Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
Nellija Babra (neluks)
20 februārī, 12:02
Nu nezinu kurš melo bet aizvakar pa Ventspils šoseju braucām aiz fūres 110 km/h!!!
K
Kriksīte
20 februārī, 12:02
Ja konkrēts radars konkrētā vietā uzrāda daudzus nekorektus ātruma mērījumus jau daudziem autovadītājiem tad šis radars ir jānodod rūpnīcai pārbaudei, vai arī jānomaina pret citu. Nevis visu laiku jāizmanto bojāta aparatūra. Vis ir gaužām vienkārši
H
hmm
20 februārī, 07:02
Kartējo reizi valsts iepirkās. Kādēļ nevar painteresēties kaimiņu valstīs kādi radari tur ir un vai ir precīzi? Mazāk problēmu. Vai arī fotoradaram strādā otra lieta ka tas nav pareizi noregulēts un tāpēc rodas visādi interesanti mērijumi. Protams vēl jau varētu pastrīdēts vai tie stacionārie radari kādreiz vispār tiek kalibrēti?
P
Peķa
19 februārī, 20:02
Par to kā strādā, pareizāk, domā Latvijas policija, liecina viens sīks, bet pietiekami izsakošs fakts. Ja, piemēram, Austrijā pārkāp ātrumu un tiec apturēts veidā, kad policijas mašīna piebrauc priekšā, viņi raksta apmēram, protams, ne burtiski, tā: Lūdzu apstājieties, mēs vēlamies parunāt. Savukārt Latvijas policijai ir sava pieeja - stop policija. Vai tas pats par sevi neizsaka pietiekami?
J
jaa
19 februārī, 19:02
Lai arī cik pareizu pārsūdzību policijā iesniegtu,viņi un viņu tiesas sistēma paliks pie savas viņu "taisnības".
K
Kaščejs
19 februārī, 16:02
Gravitācijas viļņi laiktelpā!
Pauls Jansons
19 februārī, 15:02
Interesanti, ka gadās tā, ka tieši Džeriņa klientiem radari rāda kļūdaini....:-)
9
911
19 februārī, 12:02
Ar šito Saulkalnes radaru kkas nav kārtībā. Pazīstamam arī tur braucot ar fūri atnāca 2 protokoli - foto ar 3 sek. starpību un nepatiesu ātrumu. Tajā pašā vietā.
R
Ro
19 februārī, 10:02
Lai Džeriņš reiz arī paklusē, jo nepārtraukti cenšas panākt Latvijā anarhiju. Lai kādus likumus un darbības valsts veiktu agresīvo autovadītāju sodīšanai, Džeriņš visas noliedz.
L
Latvijas autoceļi
19 februārī, 08:02
bedres ir labākais arguments atļautā braukšanas ātruma ievērošanai. uz 2/3 valsts autoceļu ātrums netiek pārsniegts!
G
guncik
19 februārī, 08:02
Zinu, ka Amerikā (un ne tikai) ir atcelti sodi tieši pamatojoties uz GPS izdrukām. Var strīdēties par tahogrāfiem, riepām, laiku utt., bet GPS izdrukas tiek uzskatītas par pietiekoši drošiem avotiem patiesības noskaidrošanai.
J
Jur.
19 februārī, 08:02
Patiesībā - neviens no rakstā norādītajiem argumentiem nav "nenoliedzms", kā tur apgalvots. Visi norādītie fakti ir modificējami, vai viltojami tieši tādā pašā pakāpē, kā radara mērījumi. Atšķirība ir apstāklī, ka radara stāvoklis un mērījumu dati formāli tiek nepārtraukti uzraudzīti, kamēr norādītie argumenti - nē.
S
skepse
19 februārī, 06:02
diezgan loģisks izskaidrojums, ka ātrumu paņēma no prombraucošā (Tukuma virzienā), visdrīzāk, vieglā auto, bet nobildēja radaram pretimbraucošo kravinieku, jo vieglais jau bija aiz kravinieka... skaidrs, ka bildē ir tikai kravinieks... noķerts vaininieks! ;-)
A
Aa
19 februārī, 05:02
Rīgā uz Kalnciema ielas pie pārvada pāŗ dzelzceļu fotoradars ir absolūti lieks- jo intensīvā plūsmā nespēj nobildēt vienu atsevišķu auto, visa plūsma "lido uz ārprātiģi drausmīgi šokējošajiem 70 . un neviens nesaņem par to neko , un nekas nenotiek!!! ne negadījumi , ne kas !!
D
Dīvainā kārtā
19 februārī, 00:02
visas šīs "kļūdas" ir miličiem par labu. Ne otrādi.
K
Kaspars
18 februārī, 22:02
Problēmu nebūtu, ja fotoradari ātruma pārkāpējus ierakstītu video - tad viss būtu skaidri redzams atkārtojumā, ja būtu šāda situācija. Ātrumu varētu viegli aprēķināt pēc vietas ģeometriskajām īpašībām.
© TVNET. Visas tiesības paturētas