Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
M
Milicis
8 novembrī, 00:11
Jūsu sodīšanai visas pariktes labas!
A
arnis
7 novembrī, 21:11
un kas jūs pārsteidz!? Izlasiet jauno likumu par kases aparātiem,ko radījuši VID "eksperti" un šis jums liksies bērnu sļupsti.
M
mario
7 novembrī, 21:11
Uz šosejas starp Rumbulu un Salaspili sadalošajā joslā 2 dienas mētājās smagā riepa, kuru tumsā var viegli aizķert pa kreiso joslu braucot.Mūsu policija tur pa to laiku kontrolē ātrumu, bet tādas lietas neievēro, jo tur jau nauda nenāk.
B
Braucejs
7 novembrī, 21:11
Izskataas, ka dikti gribaas paarkaapt un izbeegt no soda... Neesmu veel saticis kaadu, kuru buutu nepamatoti apvainojushi aatruma paarsniegshanaa. Gribi skriet- atbildi un maksaa, nevis meklee iespeejas izshmaukt. Vienkaarshi mekleejat iemeslus izbeegt no soda. Es aicinu panaakt, lai uz ielaam ir krietni vairaak policistu, ieskaitot sleepto patruleeshanu, lai izkjertu kretiinus uz celjiem. Un ar kaadaam iekaartaam policija to izdariis, man ir vienalga... Kad atsaldeetais savainos juusu tuvinieku, jums arii buus vienalga, ar kaadu radaru policija vinju nenokjeera...
P
Pārgudrajam
7 novembrī, 19:11
Zini pārgudrais Edgar ej tak tu uz poda.....lai ar neesmu no tiem godīgākajiem braucējiem, bet vēl ne reizi man policija nav mēģinājusi ko piekarināt ko nebūtu izdarījis, vienmēr ka atptur skaidri zinu par ko tas ir !!! Tu labāk paskaties pārgudrais cik idiotu ir uz ielas savairojies kas braukt tik pat kā nejēdz, bet neesas kā negurdri un tad cik līķi?????
Egils Kārkliņš
7 novembrī, 18:11
Džeriņš murgo pilnmēness ietekmē...
J
janicc
7 novembrī, 18:11
un kaa tie policijas auto un motocikli ar tiem uzstaadiitajiem radariem speej iziet apskati? cik zinu - CE markeejuma nebuushana uz kaada luktura noziimee tehniskaas apskates neizieshanu.
C
Ceļotājs
7 novembrī, 17:11
LV kaa esmu noveerojis vieniigaa valsts eiropaa kur lieto radarus un auto menti patrulee.Tas izskaidrojams ar paaraak lielo atsaldeņu skaitu gan krievu gan latviešu viduu
L
Lauķis
7 novembrī, 16:11
Paldies, Džeriņa kungam par skaidrojumiem, pirmkārt, ievieš zināmu skaidrību šoteru tiesību lietās, otrkārt, norāda to, kur meklēt palīdzību, ja policijas rīcība kļūst pilnīgi nekorekta, kā pašam gadījies, kad sastāda administratīvo protokolu par it kā pārkāpumiem, kur likuma skaidrojums ir pilnīgi pretējs poliču viedoklim.
R
rs rs
7 novembrī, 13:11
Būtu labi ja polči beidzot sāktu patiesi rūpēties par satiksmes drošību: 1. nelegālās gaismas, (kad sāks izskaust nelegālos xenonus?), 2. virzien rādītāju NElietošanu, (kad tiks uzsāktas reālas darbības ar peldošiem braucējiem?).
N
naturāli
7 novembrī, 12:11
radars policistu pārvērš kasierī
M
MÜLLER
7 novembrī, 11:11
Cik neprofesionāli cilvēki ir gan iepirkumu komisijās, gan pašā valdībā. Tādēļ jau šīs mazās un lielās "mahinācijas" notiek ar šiem lielajiem iepirkumiem. Kāds grib uzvārīties, bet kāds nogrūst nelietojamu preci kaut par pašizmaksu. Kas no tā ir ieguvējs, bet kurš zaudētājs?
N
nu
7 novembrī, 10:11
poliči ir močījuši gan ar neatbilstošiem radariem, gan ar neatbilstošiem alkometriem, lai tikai atbilstošu naudu sev ievāktu
A
AAA
7 novembrī, 10:11
Būtu labi, ja vēl papildus būtu sacērējis rakstu par priekšējo sānu stiklu gaismas caurlaidības pārbaudes kārtību.
H
hektors
7 novembrī, 09:11
Bet vienkāršais šoferīts neko nepanāks , ja sāks pīkstēt dabūs no poličiem pa muti un viss.
M
Mārtiņš
7 novembrī, 09:11
Tur jau laikam vainīga ir Zive jebšu Zivtiņš, ka iegādājās lētākos , ne labākos aparātus?
N
ne tikai, bet arī
7 novembrī, 08:11
ar neatbilstošiem darbieniekiem
?
?
7 novembrī, 07:11
kādreiz no tukša tilta (kur pēc zīmes 70 uzreiz bija zīme 50) noripoju ar 90, bet policija stūrgalvīgi apgalvoja, ka bija 75, neatbilstošo radara rādījumu pat neuzrādīja
G
guncik
7 novembrī, 04:11
Jā, Iskra gan ir baigi atbilstošs. It sevišķi, kad mēra lietus vai ventilatora griešanās ātrumu :)
B
bbet
6 novembrī, 22:11
Un kā ir ar Rīgas satiksmē izmantotajām ātruma kontroles ierīču atbulstību likumam? Radars, GPS, melnās kastes?
© TVNET. Visas tiesības paturētas