Raidījums Zebra turpmāk būs skatāms telekanālā LNT

Pauls Timrots
 

Satiksmei, automašīnām un motocikliem veltītais raidījums «Zebra» jau no 17. maija būs skatāms trešdienu vakaros pulksten 21.10 televīzijas kanālā LNT, TVNET informēja raidījuma vadītājs Pauls Timrots.

Izvērtējot vairākus piedāvājumus par turpmāko sadarbību, nosacījumus atbalstītāju piesaistē, kā arī meklējot raidījuma skatītājiem labākos risinājumus (TV kanāla pieejamība, piedāvātais ētera laiks u.tml.), «Zebras» komanda nosvērusies par labu televīzijas kanālam LNT.

«Līderis satiksmes drošības raidījumu tematikā, ko iecienījusi plaša auditorija gan pie TV ekrāniem, gan digitālajā vidē,» tā savu izvēli sadarboties ar raidījuma «Zebra» producentiem pamato MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena. «Programmas veidošanā mums vienmēr bijusi svarīga raidījumu kvalitāte un sabiedrībai aktuāls saturs. Šiem kritērijiem atbilst raidījums «Zebra», tādēļ esam nolēmuši to iekļaut LNT programmā.»

Reklāma

Raidījuma vadmotīvs paliks nemainīgs - drošības un ātrums! Tēmu loks tāpat - satiksmes drošība, satiksmes organizācija un iespējamie risinājumi. Transportlīdzekļu vadītājiem un gājējiem saistošu likumu un noteikumu izmaiņas, Eiropas valstu pieredze satiksmes problēmu risināšanā. Sava daļa stāstu būs atvēlēta sportiem, kas saistīti ar ātrumu. Raidījums visiem, kas ceļā!

«Prieks, ka «Zebra» turpmāk būs televīzijas kanālā, kas piedāvā skaidrus sadarbības noteikumus. Tas ir svarīgi neatkarīgu producentu veidotam saturam, jēgpilnai sadarbībai ar TV kanālu. Šobrīd jau plānojam «Zebras» jaunos stāstus un drīz sāksim filmēšanu. Lai jautrāk, gan jau kaut ko uzspridzināsim vai sasitīsim kādu braucamo!» - tā Pauls Timrots, «Zebra» veidotājs.

Saistītie raksti
Zebra TV atmasko muļķības, ko sastopam sociālajos tīklos

Zebra TV atmasko muļķības, ko sastopam sociālajos tīklos

Zebra: Zīmes «Dzīvojamā zona» bieži vien izvietotas aplami

Zebra: Zīmes «Dzīvojamā zona» bieži vien izvietotas aplami

Raidījuma Zebra veidotāji gatavi sodam un cer vienoties ar LTV

Raidījuma Zebra veidotāji gatavi sodam un cer vienoties ar LTV


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Sigulda, 170000 EUR
Māja
Māja, Langstiņi, 169000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR

Satiksmes informācija

  • 2017. g. 27. maijā 09:44 - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10:30 veiks darbus - Elizabetes 65 ; 71 ; 69 Elizabetes pret Tērbatas 2a ; Čaka 120 ; Kuršu 9
  • 2017. g. 26. maijā 18:33 - Šobrīd uz Rīgas apvedceļa A5 Salaspils - Babītes pie Rīgas HES ir izveidojies vairākus kilometrus garš sastrēgums. https://t.co/fft62oNMiW
  • 2017. g. 26. maijā 15:10 - Sākas remontdarbi uz ceļa Aizkraukle–Jēkabpils https://t.co/Gkt8pLhsAV

Kļūsti par reportieri