Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
B
balsojiet par mums
8 jūnijā, 22:06
Mees izvedaam valsti no kriizes,Mees maakam skaitiit Juusu naudu.
.
...
4 jūnijā, 19:06
nja...fascinējoša valsts attieksme. tā vietā, lai pieņemtu darbā reālus cilvēkus valsts policijā, tā nodrošinot darba vietas, maksājot nodokļus radot iekšzemes kopproduktu, izvēlas ieguldīt naudu, lai uzturētu noteiktu privātpersonu loku ar ienākumiem(CSDD)...njā...diez cik valsts darbavietu ir reāli radītas pēdējo 20 gadu laikā? jādomā ka akurāt tik, cik radu, draugu un paziņu ir valdības pārstāvjiem bijis.
S
SS
4 jūnijā, 18:06
Vai tad Zivtiņveidīgie vēl nav sapratuši, ka fotoradarm Latvijā nav nekāda sakara ar drošību ?
M
migla
4 jūnijā, 17:06
Saskaņā ar ziņojumu Finanšu ministrijai jāparedz valsts pamatbudžetā iemaksājamo ieņēmumu no fotoradaru naudas sodiem prognoze. No ziņojuma izriet, ka 2014.gadā valsts plāno ieņemt 810 000 latu, 2015.gadā - 3 834 000 latu, 2016.gadā - 7 236 000 latu, 2017.gadā - 9 396 000 latu, bet 2018.gadā - 11 124 000 latu. Debīlāku ministru un viņu komandas sastāvu ,laikam jau nekur nav... Kā var paredzēt sodu ieņēmumus?? Tad jau jāplāno slepkavības , ugunsgrēkus, narkomānus uttt Tapēc jau reformu partija palika tukšā... Ar tādiem tikai jātiesājas ...
R
root
4 jūnijā, 11:06
Līdz 2016 gadam puse būs nodedzināti, vietas zināmas utt. tā ka atliks tikai preventīvais pasākums ne bizness...
H
hugo
4 jūnijā, 09:06
Nu protams! Atkal jau iet runa tikai un vienīgi par naudu, satiksmes drošība acīmredzami te nemaz nav būtiska! Lai gan skaidrs, ka satiksmes drošība pasliktināsies, jo visi atkal neskatīsies uz ceļu, bet spidometrā. Savukārt skrējēji (īpaši ar močiem) brauks tik ātrāk, jo soda punkti un tiesību atņemšana nav!
R
Reiniss
4 jūnijā, 08:06
Lācis vēl nav nomedīts, bet jau nevar sadalīt viņa ādu?!?!?! Kam tad īsti tie fotoradari ir nepieciešami- satiksmes drošibas uzlabošanai vai tomēr autovadītāju naudas slaukšanai?
J
Jnr
4 jūnijā, 07:06
Nebus sakartoti celi nebus atrumparkapeju! It seviski viena un taja pasa vieta. Kurs iebraucejs ies lauzt mashinu svesha zeme.
E
Erika
4 jūnijā, 07:06
Valsts nauda aiztek kā pa reni.....
J
Jurs
4 jūnijā, 07:06
Lielākā problēma protams ir, kur liks soda naudu, protams, ka nu kāds nepaliek bešā nedabūjis savu gabaliņu pīrādziņa, kā būtu veidot to foto radaru sistēmu vispār ar domu, ka vajag uzlabot satiksmi, drošību nevis tikt pie naudas ? Ar domu, ka vajag izvietot radarus bīstamās vietās, izlikt zīmes, kas par viņiem brīdina, lai tiešām cilvēki šajās vietās brauc lēnāk un tādā veidā uzlabojas satiksme, nevis domāt tikai par naudu. Ja uz šo lietu mēģinās atkal pelnīt, tad iznākums būs tāds pats, ka atkal saliks tikai reāli, kur viņi nav vajadzīgi, neliks zīmes un cilvēki strauji bremzēs, ieraugot to kasti, bet pie mums jau nē, galvenais ir nopelnīt, viss pārējais ir sekundāri.
A
aa
4 jūnijā, 07:06
labāk lai vispār nav... tik atkal naudu kāsīs pagaidām uz ceļiem ir kārtība...
:
:P
4 jūnijā, 07:06
Nu gan murgs ar tiem plānotajiem ieņēmumiem. Cilvēks tak nav stulbs, lai vienā un tajā pašā vietā turpinātu pārkāpt noteikumus, ja par to ir jāmaksā sodanauda. Nepalielināsies tie ieņēmumi katru gadu, drīzāk tieši pretēji - samazināsies.
© TVNET. Visas tiesības paturētas