Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
4
4irix
28 janvārī, 20:01
Nu testejam kapas x6 mierigi uzgaja lc tikpat talu cik insignija kvatra
4
4IRIX
28 janvārī, 18:01
RUNAJOT PAR CAURGAJAMIBU X6 AR XDRAIVU IELIKA LC VIENOS VĀRTOS (PAŠU TESTS NEVIS TANTE TEICA)
S
ss
28 janvārī, 14:01
kad tas normis iebrauks WC? kas par fruktu-ka gudri irš? macijies kur?labaka gadījuma par naudu kadā tehnarja-ar papika palidzibu
Q
Q7
27 janvārī, 15:01
Šo auto pērk - turīgi cilvēki ar sliktu gaumi, kuri nepievērš uzmanību sīkumiem/detaļām, kuras mūsdienās ir tik "svarīgas". Saku pēc pieredzes!! Proti - LC šoferi diezgan slikti ģērbjās, aizbildinoties ar to, ka galvenais lai ir ērti. LC šoferi neseko līdzi pēdējai modei - veselīgam uzturam, viņi ēd to, ko tajā brīdī grib. LC šoferim arī mājās atrodamas ādas mīkstās mēbeles ar izvelkamām kāju atzveltnēm - ir ļoti ērti, dārgi, bet izskatās bezgaumīgi. Nu īsāk sakot - LC šoferi ir turīgi, bet ļoti vienkārši cilvēki, kuriem nerūp zīmēties un ir vienaldzīgas apkārtējo domas. Viņi dzīvo paši priekš sevis un ir priecīgi.
B
BOBIX
27 janvārī, 14:01
Godīgi teikšu! Neglītāku paneli vairs nevar izdomāt!!!! 1. vieta
B
bembists
27 janvārī, 12:01
Ja man būtu nepieciešams džips t.i. auto, ar kuru ik pa laikam jāizbrauc caur kartupeļu vagu, mežu, dubļu plančku utml., noteikti apsvērtu tieši LC iegādi. Cik dzirdēts no to lietotājiem - kautkur iesprūst vai iesēsties ar to ir faktiski neiespējami, protams, izņemot, ja neesi galīgi traks.
Jānis Misiņš
27 janvārī, 11:01
varēja vairāk uzlabot kabineta dizainu, tā viduskonsole - nu sajūta tāda, ka bija piemirsuši par vidus paneli un tad vienkārši pielika kautko. Un žēl, ka dēļ neizpildāmām normām tiek sačakarētas mašīnas. Man ir vecais LC ar 300 tk.km, brauc un slavē. Zinu mašīnas ar 400 un vairāk km. Vai tiešām šie nosmacētie dzinēji varēš ko līdzīgu? Un tiem kas uzskata ka LC ir pižoņu mašīna, ar kuru šļūkāt pa Rīgu. Tad varu ieteikt nopelnīt naudu un nopirkt laukos īpašumu vai ieviest jaunu hobiju, kā piemēram medības vai makšķerēšana. Tad arī novērtēsiet laba džipa nepieciešamību.
T
Tas pats Jānis
27 janvārī, 08:01
O, bydlovagens. Jau pilna rīga ar tādiem.
E
Edvins
27 janvārī, 08:01
Netīrais zābaks Rļgā !
Tastev Navjāzin
27 janvārī, 07:01
Ik reiz kad iebraucu Rīgā nevaru nosmieties par tiem fermeriem :D
Ķ
Ķeza
26 janvārī, 23:01
Kas pirks? Rīgas pacančiki no Purčika paneļmājām.
© TVNET. Visas tiesības paturētas