R
riebj
24 oktobrī, 19:10
A man ir jautājums - kādā sakarā tie radari var atrastiez uz ietves, pie tam tā ka reāli traucē? Radarfirma veic saimniecisko darbībju - un viņiem ir nepieciešams saskaņojums ar vietējo pašvaldību - ja radara vietā tur parādītos kāda puķu tantiņa - viņai momentā būtu klāt pašvaldības menti un piekasītos par visām atļaujām.
B
bosiks
24 oktobrī, 19:10
Taa turpinat.
G
gatuzzo
24 oktobrī, 19:10
deam, ku labs
2
2-5
24 oktobrī, 19:10
Vajadzēja tak nomest lejā to kastīti! +10, bratella!
L
LOPS
24 oktobrī, 18:10
Šito zeperi 100% noķers un ieliks čokā. Reāls viņš ir pmipis, jo apdraud citu drošību ar savu lidošanu ar moci un liedz sodīt pārkāpējus, gan jau dzīve izmācīs ...
N
nuu
24 oktobrī, 18:10
šitais ir vēl pāredzamā vietā stāv,bet citi fočuki ir tā noslēpti,ka grēks būtu tādu nenoslēpt vēl vairāk krūmos :D
L
LOL
24 oktobrī, 18:10
Latvijas Lepnums!
S
skolotājs skolā
24 oktobrī, 18:10
Cepums! Un kūka par rīcību!!!
S
SS
24 oktobrī, 17:10
Šiem radaru gāzējiem lai Dievs stāv klāt,un novēlu viņiem veselību,bagātību un visus citus dzīves labumus ko šajā Banan LV var iegūt.
P
Prātīgais
24 oktobrī, 17:10
Kaut neatbalstu vandālismu un tamlīdzīgas darbības uz koplietošanas ceļiem (savā pagalmā lai dara ko grib), bet nu.. ja stāsts ir par radariem, tad prieks par ko tādu... Kā var pozitīvi izturēties par radariem, ja valsts jau sākumā budžetā paredz, ka no tautas IR jāpaņem noteikts sodu naudu apjoms.. Un tos +1..5 km/h pārsniedzis ir ikviens, kas brauc AR 50 km/h pēc spidometra vadoties..
M
mario
24 oktobrī, 17:10
DER!!!
B
BMW745
24 oktobrī, 17:10
+10
T
timoteijs kudrasgalva
24 oktobrī, 17:10
johaidii!!!!luuk kuru vajadzeetu ieteikt kaa LATVIJAS LEPNUMU!!!!!!labak shitam dzekam izmaksaat olipiades naudu neka olimpiskiem čeojiem jebio dron!!!!!
L
LLT
24 oktobrī, 17:10
Malacis visu cienju dzekinjam :)
M
Mans foto radaris
24 oktobrī, 17:10
Biedri! Mani Dārgie! Dzeru jau mēnesi. Smagi dzeru, gulēt eju, zeķītes nenovelkot. Tiesības man atņēma jau pasen, ziemā. Ričuku nodzēru, jo Truba kalta. Sieva vairs nenāk, jo baidās. Nakšņo kaut kur uz ielas. Kā es gribētu Apskaut visu pasauli, Panesties garām FOTORADARIM lai mani nofočē! Pie sienas bildi pieliktu un Glazi paceltu... Eh, kurš gan šodien klēpi bauskas dāvinās... Biedri, dārgie - Nu Tad uz To IEDZERSIM!!!!!!!!
J
juris
24 oktobrī, 17:10
mees pastalnieki pashi zinam cik aatri braukt jo mees esam vislabaakie soferi
T
TG
24 oktobrī, 17:10
Lieliski ;) nav ko slēpt radarus ( atceramies, kad radari tika kablukos likti, šie domāja, ka LV vieni āži un slaucamās govis dzīvo!!! Vnk ņirgājas pa cilvēkiem,un diemžēl ministrija to pieļauj :(
T
tauta
24 oktobrī, 16:10
gaidam vēl šādus video! Malacis
J
Jan
24 oktobrī, 16:10
Ja uzraugs neslēptos kur attālos krūmos, tad tādas lietas nenotiktu :)
U
ussr
24 oktobrī, 16:10
radars-vecis,kam galva platāka kā pleci ;)
D
desperadoss
24 oktobrī, 16:10
man ar patik, nafig sho biznesa kjedi kur atkalti apcakare tautu, samuka virtronic batcia, tad nomaina nosaukumu un atkal kaas naudu no cilvekiem nav runa par droshibu, droshiba ar radariem butu ja butu atklati izlikti,! - un nemuldiet tie kas brauc ar sabiedrisko, tie kas brauc ar auto saprot, ja prieksha jums kads pa naziem nobremzes nekur neliksieties un ieskriesiet pecpuse jo tas sabisies ir tada lieta ka jabrauc ta lai saplustu satiksmes plusma, t.i. braucot uz 60kmh pa galvenajam ielam nekas slikt nenotiks, nekada droshiba nav ja cilveks nevar braukt normali, jo redz vinam jaskatas spidometra katik atrak pa 50 neparspiez.... bulshets katrs kurh uzravies uz fotoradara iesaku apskatities to video kur pamaca kam japieverh uzmaniba, jo 60% ir uzliktui nepamatoti
2
2x2
24 oktobrī, 16:10
Malacis!!! Žēl,ka ziema sākas-šādiem Mario varētu būt arī sekotāji.Nu labi,atstāsim to visu nākošajai vasarai.
!
!!!!
24 oktobrī, 16:10
Brauc pēc noteikumiem,tad fotoradari nebūs bīstami,bet to mērkaķi noķert un likt samaksāt par VISIEM sabeigtajiem radariem!
K
Kapars
24 oktobrī, 16:10
Mans varonis :)
T
Tors
24 oktobrī, 16:10
ļoti pozitīvi :D
A
andris
24 oktobrī, 16:10
kad tads murmulis notrieks juusu bernu tad citu dziesmu dziedaasiet
J
24 oktobrī, 16:10
nez kāpēc Igaunijā nav neviena parvietojamā fotoradara,bet viņi tur dzīvo labāk nekā mēs.
L
ll
24 oktobrī, 15:10
;
K
killers
24 oktobrī, 15:10
loti pozitīvs video ..man pilnigi garigais uz visu dienu bija augshaa!!!malacis džeriks!!!!!
Kaspars Bernāns (Dankeschön !)
24 oktobrī, 15:10
Tie, kas skarbi izsakas, par visu so pasakumu un sauc citus braucejus par lopiem atceramies vienu lietu : 90% seit esosho cilveku, atbalsta fotoradarus ka sugu vietas, kur vini tiesam ir vajadzigi, esmu tai skaita. So radaru lietosanu vietas, kur vini sava zalaja meteliti tiek paslepti zalajos krumos, vietas, kur no abam pusem ir mezhs un kert vareni atrumparkapejus uz +11km ir loti svarigi. Atveriet ludzu acis vala, un saprotiet, ka mes visi tiekam chakareti, un cilveki, kas sos radarus liek, lasa un priecajas par musu bazhaam :) Protams vieglak ir ar to samierinaties un peldet pa plusmu, as always ! Un vel vieglak ir anonimaja ienakt un pateikt, ka cilveks kas brauc ar moci ir mulkis, ko tur daudz, veiksmigu vakaru ! Ludzu uzliekam radarus bistamas vietas ar +15 km parkapumu kersanu un sadas lietas vairs netiks diskutetas. Peace out !
M
mobis
24 oktobrī, 15:10
cerams ka vinu nokers.vispar ko vins ar to grib izradit
A
apinis
24 oktobrī, 15:10
G-G-GOD KILL
V
vecis
24 oktobrī, 14:10
vcecis atsaldeni un vairak nekas aizies jusu radinieki vai pazinas boja del sadiem kropliem tad gan gribetos redzet jusu komentarus. 80%SEIT RAKSTOSIE ARI AR GALVU NAV DRAUGOS APSVEICU
B
baikers
24 oktobrī, 14:10
:D labais,brāl!! :D :D zelta žetons Tev par to! TAUTA ,SAROSAS TAK!!!!
J
juris
24 oktobrī, 14:10
smiekli naak kaa potencialie aatruma parkapeji lec laukaa no bikseem
A
Andrejs L.
24 oktobrī, 14:10
Manā skatījumā jaunietis rīkojās pilnīgi saskaņā ar 99% Latvijas iedzīvotāju interesēm, tautas vārdā, +++ Nu nemelo sev - likumpārkāpēji nav nekāda tauta ! Tieši no šiem atsaldētajiem prātiņiem uz parāda pirktajām mašīnām , tauta arī cieš ! Cik mašīnu iz izgājušas tehnisko apskati un cik sodītas par ātruma pārkāpšanu : 10 % . Tā nav tauta, tie ir ( kā tā tauta saka ) tie, ar mazvērtības kompleksiem, kuru vienīgais prieciņs ir apdzīt kādu, cerot ka nenoķers un sesados pa ģīmi! Uzmanīgi pavērojiet to ātro skrējēju/apdzinēju sejas : tāda sajūta ka radinieki, neatkarīgi vai brauc ar BMW vai sarūsējušu Golfiņu ! Un tāds tevi, riskējot ar sevi un citiem, apdzen un plivinās apmierināts tev pa priekšu ! Un tagad te vēl cepas - redz, šiem uzliek sodus par likumu pārkāpšanu ! Neuztraucieties : samaksāsiet latus 800 sodos un nomierināsieties, radari kļūs par jūsu labākajiem draugiem !
R
Robis Z.
24 oktobrī, 14:10
Malacis !!! Gaidu nākamo video.
C
caCis
24 oktobrī, 14:10
MALACIS MALACIS MALACI ... ZIFTELĒNS SŪKĀ
E
ezisx
24 oktobrī, 14:10
nākamais līmenis, nomest radaru no tilta ;)
N
nevaru
24 oktobrī, 14:10
Gaidu nākamo man ir sākusies jau akarība!!!!
R
raimis
24 oktobrī, 14:10
superīgi,kaut visi tā darītu...
G
gol
24 oktobrī, 14:10
Maskavas roka !!
S
soģisXXL
24 oktobrī, 14:10
Domājams viņu nebūtu grūti atrast, atliek tik noskaidrot, kas augšupielādējis video, un pēc datoru adesēm sadzīt rokā un sodīt.
E
easo
24 oktobrī, 14:10
Kamishi drochi uz "varoni"...
H
HONDA
24 oktobrī, 14:10
MALACIS.
P
pūcesspieģelis
24 oktobrī, 14:10
100% varbūtība, ka kāds no visiem komentāru rakstītājiem, vai lasītājiem ir pats SuperMario! :D vēl jāpiezīmē, ka tur kur viņš uz Salu tilta sāk raut ratā, tālākais ceļš ir nenormāli sliktā stāvoklī ar baisām bedrēm - tas vien nozīmē, ka tam braucējam ir bagi labs skills! ;) varbūt tas ir Edgars Džeriņš? kā zināms, viņš ļoti labi brauc ratā... varbūt viņš īstenībā nemaz nesēž cietumā, bet braukā apkārt un atriebjas Vitronic? bija jau tāda versija, ka viņu iesēdināja par "lekšanos" pret Valsts policiju un Vitronicu!
Apkure_eco_LV
24 oktobrī, 14:10
rullītī šī uzstādītā radara vieta ir Rīga, Salu tilta sākums centra virzienā, tur nav ne skolas, ne kāds melnais punkts, vai vēl kas cits svarīgs - vai te ir kāds sakars ar satiksmes drošibu? nē, tikai Piķis...!!!:D un uz šī tilta tālāk taču ir abos virzienos stacionārie radari!!!:) - pelna piķi, un "spļauj visiem sejā".... * kas vispār tās vietas saskaņo, būtu interesanti uzzināt šīs izvēlētās vietas motivāciju!
L
la
24 oktobrī, 14:10
Malaci!!!!
Y
Yamaha
24 oktobrī, 14:10
Malači puikas....es samaksātu tam džekam 100 LVL ja viņš to radaru pārmestu vēl pār margām.... Turpiniet tālāk..Visu Cīeņu.
Z
zz
24 oktobrī, 14:10
a kur riga ride 1?
S
stulbaistulbenis
24 oktobrī, 13:10
Dzeltenās ručkas jānomaina un Hondas Repsol piekariņš, roļikā labi var redzēt....
R
Radars
24 oktobrī, 13:10
Idiņš, atradis ar ko lepoties. Agri vai vēlu noķers
S
stulbaistulbenis
24 oktobrī, 13:10
Gaidu nākamo levelu ziemā ar krosaču vai kvadru! :) Latviešiem ir savs Ghost Rider parādijies līdzīgi kā bija Zviedrijā, nja bija....
A
Autoram
24 oktobrī, 13:10
Vecīt nefilmē savu seju un vispār sevi nefilmē! Nopietni, ielauzties Tavā datorā ir kā divus pirkstus apslapināt! Un izdzēs arā no visiem nesējiem oriģinālu! Nopietni! Nekļūsti pārgalvīgs, tagad viņi Tevi grib vēl vairāk! :D
A
Aigars
24 oktobrī, 13:10
"un to ar spērienu nogāž." - nezināju ka pagrūšanu sauc par speršanu :D
P
pareizi
24 oktobrī, 13:10
pareizi ir :D nav vajadzīgi tie radari :D :D
O
ooo
24 oktobrī, 13:10
nu nofilmeejaas, tagad ir ko mekleet :)
K
Krii
24 oktobrī, 13:10
Tik nesapratu kur te bija "spēriens" :/
+
+aaa
24 oktobrī, 13:10
Cerams ,ka nokers so lopinu un uztaisiis nelielu paraugpraavinu. Ja katrs iedziivotaajs savu nepatiku vai taisniibu saaks pieraadiit saadaa veidaa,tad nepaies ne pieci gadi kad Latvija liidzinaasies kaut kaadai somaalijai vai mozambikai
H
Huļiganka
24 oktobrī, 13:10
D**** tos radarus, man vinji necepii, taa vien prasās visus iznest!
J
Jānis
24 oktobrī, 13:10
Slikti jau tie radari kā tādi nav. Savu darbu dara godam. Sūdīgi ir tie darba pasūtītāji - vitronic. Ja radaram būtu ātruma kontrole par +13(+10 atņemot kļūdu), un radari netiktu slēpti un likti pirms apdzīvotas vietas sākuma/beigām, tad viss būtu pat ļoti LABI!!! Radarus jāapkalpo valstij un +13km/h - un viss pēkšņi nostātos savās vietās un iebildēji būtu tikai agresīvie mazlocekļainie pašapliecināšanās cilvēciņi.
Kaspars Bernāns (Dankeschön !)
24 oktobrī, 12:10
+10 Mario, vairak taadus braucejus uz ielam, un es domaju, fonds kurs vaktu naudu sim te bendzingalvam, lai braukatu un gaztu, liktu kaut ko prieksha darbotos uz urra ! Kaut ka ir jacinas ar tiem pirdejiem, ja to var darit sadi, nenodarot skadi sabiedribai, tad kapec nee... Gaidam next level :)
R
riebeklis
24 oktobrī, 12:10
Radari nav salikti melnajos punktos, kur tie visvairāk būtu nepieciešami, kas, protams, mūs - soferus, neapmierina. No otras puses: Ko var sūdzēties par to t.s. "apkāšanu", ja tu - šoferi, pats pārkāp CSN!
U
Uldis
24 oktobrī, 12:10
uzlaboja manu jau tā labo garīgo :)
N
Niknais
24 oktobrī, 12:10
Saskaņā ar likumu Fotoradars par tādu ir uzskatāms tikai tad, ja ir izvietota ceļazīme, šādā gadījumā pierādījums ir izmantojams ar administratīvajiem resursiem, bez ceļazīmes no fotoradara iegūtā fotogrāfija ir tāds pats pierādījums kā veikala videokamerai vai nejauša garāmgājēja fotouzņēmumam, par kura īstumu ir jānes kriminālatbildība iesniedzējam - reālai fiziskai personai kura pirms šāda pierādījuma iesniegšanas tiek brīdināta par kriminālatbildību. Fotoradara tehniskie sertifikāti šajā gadījumā nev pierādījumi, ja aiz tiem nestāv fiziskas personas atbildība.
T
tekken
24 oktobrī, 12:10
Waiting for level 4 . :)
Z
Zigis
24 oktobrī, 12:10
Ta ir akcija valsti, iznīcini radaru. Jo tie hlami, tak noteikti, tiks atpirkti no Vtrafica pa MILZU naudu :)
T
Topradio
24 oktobrī, 12:10
Tikko pa topradio nozinjoja 23 paarvietojamo fotoraduru atrashanaas vietas Riigaa. 23 tikai Riigaa! Tas ir tikai un vieniigi biznesa pasaakums - kablukos pirdeejiem tachu jaamaksaa + pa virsu arii jaanopelna.
G
gnomiks
24 oktobrī, 12:10
es tik domāju tādu lietu - ja vēl būs tādi viģiki ar to pašu čali, vai viņš vienā reizē neuzrausies? jo moča martu elementāri var noteikt, pēc tam atlasīt visus, kam tādi ir (ja vien viņš ir reģistrēts). tāpat kā iepriekšējā viģikā, čalim ir sarkanas botiņas, sarkana aizdedzes atslēga, šajā viņš parāda savas aprises (ap 1.8m) un gan jau vēl kādas detaļas var saskatīt. tāpat gan jau palielinās visādu liecinieku skaits, kas redzējuši kur viņš aizbrauc utt. tāpat, gan jau Vitronics ir ierosinājis policijā lietu un šie ir nosūtijuši pieprasījumu TY no kādām IP tie viģiki aploudoti. bet kopsumā es arī atblastu šo akciju - es to uztveru kā protestu pret visām Vitronic cūcībām!!!
N
Niknais
24 oktobrī, 12:10
šī akcija vienkārši ir Preventīvs pasākums pret ierēdņu bezpridjelu.
P
pret-pajokotājs
24 oktobrī, 12:10
Radaristu vietā saliktu ap radaru petardes ar skunksa smakas šķidrumu. Īpatnējs aromāts Mario sekotu kādas pāris nedēļas.
N
nelietis
24 oktobrī, 12:10
ja radars tiešām būtu uzstādīts bīstamā krustojumā, kur regulāri notiek SMAGAS avārijas dēļ ĀTRUMA neievērošanas, tā netiktu darīts...
R
Rūķis
24 oktobrī, 12:10
Ļoti labrāt kritizēju radaru pasākumu Latvijā,bet šādas darbības arī neatbalstu.
V
Viki
24 oktobrī, 12:10
Antiradars - Mario :D
C
Cio
24 oktobrī, 11:10
Līgums ar koruptīvo Vitronic ir lauzts!
X
xxx
24 oktobrī, 11:10
MALACIS
Z
zopik
24 oktobrī, 11:10
malacis
A
andris
24 oktobrī, 11:10
izskatas kad latvijaa ir pasi profesionalaakie soferi kuri pashi zin cik aatri var braukt
A
Anonīms
24 oktobrī, 11:10
Likumi domāti lai tos pārkāptu... Un visu cieņu Mario.. Ja nepatīk studenti ar sapujušiem BMW, uz priekšu nopērc jaunus BMW visiem Studentiem .. Ar šādu rīcību jav necīnās ne pret radariem ne ātruma ierobežojumiem, bet gan pret Veidu kā tie radari vispār šeit atrodas un korupciju kas valda šajā valstī! Lai šie taisnības cīnītāji, kas pastāv par šo valsts godīgo sistēmu iet .... taisnība un godība šajā valstī jau kā 10 gadus aizmirsta...
E
ESTINS
24 oktobrī, 11:10
MALACIS PUIKA ;) Otru 3 zvaigznu ordeni no manis ;) Chakareejat LV shoferus, luuk Jums pretii Lāčpleesis uz MOTO :p Ziedojumu taalruni un kontu shim dzekam STUDIJAAA !!!!
Z
zigis
24 oktobrī, 11:10
visvairak radari nepatiik pasiem policistiem jo agrak ja aptureja celju policija citu policistu atlika tikai paraadit apliecibu un braukt taalak nesodiitam
H
hahah
24 oktobrī, 11:10
jums liekas, ka demokrātiskā ceļā pret kko (kur nu vēl radariem) var cīnīties? malacis! propoganda by the deed!
G
garaiss
24 oktobrī, 11:10
atbalstu kamēr viņi nebūs godīgi un neliks bridinošās zīmes kautvai katru dienu iet boja pa vienam fotoradaram:)
K
keda
24 oktobrī, 11:10
tas droši vien ir huļiš čalis. izmests no kojām tagad aiz gara laika bliež nost radarus ;)
V
valdis
24 oktobrī, 11:10
latvija ir tik pat stulbi cilveki ka krievija kuriem liekas ka vinji driikst braukt cik aatri grib un kaa grib
.
....
24 oktobrī, 11:10
Huļi tik maz to Mario moto braucēju... :) VNK IZCILI VECĪT. No manis Tev medaļa! Zelta )
1
123
24 oktobrī, 11:10
Kā kaut ko normālu kāds izdara, tā uzreiz neliels krāniņš.Pats kaut ko līdzīgu esi kaut reizi dzīvē spējīgs izdarīt ,jeb vai daikts par lielu tādām izdarībām. *** Nē, es ( tāpat kā tautas lielākā daļa ! ) likumus pārkāpis neesmu, tramvajā bez biļetes braucis neesmu, autobusa pieturas ar rupjiem vārdiem aprakstījis neesmu, RIMI kožļenes zadzis neesmu, svešā dārzā līdis neesmu ! Toties man ir trīs jauki bērni, tā ka runas par daiktu arī atkrīt ! Un man tādu paziņu, kuri skaita ka kaut ko salauzt ir normāli, arī nav !
D
Dželsomino
24 oktobrī, 11:10
Nekas gan jau norausies tas Mario. Mums vairs nav komunisms un radars ir dārga ierīce, kas kādam pieder. Ja salauzīsi kādu (fotoradaru), pēc tam visu mūžu parādu piedzinējiem maksāsi tos simtus tūkstošu. Pret radariem ir jācīnās civilizēti un ar demokrātiskām metodēm (var vākt parakstus, pētīt likumus, nodarboties ar lobēšanu un PR), nevis šādā pamatskolnieka līmenī.
J
juris
24 oktobrī, 11:10
nevajag ari aizmirst kad atruma parkapeji izraisa visvairak avarijas
K
KM
24 oktobrī, 11:10
Uz Tallinas šosejas vietējie darboņi vietā, kur parasti radaru novieto pa nakti bij atveduši izgāzuši lielu sūda čupu... to noklusēja, lūk tie ir mani varoņi, šim vēl jācenšās, prasti
A
antiradar
24 oktobrī, 11:10
Mans varonis
O
ok
24 oktobrī, 11:10
Un ko jūs teiksiet, ja šis gailis notrieks ratā jūsu bērnu?
K
KM
24 oktobrī, 11:10
Huļi te radars stāv a?
J
Jurka
24 oktobrī, 10:10
Mario-gadījumā,ja Tevi kāds tomēr sašņorē un liek kompensēt skādi,dod ziņu.5Ls no manis.
S
Soferis
24 oktobrī, 10:10
Vai ziniet kurš patiesībā ir sis Mario?! .................... Zivtinsh, no darba brīvajā laikā.
M
Malacis
24 oktobrī, 10:10
Super čalis! Vēl varēja vispār to sūda radaru pār malu pārlidināt... Mēs ar Tevi Super Mario!!! Tā turpināt...
A
ads
24 oktobrī, 10:10
Var redzēt sabiedrības līmeni. Tā vietā lai brauktu pēc noteikumiem, tauta turpina maksāt sodus un parsniegt ātrumu, kā arī priecājas par sabojāt radaru.
A
anti-sula
24 oktobrī, 10:10
labs :D
VitronicsBaltia
24 oktobrī, 10:10
To: SupermotoAdict, rich un ... - mēs zinām arī kur jūs visi trīs dzīvojat, un zinām ko jūs kopā darījāt pagājušajā vasarā:)
2
2x2
24 oktobrī, 10:10
+100 Malacis!!!Būtu vairāk tādu Mario-motobraucēju!!!
H
horns
24 oktobrī, 10:10
Motosiklistam sajuka virzieni un nejauši uznrauca kastei,
Artis Berzins (TNX PAR APSVEICIENIEM!!!)
24 oktobrī, 10:10