Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
H
hvz
1 janvārī, 18:01
Nu nav tie menti tādi briesmoņi. Ierakstā bija redzams, ka mocis brauca konkrēti ātri, neticu, ka neredzēja polocijas ekipāžu (ja neredzēja, tad divkārt liles kretīns), strauji mainīja joslas, nu mazais krāns šim motocikletistam dricelējās
A
Apnicis
30 decembrī, 07:12
Nesaprotu TVNET loģiku publicējot cilvēka, kurš spēj izspiest naudu no nelaimīgiem cilvēkiem it kā kukulim un to pievākt, rakstiņus, kuros spēj tikai kritizēt policiju. Neatradu nevienu kritisku vārdu par viņa klientiem - likuma pārkāpējiem. Varbūt autors varētu pastāstīt nākošajā rakstā, kādēļ viņš nekad nav tā aizstāvējis cietušos autoavārijās? Acīmredzot autoram svarīgāk ir tikai iegūt sev jaunus klientus, pēc principa nauda nesmird? Ja pēc autora domām braukt pa pilsētu ar 130 - 140 km/st ir labi un pareizi, tad TVNETam varētu atgādināt pašu pielikto brīdinājumu "Domā, ko raksti!"
T
Tjipa alkašs
29 decembrī, 22:12
Un tagad visi narkoloģijas un mentu nta troļļi variet mani sākt nolikt te par alkašu.
T
Tjipa alkašs (nobeigums)
29 decembrī, 22:12
Teica, ka gan jau tomēr grīļojos un atteicos parakstīt. Nu un pec neilga laika vienu no maniem draugiem savāca menti, aizveda uz Tvaiceni. Viņš man sūtīja sms - ko darīt? Teicu - nepūt, netaisi nekādas darbības, jo tās tiks pavērstas pret tevi. Vnk sēdi taisni un mierīgi un protokolu par atteikšanos paraksti ar iebildumiem, aprakstot visu kas reāli notika. Nu un viņš pat netika tik tālu kā es - jau protokola pirmais eksemplārs tika parakstīts bez viņa un protms nepiedāvājot. Viņam pēc 20 dienām uz darbavietu atnāk analoģisks mentu ziņojums ar falsificētu protokolu. Draugs raksta videopieprasījumu, lai sevi varētu attaisnotu... un saņem to pašu atbildi, ko es. Stāsta morāle skaidra, bet padoms visiem Tvaika ielas tjipa alkašiem - jau nakamajā dienā pēc viesošanās tur, prasiet video. Rakstiet vēstuli ar papildus adresātiem informācijai Tiesībsargam, KNAB, IEM, VM, TM, Pezidentam u.c.-jo vairāk jo labāk. Varbūt šādi izdosies sevi pasargāt no Stirnas meliem.
T
tjipa alkašs
29 decembrī, 22:12
Analoģiski dara arī Narkoloģijas centrs Tvaika ielā, uz kurieni naktīs menti ved cilvēkus, kas atsakās pūst viņiem trubiņā. Mans stāsts - Savāca naktī mani menti. Piedāvāja (nevis aizturēja ar varu, bet piedāvāja braukt uz iecirkni izstāstīt konfliktsituāciju, kurā biju iesaistīts). Tur man nesastādija NEKO - piedāvāja trubiņu, es atteicos un mani aiztransportēja (atkal ne piespiedu kārtā) uz Tvaika ielas iestādījumu. Tur trubiņā arī pūst atteicos, bet piekritu (muļķis, tagad zinu, ka arī uz to nekad nevajag piekrist) visādām darbībām - likt pirkstu pie deguna, piecelties, notupties utt. Darīju to, jo toreiz nezināju, ka tā nevis sevi attaisnoju, bet tieši pretēji. Man iedeva parakstīt protokolu, kurā bija minēts, ka nedaudz streipuļoju, nedaudz raust valodu utt. Sāku rakstīt protokolam apakšā komentāru (ko var darīt jebkuram protokolam), ka tā nu gluži nav (dzēris biju, par to nav mans stāsts, bet ne jau tādā līmenī, lai streipuļotu utt). Ārste, neļaujot pabeigt, izrāva man protokolu no rokām un pateica, ka es atsakos to parakstīt. Uz manu iebildumu, ka es to parakstīšu, bet tikai pievienojot iebildumu, viņa nereaģēja, protokolu saplēsa, izmeta, izdrukāja citu, kuru parakstīja tikai ments un medbrālis, man pat nepiedāvājot izlasīt un parakstīt. Pēc tam menti mani aizveda uz mājām un palaida - bez nekāda mentu protokola un pretenzijām. Pēc 25 (laiks ir svarīgs) dienām uz manu darba vietu atnāca mentu ziņojums par manu nogādāšanu uz Tvaika ielu (tikai fakta konstatējums) un Tvaika ielas protokols, kurā bija uzrakstīts, ka esmu nevis grīļojies (kā bija saplēstajā eksemplārā), bet ka neesmu varējis kājās nostāvēt un atteicies parakstīt protokolu. Zvanīju Tvaika ielas direktorei Stirnai - sāku stāstīt situāciju, bet nepaspēju nonākt līdz jautājumam - kapēc šādi pret mani. Stirna vnk mani rupji pusvārdā pārtrauca un nolika klausuli. Tā kā zināms, ka telpā Tvaka ielā, kur ved pūst trubiņā ir visos stūros kameras, tad uzrakstīju iesniegumu, lai man izsniedz video no tās dienas, kad es tur biju (norādīju precīzu laiku - to zināju jo procedūras laikā sūtīju sms). Saņēmu atbildi, ka video nevar izsniegt, jo- 1)neesmu sevi precīzi identificējis (to varētu apgāzt, ja ne nākamais) 2)video tiek dzēsti pēc 30 dienām. Tad arī sapratu, kāpēc info no policijas ar Tvaicenes Stirnas meliem tika atsūtīts tikai pēc 25 dienām (darba vieta man arī Rīgā). Lai cilvēki nepaspētu piepasīt video!!! Un neko vairs nevari pierādīt. Kad stāstīju pēc tam draugiem - viņi neticēja. Teica, k
E
Edmunds
29 decembrī, 21:12
Likās pasaules atklājums, bet te Džeriņš, tātad poliči atkal sastrādājuši sūdus. A, kad Džeriņš uzrakstīs rakstu par to cik policisti ir bijuši profesionāli un punkts punktā ievērojuši likumu?
Z
zanis
29 decembrī, 20:12
Nav ko bojāt nervus. Savus 26 gadus šoferēšanas stāžā nekad nēsmu varējis pierādīt pretējo, policistu "pareizajam un vienīgajam" viedoklim esot. Tā kā maksā uzreiz vai vēlāk. Mums Latvijā nav pieņemts apstrīdēt ierēdņa viedokli un lēmumu !!!
M
mmmz
29 decembrī, 18:12
Pašam ir bijusi situācija - aptur, nosauc ātrumu, sāk stāstīt ka būs 40 latu sods, soda punkti, ilgi protokols jāraksta... kaut kā tas nosauktais ātrums mani nepārliecināja - jā, nedaudz pārsniedzu, bet likās aizdomīgi daudz. Kad sāku prasīt par video un teikt, ka rakstīšu protokolā "nepiekrītu", ātri vien izrādijās, ka pārsniegts ir mazāk un sods - 10 lati...
S
Soda punkti.
29 decembrī, 18:12
Cilvēciskais faktors, un aizmirsa ieslēgt. PSC. Kad jātup aiz stūra, krustojumos, un jāķer cilvēki kuri pārbrauc pāri krustojumam, jo nevar nobremzēt dēļ to kad Rīga nevar sakārtot savus aizsnigušos ceļus. Cilvēciskais faktors, pie oranžā var pabeigt savu iesākto manevru, pietam pārslēdzās kad jau biju pie luksaforu. Cilvēciskais faktors, izstāstīju visu kā bija, pat vēl bļāva uz mani. Novicināja roku un ierubīja 4 soda punktus un 100ls sodu. Nav jau jēga kasīties, pakāsti nervi un laiks. Jo policijai vienmēr taisnība ;)
D
DoH
29 decembrī, 17:12
Cik var rakstīt vienu un to pašu? jebkura valstī kādreiz tiek atcelti policijas spriedumi
Ernests Dreimanis
29 decembrī, 15:12
Arī esmu viens no tiem, kam tika piešūts svešs ātrums vienu ziemotu nakti uz Brīvības ielas. Maz ka protokolu policija kļūdaini 2 reizes pārrakstīja (laikam cerēja ka mēģināšu sarunāt), tad vēl nācās braukt uz Gaujas ielu skatīties video, kurā protams neko vairāk kā izplūdušus uguņus naksnīgā rīgā neko nevarēja rezēt. Rezultātā protokols atcels un lieki izčakarētas 2 pēcpusdienas braukājot uz policiju skaidroties. cerams vairs nav tās noplukušās (pa simto reizi pārrakstītās) DV8 videokasetes, kurās video sliktāks kā pagājušā gadu tūkstoša webkamerās.
V
VINNIJS PŪKS
29 decembrī, 15:12
TE LIELS DARBA LAUKS PAVERAS KAIMIŅAM!
E
es1
29 decembrī, 15:12
džeriņš ir di....sējs, nu, lai brauc un paši sitas, a kur vainīgi parastie gājēji un citi tr. vadītāji????
K
klibā disciplīna
29 decembrī, 14:12
aizmirst ieslēgt,kāpēc aizmirsa šos atlaist no darba.
L
Laikam tikai Džeriņu
29 decembrī, 14:12
Nav apdzinis motociklists ar 140+ km/h pie 50km/h atļautā Rīgas centrā, pats esmu runājis ar motociklu vadītājiem un redzējis kā notiek šāda bēgšana, protams ka viņi neviens APZINĀTI nestājas pēc ceļu policijas pieprasījuma un brauc pāri luksaforiem pie sarkanā lai aizbēgtu ( jo numuri tā pat nevienam no viņiem nav redzami un ir uzlocīti), apstājas tikai ja stāv CP ar močiem jo no tiem jau nevar aizbēgt, Džeriņa ieskati par taisnīgumu ir ļoti sakropļoti un neētiski, šādu uzvedību tikkai iedrošinot!!
N
no laukiem
29 decembrī, 14:12
Kamēr mūsu valstī būs izredzētie ,uz kuriem likumi neattiecas ,tikmēr šādas un citās nejēdzības notiks. Arī ļoti daudzi likumi veidoti tā ,lai blēži tos varētu apstrīdēt.
Raitis Krinbergs
29 decembrī, 14:12
Pavisam vienkārši. "Viens likums, viena taisnība visiem!" Neatkarīgi no ieņemamā amata vai paziņu skaita konkrētās aprindās! Ja policists veicot savus pienākumus pārkāpj likumu, tad par to arī atbild, bet tas neattaisno CSN pārkāpēju un neatbrīvo viņu no soda. Salīdzinot ar ,piemēram, Norvēģiju, mūsu ceļu satiksmes kultūrai vēl ir gana garš ceļš ejams!
fpseu
29 decembrī, 13:12
Man šķiet, ka Jūs esat īpaši idiot, bez tiesībām. Es uzsāku braukt pie zaļā, un turpināju pie orandžā, un beigās kad pārbraucu, iedegās sarkans.
O
onkulis tontons
29 decembrī, 13:12
var jau braukt virsū poličiem, bet ja tā godīgi - tas mocīts jau tur nabrauc likumā atrļautajā ātrumā, turklāt smuki arī laipo un gan jau kādai tantei vai šoferim iesācējam iedzina mazo stresu. bet rezultātā jau tikai kritizējam poličus, nevis faktiski tomēr likumpārkāpēju, kas neapšaubāmi radīja avārijas situāciju. Un ja šī raksta autoram tas trakais ar moci būtu nobraucis kādu tuvinieku, šis būtu pavisam citāds raksts. Kur mēs esam - joprojām PSRS, vai tomēr normalā pasaulē, kur likumi ir visiem?
Z
zigis
29 decembrī, 13:12
Bet ir pilns ar tādiem kas ar galvu slimi, kas paši ir reāli vainīgi, bet viņi izpeisis prātu pus pasaulei pierādot ka nav vainīgi. Pats braucu jau vairār kā 10 gadus, saprāta robežās un atbilstoši situācijai arī sanāk pārkāpt. Šo gadu laikā ja nemaldos 3 reizes vispār CP ir apturējusi, sods nekad nav uzlikts un kukuli nekad nesmu devis. Vienreiz gribēja noslaukt, devu piecīti un teicu ka vairāk nav, džeki atteicās un palaida.
A
a.e
29 decembrī, 11:12
vispār par policiju ,nezinu ko slēpj utt., bet raksts par ceļu policiju,un es arī braucu ar mašīnu un esjau esmu sailgojies lai mani kādreiz arī aptur cp., bet nekā,secinājums,ievēro sat.kustības noteikumus un nekādas problēmas ar cp nebūs
D
dodo
29 decembrī, 11:12
Izdzēš, lai visādi PAP!STIE m*aukuļi nevarētu pa pusgadam ar nepamatotām sūdzībām pa tiesām skraidīt, kā apdirsušies...jau tā ar saviem pārkāpumiem traucē citiem vadītājiem...tak pēc tam vēl čakarē prātu cik instancēm, lai tikai netiktu sodīti...Kā brauc tā jāpi$ !!!
N
Nebrīnos
29 decembrī, 10:12
jo Siguldas pašvaldība ir viena no mafiōzākajām Latvijā, ja tai otkatus nedod, tad bremzē jebkuru uzņēmējdarbību.....
A
aivis
29 decembrī, 09:12
...ko pa 5īti neizdarīsi ...
L
lll=
29 decembrī, 09:12
man nesen VP inspektors izdomaaja sodiit par auto kraasu - esot dokumentos 1 kraasa, bet man uz auto esot veel otra kraasa. mani skaidrojumi,ka neparsniedzu 20% un nav uzskataama par papildkraasu utt. - sods 55 eiro. Iedomajaties-ja brauc uz sarkano - minimalais sods 40 eiro. par it kaa citu auto kraasu - 55 eiro minimalais sods. banaanrepublikaa tikai ar slaukshanu nodarbojas...protams, parsudzeju un taisniba shoreiz uzvareja, jo tur VP paarkaapa daudz pantus no saviem ieksheejiem noteikumiem un sudziba uz 20 lapaam oda peec tiesas...
A
Andris
29 decembrī, 09:12
Un kur skatās LR Ģenerālprokuratura, kapec netiek uzsākti kriminalprocesi par dienesta dokumentācijas viltošanas faktiem, kas notiek Latvijā?
G
guncik
29 decembrī, 09:12
Kamēr iekšējās drošības birojs būs VP pakļautībā, nekas nemainīsies. Tam vajadzētu būs tieslietu ministrijas vai KNAB pakļautībā.
G
Gatis
29 decembrī, 08:12
Labi ir, nav ko tur daudz ceļiniekiem ar gailēniem skaidroties. Sabiedrība nav vainīga, ka dažiem krāniņš ir maziņš... :( Lai tik liek sodus par agresīvu braukšanu, un miers!
Z
ZBH
29 decembrī, 08:12
"Iekšējās drošības birojs" = visi, kas ir iekšējie, ir drošībā
D
dele
29 decembrī, 08:12
Es vael saprastu ja pārsūdzētu kādu nopietnu lietu,bet te,tam cilvēkam tiešām jābūt apdāvinātam :D
U
Uldis
29 decembrī, 08:12
Policijā un ne tikai ceļu strādā daudz nekompetentu darbinieku,sākot ar pašu zemāko līdz vadībai.Tās rindas pa priekšu jāparetina un tikai tad var sākt runāt par policistu algu un darba apstākļu uzlabošanu.
V
Vitronic
29 decembrī, 08:12
Gribēja piešūt "agresīvo". Būtu vnk par ātrumu izrakstījuši, nebūtu tiesa un šis raksts. Laikam "bieza" mašīna - gaidīja klaipiņu, kad iedos. Pareizi darīja, ka strīdējās, to "agresīvo" šuj klāt, kur var, lai dabūtu uz ķepas.
Jānis Pirvics
29 decembrī, 08:12
Salīdzinājums,tāda pati situācija bija Zviedrijā,ka nezināju kā tikt līdz ostai,jo vis bija slēkts un es kavējos ļoti,uzprasot mentam viņš ne tikai man palīdzēja,bet brauca pa priekšu un atbrīvoja man ceļu,cepuri nost un paldies,uzreiz ir cieņa pret mentu.
Jānis Pirvics
29 decembrī, 07:12
Vienreiz sanäca tāds gadijums,meklēju ceļu uz ostu,lai paspētu uz kuģa Tallink. Diemžēl tad notika kaut kaads maratons,vai kaut kas tamlīdzīgs,karoči visas ielas bija slēktas krastmala slēkta,ganibu dambis arii un visas citas ielas.Ielaam galos stāvēja ceļu policija,nu tad es nospriedu palūkt ceļu policijai palīdzību un uzprasīt kā var tikt līdz Tallinkam,tai vietā,lai man palīdzētu,viņi sāka izprašņāt mani un uzlika sodu par to ka braucu ar swe numuriem,tā arī nepaskaidrojot kā aizbraukt,es piediršu Latvijas mentus,labi ka atradu vienu ceļu un pats tiku,knapi gan uzspēju,kopš tās reizes man pretīgi skatīties uz Latvijas mentiem,vienīgais ko ar viņiem var darīt ir piķis zobos un aizrijies.
T
Tas pats Jānis
29 decembrī, 07:12
Kas tad cits aizstāvēs dzērājus pie stūres, agresīvus baikerus un nekaunīgus šoferus, ja ne Edgars? Pat pēdējā video ir skaidri redzams, ka motociklistam ir pilnīgs mīkstais uz noteikumiem un ja nebūtu Džeriņa, šis varbūt tiktu vests pie prāta ar sulīgu sodu, bet nē - vajag vairāk līķu uz ielām!
I
Ivars
29 decembrī, 07:12
Kārtība sāksies tikai tad kad policisti beigs pildīt kasiera funkcijas, bet rūpēsies par satiksmes drošības kārtību. Reāls piemērs - policisti muitas un pils ielas krustojumā nevis palīdz novērst sastrēgumu, bet gan paslēpušies ap stūri gaida kad kāds pārkāps noteikumus.
H
Honda
29 decembrī, 07:12
Menti nemaak stradat un tapec safabricee "pieradijumus". Un krapsis ir taads pats. Lai dies zeligs, kaadus neliesus pie mums liek par prieksniekiem!
P
Pētersons
29 decembrī, 07:12
Līķu skaits uz ceļiem cieši korelē ar policistu viltoto ziņojumu skaitu, saņemto kukuļu apmēru un krūmos notupēto laiku.
Atvars Aniņš (jurists astrologs onlainā)
29 decembrī, 06:12
Es laikam sāktu ar jautājumu raksta autoram , cik bieži esi lūdzis tiesu pieņemt blakus lēmumus lietā par sistemātisku pierādījumu slēpšanu? Katrā tiesā pārsvarā ir vieni un tie paši tiesneši, kuri izskata šīs kategorijas lietas- attiecīgi viņi noteikti aizdomīgi bieži pamana pierādījumu slēpšanu/ iznīcināšanu attiecīgi var pieņemt blakus lēmumu un uzdot novērst trūkumus. APK Četrpadsmitā "d" nodaļa Administratīvie pārkāpumi, kuros izpaužas necieņa pret tiesu (Nodaļa 05.01.1993. likuma redakcijā) 201.39 pants. Necieņa pret tiesu Par necieņu pret tiesu, kas izpaudusies kā liecinieka, cietušā, civilprasītāja vai civilatbildētāja, kā arī cietušā, civilprasītāja vai civilatbildētāja pārstāvju, likumiskā pārstāvja, eksperta, speciālista, tulka, personas, kas piedalās civillietā, vai citas personas nepakļaušanās tiesas sēdes priekšsēdētāja rīkojumam vai kā kārtības neievērošana tiesas sēdes laikā, vai kā jebkuras personas rīcība, kas liecina par tiesas sēdē vai tiesā pastāvošo noteikumu klaju ignorēšanu (PIERĀDĪJUMU SLĒPŠANAI VAJADZĒTU ATBILST), - uzliek naudas sodu līdz trīssimt piecdesmit euro vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm. 201.41 pants. Pasākumu neveikšana sakarā ar tiesas blakus lēmumu vai tiesneša iesniegumu Amatpersonai, kura neizskata tiesas blakus lēmumu vai tiesneša iesniegumu vai neveic pasākumus, lai novērstu tajos minētos likumpārkāpumus, kā arī laikā nedod atbildi uz blakus lēmumu vai iesniegumu, - uzliek naudas sodu līdz simt četrdesmit euro. Tātad autoram ir desmitiem/simtiem gadījumu par pierādījumu slēpšanu, ka varētu par katru iecirkni aiznest desmit lietas kurās norādīts ka pierādījumi pazuduši- tā kā policijas darbs ir paviršs jālūdz pieņemt mērus un nodrošināt kārtību. CIK ŠĀDUS LŪGUMUS,AUTORS IR IZTEICIS TIESAI? ;)
E
Eglis
29 decembrī, 06:12
Cik atceros, tad Džeriņš pats ir krimināli sodīts par saistību ar kukuļdošanu.
LDzeks
29 decembrī, 06:12
Lieciet savus videoreģistratorus un tad kāds nebūt pierādījums Jums būs. Man savulaik atņēma iesības, par braukšanu pie sarkanā. Biju neizpratnē, jo knapi vēl dzelteno tik pamanīju. Vēlāk tik uzzinàju, ka konkrētais policis tā dara vienmēr, kad kunga prātà un šefs to Antonijas ielà smuki atbalsta, jo gaida naudiņu no visiem. Tie bija 90. gadi. Skatos nav daudz nekas mainijies. Kā slauca, tā slauc. Vēl dažus gadus atpakaļ, konkrēti policists man aicināja dot kukuli, es gan izlikos nesaprotam...
Tastev Navjāzin
29 decembrī, 06:12
Paskatāmies auto vadītāju nogalināto līķu skaitu un tad padomājam ko Džeriņš panāk aizstāvot uz 110km/k lidojošu BMW...
G
guncik
29 decembrī, 05:12
Ar tiem radaru mērījumiem ir gan cirks. Reiz mani apturēja uz Lokomotīves ielas par it kā 86 km/h. Bet es vilku šlepē bojātu mašīnu uz servisu, bija jau krēsla un to varēja pamanīt tikai tad, kad piebraucu klāt. Policisti paši atzina, ka tas ātrums ir citai mašīnai otrā ielas galā. Tieši tāpēc, piemēram, igauņi izmanto lāzera radarus ar videoierakstu, kur sarkanais punkts ir tieši uz konkrētā transportlīdzekļa.
M
musoriņš
29 decembrī, 05:12
Tad tāda ir mūsu policija kura tai vietā lai sekotu līdzi preventīvai autobraucēju kustībai taisa viltotus ziņojumus,izdzēš videoierakstus un galu galā melo vienā melošanā!!! Un tā ir valsts iestāde? Murgs gatavais un mentu visatļautība!
A
aivars
29 decembrī, 05:12
Kadreiz agrak luksofori stradaja normali,pamirgoja zalais,pamirgoja dzeltenais un tad jau sarkanais iesledzas.Tagad..druscin paris sekundes pamirgo dzeltenais un baac..jau tulit sarkanais...Riga ir loti daudz krustojumi kur ir tiesi sitaa..KAPEC?
A
aste
29 decembrī, 04:12
Tas, ka policija fabricē lietas ir pilnīga taisnība. Neadekvātie pašlepnuma iemiesojumi (CP inspektori) demonstrējot savu varu aiziet līdz absurdam, nekaunīgam vājprātam. Žēl man šo zemisko ļautiņu... Pat bez advokāta tiesā pierādīju savu taisnību un nezināmu iemeslu dēļ biju tik labsirdīgs, ka neturpināju lietu papildinot to ar apsūdzībām par policijas darbinieku nepatiesu liecību sniegšanu tiesā! Bet vajadzēja, vai kā vajadzēja.. ______________________________________ Policija 90% gadījumos nodarbojas ar nepatiesu, nevajadzīgu lietu izmeklēšanu un bīdīšanu. Visa tā neadekvātā mašinērija strādā savā un noziedznieku labā. Taisnība un ierindas pilsonis tur nevienam diemžēl neinteresē...
V
vārds
29 decembrī, 04:12
....Diemžēl šāda ziņojumu fabricēšanas prakse ir vispārizplatīta policijā ar šā brīža Latvijas galvenā ceļu policista Normunda Krapša svētību... paskatoties uz šā policista saņemtajiem apbalvojumiem, nu neceļas mēle apšaubīt viņa godaprātu un tiesisko apziņu!!!!!
A
Anonīmais
29 decembrī, 03:12
Rakstā viss precīzi izklāstīts. Pa punktiem, pa sekundēm. Skaidri, pārliecinoši, uzskatāmi. Neskaidrs paliek , kāpēc, piemēram, CP piesējās tieši P.K., tieši uz Jūrmalas šosejas un tieši par ātruma pārsniegšanu un agresīvu braukšanu? Nebija ko darīt? To pašu gribās pajautāt par pārējiem gadījumiem. Taču izskatās ka tas ne tiesnešus ne pašu Džeriņu īpaši nav interesējis. Vai tomēr ir interesējis, vienīgi rakstā tas nav atspoguļots. Vispār jau Džeriņu var saprast. Atradis savu biznesa nišu un cērpj tos pašus ļaudis ko CP un ne sliktāk kā CP. Labi saprotu arī tos, kam , teiksim, draud zaudēt tiesības uz pusgadu, bet sēdēšana pie stūres ir maizes darbs. Maksāsi jebkuru naudu lai pierādītu sev vēlamo versiju. Cita lieta ir ar tiem, kas gatavi tiesāties par kādiem 20 vai 40 latiem vai eirikiem, samaksājot tam pašam Džeriņam vismaz 10X vairāk nekā soda summa, par patērēto laiku un nerviem, nenopelnīto naudu nemaz nerunājot. Taču te vairāk laikam jājautā ne jau juristiem, bet pavisam citas sfēras speciālistiem.
fpseu
29 decembrī, 01:12
Aizmirsu piebilst, ka bridi, kad man stadija nepatieso protokolu, abi CP darbinieki sarunajoties sava starpa ar smaidu uz sejas : "gaidam premiju no šefiņa"
fpseu
29 decembrī, 01:12
Tad nu gan Latvijas CP. Man uzlika sodu 130eur, 4punktus par sarkano gaismu, kaut krustojumu lidz pasam beigam parbraucu pie oranza. Lemuma parskatisana, sanemu: Ja policists to redzeja, tad ta ari ir. Nakosreiz meklesu juristu un sudzesu tiesa, nejau man bus jaapmaksa tiesas izdevumi, bet pasiem kropl.. CP.
B
Bungalo
29 decembrī, 00:12
kad tas mentu bezpreģels beigsies!daro ko grib jo zin ka soda ne būs.
B
Bedre
29 decembrī, 00:12
Jūrmalas Ceļu policistus gan vajadzētu regulāri pārbaudīt uz bākuguņu lietošanu savām iegribām un uz kukuļu ņemšanu
Š
šoferis ar 15gadu pieredzi
28 decembrī, 23:12
šis jurists pats ir grēkojis likuma priekšā. Nav perfekts. Liekas, ka Latvijas menti piekasās visurs. Nezinu, esmu saņēmis visur atbilstošus sodus. Ir pat reizes, ka milicis pats saka, ka sods ir bargs un diez gan nevietā, tādēļ pakrata ar pirkstu un tas arī viss. Par radaru runājot, mani ar lagunu apturēja, ierakstā biju gan es, gan man pretī braucošais(menti viltīgi aiz busiņa kantēja) Nu paņēma mani uz 130kmh. Nav iebildumu, ja menti nav lepni, bet normāli veči visu izskaidro
Ģirts Piebalgs
28 decembrī, 23:12
Japaprasa Kaimina kungam, vins visu noskaidros... Bet ja ta pa realo, tad ta ari ir ka rakstits... Ja regulari parsniedz atrumu tad tevi jau zin un kad tu nepaarsniedz tad ari dabun to sodu par ieprieksejam reizem... Nauda katram ir japelna. Neaizmirstiet to ka deputati Tev un parejie atnem vairak naudu par Godigajiem policistiem un arstiem...
A
adfgh
28 decembrī, 22:12
Protams visu cieņu juristam kurš zin visas nianses un āķus kā izvairīties no soda, bet būsim godīgi, 99% gadījumos menti nevienam tāpat vien arī nepiep1sīsies:) Pats braucu pa ceļiem ~ 30 gadus, sākot ar mopēdu, tad ar moci, ar vieglo ar smago. Reāli cenšos braukt tā lai nepārsniegtu atļauto vairāk kā par 20km/h - tad tu mentiem neesi interesants.
V
v
28 decembrī, 22:12
Liekas, ka katrs video kaut ko sver, aiznem loti daudz vietas un naudas, lai visus video uzgalbatu, ja diena tiek sastadi ap 100 protokoli no cp..varbut tapec ..
A
Arthur
28 decembrī, 22:12
Sodus atceļ tiem, kam laba aizmugure. Pārējie maksā arī tad, ja nav video un visi papīri ir viltoti.
© TVNET. Visas tiesības paturētas