Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
U
umeistars
11 oktobrī, 19:10
Ja policists saka: Nu Arvīd, kur tad tā skrienam- drosi var iesāgt sarunu par naudām. Ja uzvārdā-tad gan ziepes...
A
Artist
10 oktobrī, 07:10
"Gulošajiem policistiem" gan tic.
L
Lidotājs
9 oktobrī, 21:10
Ļoti konkrēti un pareizi. Manā gadījumā Stalkers uzrādīja 78 pi atļautā 50. Uzacināja noskatīties video, bet tur divas mašīnas, otra man pa priekšu braucoša. Interesantākais, ka videoradarā nav ātruma, tikai laiks. Tad jautājums, kurš tad īsti brauca ar nearļauto?
Der Es
9 oktobrī, 19:10
Varu tikai teikt, ka visi Džeriņa sarakstītie sacerējumi ir tikpat nesakarīgi. Kaut gan ko var gaidīt no atsēdējuša zeka! Interesanti kādēļ Džeriņš nekad nepalīdz cietušajiem, kuri paliek uz ceļa pēc šādu Džeriņa klientu lidojuma?
J
jusis
9 oktobrī, 17:10
Laba ziņa uzņēmumu darbiniekiem, kas darba vajadzībām lieto uzņēmuma transportu. Saskaņā ar Abgabaltiesas lēmumu, šoferus nedrīkst sodīt par faktu, ka automasīnai nav veikta obligātā apdrošināšana. Ja kādam gadījies saņemt sodu droši var pārsūdzēt un lēmums tiks atcelts.
I
ida1
9 oktobrī, 13:10
Jā, FR jāuzlabo. Pabraucu garām ar kādiem +15 bet bildes kā nav tā nav!
R
reiz
9 oktobrī, 10:10
pēc radara kļūdas atrēķināšanas izrādījās, ka pārkāpts ātrums par 1 km/h, un par to šaura ceļa līkumā ar blīvu satiksmi ments, nolicis auto ar zilajām uguntiņām tā, lai traucētu pretim braucošajiem izmainīties, veselas 20 minūtes cītīgi rakstīja protokolu, kurā izteica brīdinājumu, par ko visi bēru viesi, kurus vedu, toreiz vienkārši bija ekstāzē
A
arnis
9 oktobrī, 09:10
sen tas bija, bet es pateicoties "radara" mērījumam bez vadīāja apliecības biju pus gadu. Prokuratūŗā man smējās , ka vien no mums melo un tas neesot es. Protams es varot tiesāties.. Administratīvajā komisijā bija viens tantuks pagonos. Uz lēmuma bija DIVI paraksti ,kurus vēlāk nevar "pērlēkt" arī šefs. Nekur tālu no banānu republikas jau neesam tikuši, bet vārdos gan!
A
aaaaaaaa
9 oktobrī, 08:10
http://gifts.counter-strike-go.net/LkXqze
S
sss
9 oktobrī, 08:10
Ar radara mērījumiem viss ir kārtībā. Problēma ir ar to darbinieku godaprātu un intelektu, kas interpretē šos mērījumus.
A
Alfreds
9 oktobrī, 08:10
Tad kad poličiem nav taisnība,viņi vienmēr saka:"Vai Tev ir kādas problēmas?"
C
cesko
9 oktobrī, 07:10
Braucu jau 20 gadus, ap 25-30 k gadā. Gan pa Latviju, gan ārzemēm. Nevar noliegt, ka pārkāpju noteikumus, bet ne agresīvi - radot avārijas situācijas un apdraudējumus citiem. 1-2 reizes gadā maksāju kādu nelielu sodu. Kukuļus nepiedāvāju. UN NEVIENU REIZI Ceļu policisti nevienā valstī mani nav centušies sodīt ne par ko!!!! Kur komentētāji atrod tos monstrus?
E
ernests
9 oktobrī, 07:10
"vadītāja iebildumi par protokolu ir vērtējami kā izvairīšanās no atbildības, bet netika iegūti pierādījumi, kas liktu apšaubīt policistu teikto" - kas tas par sviestu? Vai vadītājam turpmāk būs arī jāiesniedz pierādījumi, ka viņš nav zilonis? Jo, ja policists saka, ka vadītājs ir zilonis, tad acīmredzot viņam ir taisnība, bet vadītājs, kamēr nesniedz policista apgalvojumu atspēkojošus pierādījumus, tiek nekavējoties nogādāts Rīgas Zoodārza ziloņu nodaļā.
M
migla
9 oktobrī, 07:10
Man riktīgas bažas ir par Latvijas ceļu policiju. Mīļie cilvēki pasakiet ,ja nedod dievs notiktu kaimiņu agresija ,kurā pusē nostātos Latvijas ceļa policija. Vai nav jāsāk uztraukties par zaļajiem cilvēciņiem. Kāpēc ceļa policija nostājas pret tautu un domā tikai nokāst naudu ,nevis viņu primāro darbu mums uzlabot dzīvi?
J
Jānis
9 oktobrī, 06:10
Nesaprotu, ko nozīmē tas T131M labajā pusē, kas vienu brīdi parādās. Vai tāda pakaļdzīšanās neapdraud citus satiksmes dalībniekus. Uzbraucot uz Salu tilta motobraucējs acīm redzami pārkāpa noteikumus. Bet tā CP ekipāža manuprāt satiksmei radīja daudz lielākus draudus. Arī pašā ierakta sākumā tika uzsākts straujš manevrs "pret spalvu". Policistam tomēr vajadzētu stāvēt ar savu zizli ceļa malā, tad varētu arī uzfilmēt no aizmugures to motociklu ar visu iespējams salocīto numurzīmi. Videomateriālā stādināšanas moments nav redzams.
L
Lauķis
9 oktobrī, 06:10
Arī mani divas reizes sodīja ne par ko. Nebija laika kasīties, samaksāju un miers, taču mieles palika, nav patīkami ka tā izdarās policija. Kāda uzticība tur vairs, kāsēji vien ir. Protams, neatbalstu pārkāpējus, bet parasti tur, kur policija būtu patiesi vajadzīga - viņas nav, taču lūrēt krūmos, vai aiz stūra - tur jā!
S
SS
9 oktobrī, 06:10
Divējādas izjūtas skatoties to video. Ok, mocim nesamērīja īsto ātrumu, bet nav ne mazāko šaubu ka tas nebija zem 70 km/h :), kas vēl var būt nebūtu īpaši bīstami. Sliktāk ka braukts tika pāri joslu apzīmējumiem "brīvā formā" un arī slaloms starp mašīnām padevās labi. Ja to "apzinīgo"motociklistu kāds autovadītājs mainot joslas noplacinātu, tad protams viņš būtu vainīgs ka neskatās spoguļos 20x... Vienvārdsakot, tas čalis sodu bija pelnījis.
A
akm
9 oktobrī, 06:10
Lai nesaka ka es te fufeli laižu!:)) https://www.youtube.com/watch?v=EF2CZgf5Axk
A
akm
9 oktobrī, 06:10
Nu kā tad neiet?:) Mani autobuss bieži vien apdzen uz pleskavas šosejas ar vismaz 110km/h un brīvi ka šņakst!:) Puikas noņēmuši ierobežotājus un rullē!:)) To tak visu var var redzēt šaibās kur ir problēma? Ja nav izņemtas protams!
H
hektors
9 oktobrī, 05:10
Radarus saliek kā vajag , jo viss atkarīgs cik pēc plāna un grafika tai dienā jānososoda.
J
Jukums
9 oktobrī, 05:10
Džeriņš grauj valsts budžetu:D! Kā tad lai policisti tiksmagos darba apstākļos izpilda soda naudu iekasēšanas plānu, kuru tiem uzlikusi valdība?
L
lbc
9 oktobrī, 04:10
Smiekli nāk ,jo pazīstu dažus fūristus ,kuri stāstīja ,ka tos ātruma ierobežotājus viņi pāregulē un mierīgi pārsniedz atļauto ātrumu ,gan jau busu vadītāji arī to dara.Īsti nesaprotu Džeriņu par ko viņš cīnās ,lai vairāk būtu avārīju ,jo ātrums ir daudz bīstamāks par nelielu šmigošanu pie stūres.Viss ko dara Džeriņš atgādina savulaik barjērista Olijāra advokātu darbību ,kad viņi perādīja ,ka Olijārs esot nevainīgs dopinga lietošanā ,jo prove paņemta nelikumīgi ,un panāca diskābeļa atcelšanu ,bet tas tak nenoliedz faktu ,ka Olijārs bija žuļiks dopingists.
B
bio
9 oktobrī, 04:10
Džeriņš malacis! Un atbalstītāju bars intelekta un inteliģences kalngals! Uz priekšu!
Z
zinātājs
9 oktobrī, 04:10
Autobuss ar visiem ierobežotājiem mierīgi var dabūt 113km/h. Vajag tikai būt nelielam kalniņam.
H
He-he-he
9 oktobrī, 03:10
Mentu bezpriģels turpinās....
Jānis Pēteris
9 oktobrī, 03:10
Tas čalis tur sazinās ar Maskavu, vai? Tiešām, policijā kolēģi neprot latviešu valodu?
SipolinsLv
9 oktobrī, 02:10
Nedrīkst būt ļoti kategoriski. Ir bijuši gadījumi, kuros CP ir pretīmnākoši bez kukuļiem un sodu likšanu. Protams, tāpat ka RS kontrolei, tāpat arī CP ir savas kvotas kuras jāizpilda. Un, ja Tu trāpies uz mēneša beigām kad kvotas spiež, tad Tev var sazīmēt jebko.
Ņ
Ņepoņatka
8 oktobrī, 21:10
Teikšu godīgi-man šķiet, ka motocikls šajā video lido 3x ātrāk par visiem redzamajiem busiņiem... Kas ar ko ir jāsalīdzina?
© TVNET. Visas tiesības paturētas