Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
C
Ciklops
26 janvārī, 18:01
Šādi testi neko par auto nepasaka ... man vēl intreresē ekspluatācijas izmaksas un uzturamība ilgtermiņā... tas ka viens vecis stāsta cik ērti braukt, cik kvalitatīvas plastmasas un cik maz tērē tā ir viena lieta, bet ja , lai nomainītu lampiņu lukturī ir jāpārjauc pus-motortelpa vai jāmeklē pacēlājs vai bedre ... un arī lai kaut ko saremontētu - vienīgā iespēja dzīt uz autorizētiem dārgiem servisiem, kas arī mēdz strādāt bez garantijām pa roku galam, tad tādam auto nav pat puse no vērtības no tā, ko suns izkakā sniegā ....
Yohn Plunt
26 janvārī, 18:01
Ū, kāds nebijis, fantastisks tehnoloģisks jauninājums - pārnesumu kārbā integrēts elektromotors, inerce un bremzēšana uzlādē bateriju, kas darbina elektromotoru. WOW!!! Paga, šitas taču jau tika iebūvēts Toyota Prius, jau 1997.gadā. :D Ņemot vērā, ka FORD patiesībā nozīmē 'Fix Or Repair Daily', tad labāk tomēr tādu FORD hybridbrīnumu nepirktu, lai kā to reklamētu.
T
Tests
26 janvārī, 12:01
Kur tad tests! Divi cilvēki pabrauc pāris kilometrus,parunājas par dzīvi! Gribat normālus testus palasīt ,skatiet ārzemju testus.
© TVNET. Visas tiesības paturētas