Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
I
ielejam
10 jūnijā, 07:06
Kad beidzot Multivanam tiks uzlikts 3litru dīzelis? Amarokam jau uzlika, cerams, ka te arī ilgi nebūs jāgaida. Normāli aprīkots T6 Multivans bez 50k nesanāk un tas priekš ģimenes ir daudz par daudz.
L
Latvis
10 jūnijā, 06:06
Tie kas brauc ar Multivan, reti kuri gribēs mainīt pret citu auto! Tie kas te komentē nekad nevarēs tādus atļauties un tapēc viņiem mūs nesaprast! Varbūt vienīgi Mersis var censties konkurēt ar Multivan, bet tur cipari vēl lielāki sastājas! Jā un kāds runāja par VW kvalitāti! Apdares kvalitāte ir tuvu premium!
K
kk
10 jūnijā, 05:06
skaidri var just, ka autoram nav ko teikt, mašīna neuzrunā un cena par knapu bāzi ir kosmoss. Mūsdienās kvalitāte VW grupai sen vairs nav tik pārāka par visiem citiem analogiem, lai maksātu par bāzīti vairāk kā kaut kādam štrunta vivaro vai traffic par max aprīkojumu. Tie, kas var tādus atļauties jaunus, nepērk viņus priekš 10 gadiem, bet max 5 gadi un maina. Un 5 gadus iztur jebkurš no konkurentiem.
Jānis Kronbergs
10 jūnijā, 04:06
Ja drīkstētu tikai vienu auto mūžā izvēlēties, tad tas būtu Multivan. Taču parastam ierindas mietpilsonim, arī 35 ir milzu nauda, un ja rēķina, ka teju par pusi mazākām naudām var dabūt patīkamā komplektācijā octavia combi... Es gribētu redzēt Transporter Eco profi nevis pa 32 tkst eur, bet gan pa 25, īsā bāzē, askētiskā, plikā pasažieru izpildījumā. Lūk tad, tad, tad jau daudz cilvēku zaudētu runas spējas.
© TVNET. Visas tiesības paturētas