Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. hm nu maksimaalo atrumu nevar celt-bet celu nodokli par 10 prociem paceela!!!

  13
 2. iconBubulis Sirmais 2017. g. 20. aprīlī 19:52

  Loģiski, pat ķīnietim, kas bija atbraucis tika pārsista riepa bedrē:)

  0
 3. Ja ātrumu nevar celt sliktā ceļu stāvokļa dēļ,tad kā var par sliktiem ceļiem iekasēt tik nenormāli lielu ceļu nodokli???Nepietiek,ka es braucot laužu mašīnu,man par to vēl jāmaksā labs cipars!Latvijas varenā slaukšanas loģika!

  41
 4. logika ir tajaa-ka auto vadiitaajiem jauztur valsts-tuuliit putrai vel akciizi piemetiiis!!!

  6
 5. V

  Uztaisiet eksperimentu: Atļauju braukt virs atļautā ātruma, piemēram, man, uz mēnesi. Un vēl 10 citiem, autovadītājiem. Gribētu ar nepacietību redzēt rezultātus, protams, tos skaļi reklamējot. Man ir 67 gadi un pie auto stūres esmu, apmēram, 40 gadus, un bez avārijām. Nerunājiet muļķības, ka deļ sliktiem celļiem nedrīkst atļaut braut virs noteiktā.! Braut vajag ar prātu, nevis ar emocijām, un tas attiecas uz visu - cilvēka dzīvē.

  21
 6. Protams,ka braukšanas ātrumu palielināt nevar,jo tad ies secen ievērojamās soda naudas!Mēs jau Eiropā esam slaveni ar algām,sodiem un zaglīgu valdību!

  33

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi


Kļūsti par reportieri