Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
V
Vārds
13 aprīlī, 21:04
Līdz ar to, turpinot darbu saistībā ar nākamo stacionāro fotoradaru kārtu, CSDD ir izanalizējusi vairākus desmitus vietu uz Latvijas autoceļiem, satiksmes negadījumus, transportlīdzekļu plūsmu, ievainoto un bojāgājušo skaitu. Korbe paskaidroja, ka analizēto vietu sarakstā ir arī autoceļš Tīnūži – Koknese Tā vietā lai novērstu Kokneses (un līdzīgas) traģēdijas iemeslu - nebija joslu sadalošā barjera - CSDD vēlās nopelnīt uzstādot radaru ??? Laikam ja uzstādīs radaru šādas avārijas automātiski pazudīs ??? Vajag tak satiksmes organizāciju mainīt ! Kur skatās Satiksmes ministrija?
X
xx
13 aprīlī, 21:04
Runājot pat LATVIJAS CEĻIEM..ja kāds spētu saskaitīt ,cik oficiāli naudas ir it kā patērētas ceļu būvniecībai,nebūšu pārsteigts ,ka ,ja godīgi viss notiktu bez zagšanas,tad ceļu varētu uztaisīt līdz Marsam.
Z
zuļfija
13 aprīlī, 15:04
CSDD kur ir Automaģistrāle ?? Luxtiņ gribi lai visi lēni brauc, tad uzliec pie katra krustojuma Fotoradaru tā jau normāli nevar pabraukt ceļi nelīdzeni,... Vācijā bij zīme nelīdzens ceļš - izbrauktas risas, un tās bij tādas ka vispār just nevarēja, bet te ja ir risas ta tādas ka mašīnu mētā :D
M
Mario
13 aprīlī, 12:04
Csdd un CP jāstrādā pie vienmērīgas satiksmes plūsmas, jāizglīto tie kas velkas tur kur ātrums 90. Nevienu netraucē tie kas steidzas, traucē visieMn tie kuri velkas. Tieši tie ir agresīvi, jo dezorganizē plūsmu un traucē, aizļ viņiem veidojas "astes", sākas apdzišanas,nevajadzīgas bremzēšanas un riski. Ja visi brauktu 90-95, puse skrējēju nomierinātos.
M
moraale
13 aprīlī, 11:04
kalnieshi briinaas ,kaa tirlini baalini liidzenumaa nevar normaalu celu uztaisiit
S
stalkers
13 aprīlī, 11:04
Vienam otram radarus tiešām vajag, bet kad sāks cīnīties pret agresīvām sēnēm, kas velkas pa ceļiem ar 70 km/h gaišā dienas laikā ?! Un kad sāks labot sabrukušos ceļus, lai pa tiem varētu pārvietotas ar atbilstošu ātrumu ?! Un trešais, bet ne nesvarīgākais - kad sāks pievērst uzmanību neredzamiem gājējiem bez atstarotājiem un veloinvāziju uz šaurajām šosejām(ļoti populāra pašlaik)
Ismails Šankro
13 aprīlī, 10:04
vienīgais, ko ir jasaskaņo ir ceļu remonti! viss! nekas cits šajā valstī, sakarā ar transporta kustību, nav jāsaskaņo. pietiek čakarēt prātus!!! tikko sieva bija CSDD pārrakstīt mašīnu un nomaksāja NODOKLI PAR NODOKĻA IEKASĒŠANU!!! vatafak!!!???
edmunds zalite
13 aprīlī, 10:04
Salieciet iesakuma melno punktu ziimes, geeniji!
A
A.Krūmiņš
13 aprīlī, 10:04
Naftelīna kantoris sākumā ceļus saved kārtībā un tad blato ar radariem, 800 000 eirikus iegula radaros ko labāk būtu ieguldījuši ceļos uzbūvē normālus ceļus ar divām joslām katrā virzienā un ar sadalošo joslu lai nebūtu frontālā sadursmes
S
smilga
13 aprīlī, 09:04
Radarus vajag dadz, daudz vairāk. Piemēram ceļā Tukums-Rīga- viens radars. Un cilvēki to zin- pirmstam sabremzē, aiz radara skrien tālāk, bet tur kur skrien tālāk, jau vajadzētu būt nākamajam, tā,lai visu ceļu jābrauc kā vajag. Un otrkārt jāpalielina min ātrums uz 100, jo galvenie avāriju iemesli ir lēno braucēju apdzīšana! Jo visi auto brauktu plūsmā 100-110 viss būtu ok.
U
un
13 aprīlī, 09:04
vai atkal saskaņos, lai tie fotoradari melo par +30 km/h?
U
uuun pēc 4-8 gadiem
13 aprīlī, 09:04
mums būs radari!
Q
Qwerty
13 aprīlī, 08:04
Piekritu par fotoradariem, bet tie nenostrada pilniba!
G
Gatis
13 aprīlī, 08:04
Atsevišķi stacionārie radari ir novecojusi sistēma. Nevienam nav noslēpums, ka šumaheri izaicinoši godīgi nobrauc gar radaru un tad smiedamies iemin grīdā. Daudzās rietumvalstīs palēnām ieviešas sistēmas, kad mēra ātrumu noteiktā ceļa posmā. Radars fiksē laiku, kad auto šķērso noteiktu līniju, tad atkal fiksē laiku pēc kādiem 10 kilometriem un sarēķina ātrumu. Šodienas sakaru tehnoloģijas un procesoru jaudas ļauj to veikt bez sevišķām pūlēm arī uz blīvi noslogotām maģistrālēm. Tas ir tikai naudas jautājums.
P
Par radariem
13 aprīlī, 08:04
Radari, tas protams, ir forši. Bet, 6 dien, kājām pastaigājoties pa zaļo, kluso Pārdaugavu, 1 stundas laikā 3 mašīnas agresīvi pa mazajām, līkumainām ieliņām ļoti ātri brauca, apdraudot visus pēc kārtas. Kā plānots cīnīties ar šādiem agresīviem braucējiem pa mazajām, klusajām ieliņām?
© TVNET. Visas tiesības paturētas