Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
O
onslows
24 aprīlī, 13:04
pirma rindkpopa viss labaka, domajot par droshibu bla bla bla-TAISIET CELJUS, Droshiba, blinciki!!
V
vivs
5 aprīlī, 19:04
pēc skaista ievada - secinājumi pilnīgā bezsakarā ar konstatējošo daļu. Kāds sakars principam "nevis iekasēt - bet satiksmes drošība" ar secinājumu: ātrāk maksā - maksā pusi????? tas taču kā reizi ir maksimālās iekasēšanas princips, kad visi, pilnīgi neatkarīgi no tā - vainīgi vai nevainīgi - maksimāli ātri bleķo! Ja neviens nestrīdas (un jēga ar LR "tiesām" strīdam patiešām nekāda) - tad var sodīt par mazu pārkāpumu....par pavisam mazu pārkāpumu......tad arī par pavisam nekādu pārkāpumu...... Tiesiskauma sargs atradies. Bezd....ēeetājs f.....jcking.....
P
p
5 aprīlī, 19:04
Tas csdd jau pietiekoši uz mums nopelna!nebūs radari melnajos punktos,nevarēs uzvārīties!
F
Fantoms
5 aprīlī, 18:04
Vienreizēja valsts, ceļi katastrofālā stāvoklī, te atkal murgo par radariem!!! Šajā valstī cilvēks ir mēsls, ļoti skumji!!!
Gaidis_Kukulis
5 aprīlī, 17:04
šobrīd ātrumu pārsniegt nav iespējams pat pilsētā. drīz pat gājēji varēs kaklu lauzt šķērsojot ielu. un vēl valstsvīri brīnās kāpēc ceļu kvalitātes ziņā esam 99.vietā.
!
!
5 aprīlī, 16:04
ja jau domātu par drošību tad ceļus savestu kārtībā! a te atkal kā apkāst tautu! kad tos mēslus sitīs?
H
Helsinki 86
5 aprīlī, 16:04
Tas ir kaut kāds vājprāts! Privātais uzņēmums pārkāpj satversmi un liek maksāt sodus!
N
Nja
5 aprīlī, 16:04
Par radaru fikseto atruma parsniegsanu (ne tad, kad aptur policija), visur Eiropaa soda kviiti piestaada IPASNIEKAM. Dazaas vietaas fotografee, ja var un tad foto ir klaat. Bet policija netaisa izmekleeshanu peec nezinaama cilveeka foto, turklaat ne vienmeer tie ir izdevisies. Kadu foto var ieguut naktii? Un kaadu foto var ieguut no motociklista kiveree? Vaacijaa (ko daudzi te deevee par paraugvalsti) jums pienaaks kviits un juus variet noteiktaa laikaa policijai pazinot, kas bija pie stuures. Ja nee, tad maksaajiet pats. Nekaads divritenis nav jaaizdomaa.
?
?????
5 aprīlī, 15:04
No demokrātijas un juridiskā viedokļa iespēja mašīnas īpašniekam pārsūdzēt sodu ir pareiza. Tikai es īsti neredzu tam praktisku pielietojumu. Skaidrs ka uzliekot sodu juridiskai persona - firmai vai valsts kantorim, juridiska persona nevar braukt pie stūres. To dara konkrēts darbinieks. Tikai nezinu vai šajā gadījumā vienkāršāk ir rakstīt un ko pārsūdzēt, vai iedot kvīti tam kas brauca un likt lai maksā vai pārsūdz pats. Vai vienkārši ieturēt no algas pēc samaksāšanas. Manuprāt ērtāks un ātrāks ir pēdējais variants.Ja kvīts atnāk kad darbinieks vairs nestrādā, tad gan var pārsūdzēt jo viņš jau nenāks un nemaksās. Bet tā pat var sūdzēt viņu tiesā un piedzīt summu. Viss viens - jāraksta vienalga. Ja tas ir mans autiņš, es taču zinu kam to devu. Kurš dod autiņus pirmajam nezināmajam pretīmnācējam? Vai nu atdodu ķvīti lai maksā vai pārsūdz vai samaksāju pats un paprasu naudu un vēl polšu par kreņķiem. Ja nemaksā, tad jau esi devis kam pagadās, pats vainīgs. Bet arī te līdzīgi kā firmai var piedzīt caur tiesu, jāraksta vienalga. Kāda starpība kam. Labāk jāpadomā lai tie draņķa radari neparādās vispār. Citādi izskatās ka vienam otram ar to kas bija vēl nepietiek. Vēl nav guvuši mācību.
E
ESP
5 aprīlī, 15:04
ejiet nah ar savu ell vee antiņi :) turpiniet dzīvot [atejā :)
V
vnk po
5 aprīlī, 14:04
nopirku vecu lamatu kas knapi kust uz priekšu un knapi spēj tikt pāri uzkrāsotajai baltajai līnijai,ja man uzliks kaut 5 ls sodu par atruma pārsniegšanu es jutīšos gana glaimots un ar prieku samaksāšu un pēcāk lielīšos ar bildi ka mans vecais lūznis spēj kautko pārkāpt :D
X
xs
5 aprīlī, 14:04
es uzskatu, ka visa problema bija, tapec, ka jau no pasa sakuma, bija budzeta ielikta summa, ko radariem janopelna!!! tapec ari visa ta padarisana nogaja greizi, vajadzeja salikt stacionaros radarus, salikt pirms vinam zimes un viss, lai stav un strada, tas kas parsniedz, tas maksa!!! un nebutu nekada aziotaza par to, ka ir japierada kas bija pie stures, visi maksatu ka likts un nebutu problemu!!! bet ta, ka tas viss ir uzlikts ka bizness, tad protams, nekada biznesa nesanaks!!!
edmunds zalite
5 aprīlī, 07:04
protams ka ir jauki ka beidzot tiks noveerts absurds ka protokola sanjeemeejs nevar to paarsuudzeet. bet jaasaprot ka daudz svariigaak ir sakaartot satiksmes uzraudziibu peec buutiibas - sodiit nevis par formaalu paarkaapumu dazu km/h apmeeraa pie nepamatoti izliktas ziimes radaristiem sleepjoties mezjaa, bet gan uzlabot satiksmes pluusmu un policijas darba stilu taadaa meeraa, lai sodiiti tiktu tikai paargalvji, satiksmes trauceetaaji/apgruutinaataaji. katrs zaudeets videejaa atruma kilometrs ir arii apmeeram 45 miljonu zaudeejums valsts koprooduktam. zeel ka muusu valstsviiri to nesaprot vai arii neveelas saprast. vairumaa eiropas savieniibas valstiis, piemeram francijaa un itaalijaa, policists netraucee satiksmi un paraadaas tikai tad kad ir vajadziigs. pie mums, latvijaa, diemzeel pagaidaam veel ir otradi.
P
Piekrītu
5 aprīlī, 07:04
Piekrītu autoram, es joprojām domāju, ka pirms soda piespriešanas ir jānoskaidro vainīgai.
© TVNET. Visas tiesības paturētas