Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
L
Lietotājs
21 janvārī, 12:01
Normāls raksts un autiņš ir labu labais. Savējo brūno GT-LinePlus automātu ar 1.6 dīzeli saņēmu Novembra vidū, biju pirmais pircējs. Nu pēc divu mēnešu lietošanas neko sliktu nevaru pateikt. Autiņš pilnīgs kosmoss. Slikti tas, ka dīleri visu vēl nezina, piemēram vēl joprojām nezinu kā aktivizēt adaptīvo kruīza kontroli :)) viņa tur ir, bet kā???
J
janka
20 janvārī, 15:01
Man starp peugeotiem bija škoda octavia pēc viņas nozvērējos vairs nekad wolksvagen grupas auto manā dzīvē nebūs.
A
agnis
19 janvārī, 20:01
Smieklīgi, ka autors un citi "speci" vienmēr vaimanā, ja modelim nav 4x4, kaut gan, ja nebrauc pa purvu vai sniega laukiem, tie ir pilnīgi nevajadzīgi, nelietderīgi izdevumi. Pats jau 4 gadus braucu ar SUV ar priekšējo piedziņu un nekad nav bijušas problēmas.
C
Ch
19 janvārī, 07:01
Skaisti- paldies par rakstu! Šoreiz jāatzīst, ka es tiešām "sajutu", ka "Normunds Brauc"... :)
J
ja zīmola
19 janvārī, 07:01
tavs uzvārds tad jāņem.
Kaspars Kadaks
19 janvārī, 05:01
Raksta autors varētu nerakstīt tādā ņirdzīgā tonī. Paskaidro man, autor, kāpēc vācieši ir pārņēmuši un pielieto ļoooti daudzas tehnoloģijas, ko autobūvē izgudrojuši franči? No Citroen ir nokopēts ārkārtīgi daudz... Ja to pašu izmanto Audi vai BMW, tad tā ir laba mašīna, bet ja tas jau ticis pielietots Citroen, vai Peugeot, tad par to jārunā ņirdzīgi, tā neskaitās laba mašīna. Tev raksta autor kkas nav kārtībā ar galvu...Un tā vien šķiet, ka arī šoferis Tu esi profāns...
© TVNET. Visas tiesības paturētas