LVC mājaslapā pieejama karte ar šogad plānotajiem ceļu būvdarbiem

Ilsutratīvs foto
 

Līdz ar ceļa būvdarbu sezonas sākšanos VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) mājaslapā www.lvceli.lv ir pieejama ceļu remontdarbu karte, kurā ikviens var apskatīt šogad plānotos ceļu remontdarbus un spēkā esošos satiksmes ierobežojumus.

Kartē ir atzīmēti gan pašreizējie, gan plānotie ceļu būvdarbu posmi uz valsts galvenajiem, reģionālajiem un vietējiem autoceļiem, gan arī tie posmi, kuros darbi uzsākti pērn un turpināsies šogad, TVNET pavēstīja VAS Latvijas valsts ceļi Komunikācijas daļā.

LASI CITUR: Būvdarbu karte

Reklāma

Aktuālā informācija par būvdarbiem un citiem satiksmes apgrūtinājumiem valsts autoceļu tīklā un uzziņas ir pieejamas arī pa diennakts bezmaksas tālruni 80005555 un aplikācijā Waze.

Saistītie raksti
Augulis: šogad palielinātais finansējums efektīvi jāiegulda ceļu remontdarbos un to kvalitātē

Augulis: šogad palielinātais finansējums efektīvi jāiegulda ceļu remontdarbos un to kvalitātē

Remontdarbu dēļ būtiski ierobežos satiksmi Čaka un Pērnavas ielu krustojumā

Remontdarbu dēļ būtiski ierobežos satiksmi Čaka un Pērnavas ielu krustojumā


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Ķekava, 171000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 26800 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 192000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 18 min - @Valsts_policija informē par transporta evakuācijas darbiem pēc CSNg uz Tallinas šos.(A1) 67.km. Satiksme bloķēta pilnībā.
  • Pirms 21 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10.30 veiks darbus - Staļģenes 3, Kurzemes pr. 160, Irlavas pie Stendes 7 k-4.
  • Pirms 32 min - @dkreilis @Kaspars_Zn Tranzīta plūsmas aizliegšana nav iespējama šajā sezonā, ņemot vērā apjomīgos remontdarbus pilsētas centrā.

Kļūsti par reportieri