Administratīvā apgabaltiesa atstāj spēkā KP lēmumu par «Kia Auto» pārkāpumu

KIA Picanto
 

Administratīvā apgabaltiesa atstājusi spēkā Konkurences padomes (KP) lēmumu sodīt AS «Kia Auto» par KP konstatēto pārkāpumu, liecina KP mājaslapā publicētais paziņojums.

Administratīvā apgabaltiesa 10.martā nolēma noraidīt «Kia Auto» māteskompānijas AS «Tallina Kaubamaja» un «Kia Auto» pārsūdzības pieteikumu par KP 2014.gadā pieņemto lēmumu. Noraidot pieteikumu, tiesa ir atzinusi KP pieņemto lēmumu par pamatotu un atstājusi to spēkā, uzsver KP pārstāvji.

Iepriekš jau vēstīts, ka KP lēmumā konstatēja, ka «Kia Auto» vairāk nekā desmit gadu garumā nepamatoti ierobežojusi auto īpašnieku iespējas garantijas laikā veikt ārpusgarantijas remontus un tehnisko apkopi neatkarīgos servisos, kā arī iespēju uzstādīt citu ražotāju rezerves daļas.

Reklāma

KP uzņēmumam solidāri ar tā māteskompāniju «Tallinna Kaubamaja» piemēroja sodu 134 514,43 eiro apmērā.

Administratīvās apgabaltiesas lēmums ir pārsūdzams viena mēneša laikā.

Saistītie raksti
Pirmie iespaidi: KIA Optima

Pirmie iespaidi: KIA Optima

11 gadus gaidītu Pagani sasit ... Kia

11 gadus gaidītu Pagani sasit ... Kia

Pirmais tests: Kia Rio Portugālē

Pirmais tests: Kia Rio Portugālē


Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 49500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 26800 EUR
Māja
Māja, Langstiņi, 169000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 21 min - @Valsts_policija informē par transporta evakuācijas darbiem pēc CSNg uz Tallinas šos.(A1) 67.km. Satiksme bloķēta pilnībā.
  • Pirms 24 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10.30 veiks darbus - Staļģenes 3, Kurzemes pr. 160, Irlavas pie Stendes 7 k-4.
  • Pirms 35 min - @dkreilis @Kaspars_Zn Tranzīta plūsmas aizliegšana nav iespējama šajā sezonā, ņemot vērā apjomīgos remontdarbus pilsētas centrā.

Kļūsti par reportieri