Pirmdiena, 25. jūnijā Vārda dienas: Maiga Milija
Komentāri
Autorizējies šeit:
K
kabacis
8 februārī, 19:02
par veco 6 AT.... braucu ar Insignia 6 AT... labāk vecs, bet uzticams hidromehāniskais automāts, nekā variators, vai DSG..... protams, ka ir arī "kasjaki".. telefonam vietas nav... kad pieslēdz bezjēdzīgo Android auto... telefonu pavisam nav kur nolikt (pieļauju, ka zafirai arī)... telefonam jāspēj tvert GPS.... bet kopumā auto ir lielisks...
E
Edy
8 februārī, 10:02
Motors ir reāli skaļs no ārpuses, bet salona ar ieslēgtu rādio nepārāk lielā skaļumā motoru nedzird, un dinamikas sajūta ir tāda ka brauc ar benzīna auto nevis dīzeli, tas viss ir kas uzrunā, galvenais klupšanas akmens ir kvalitāte, nav uzticības motoram - cik ilgi tas nokalpos, kaut eļļu mainu katrus 10 000 km, cenšoties neekonomēt.
E
Edy
8 februārī, 10:02
Runājot par troksni salonā, Opelī ļoti jūt ceļa segumu, visus nelīdzenumus, pat sievas masīnā kas ir parasts sedans tā nejūt. OPELS laika ir un paliek OPELS lai arī vecās mašinas 82-83 gada kuras esmu kādreiz pircis brauca ļoti labi bija viena vaina - ļoti rūsēja. Izturēja pa latvijas ceļiem nevairāk par 3 gadiem.
E
Edy
8 februārī, 09:02
Raksta autoram. Par gaumi nestrīdas bet mani tieši uzrunāja panorāmas vējstikls, risks liels ja trāpīs akmens ,bet priešrocību uzskatu ir vairāk. Kādreiz paskrien garām luksaforam, pabīdi jumtu apskaties :) Salons labāk apgaismots, būtībā es patstāvīgi braucu ar atbīdītu jumta saulessargu. Patīkama sajūta viss pārredzams, un naktī ja vēl kopā ar mīloto sievieti -īsta romantika :)
B
Bumbier
8 februārī, 09:02
Žopel Zapara
E
Edy
8 februārī, 09:02
Runājot par apgaismojumu Zafirai no 2011 - 2016 ir kritiski slikts priekšējais apgaismojums - naktī jābrauc ar miglas lukturiem, tālo gaismu starmešu vietā grabošs mehānisms, kas tās pašas tuvās gaismas lampas pārbīda citā stāvoklī. Vai tad tiešam vairs nebija uz ko ieekonomēt kā uz vadītāja drošību. Kādi tad Opeī inženieri strādā - izkatās ka galīgi regresējuši.
E
Edy
8 februārī, 09:02
Zafira Tourer pec 4 gadiem pārvēršas par miskasti. Salons sāk grabēt, antifriza trubas lūzt kā bambuks, detaļas dabūt nevar, Opel serviss māk taisīt tikai diagnostiku un apkopes - remontēt neko nemāk vai negrib. Uz taisa diagnostiku, savāc 100 eur un tāpat līdz galam neko nepastāsta. Lūdzu pārbaud't kapēc peld apgriezieni - viņi saka viss kārtībā. Ja tāda motora darbība ir viss kārtībā, tad man tāda mašīna nav vajadzīga. No motora saprast neko nevar, pie 200 000 km noskrējiena apgriezieni peld, no ekonomijas ne smakas, pa pilsētu patēŗiņš no 10-12l dizeldegvielas uz 100 km. Domāju ka vairāk no eiropā ražotajiem auto vairs neko nepirkšu. Viss ir uzmetiens no ražotāja puses. Gaidi pārsteigumu....Boikots no manas puses kamēr nemainīs attieksmi!!!
.
...
8 februārī, 08:02
zafira innovation! hāhahahaaa, jā, innovation ibio! pērciet opel! inovācijas cilvēku apčakarēšanā, remontējiet sapuvušo opeli ik dienu! tērējiet naudu, uzturiet mūs! inovācija autorūpniecībā- nopērc mēslu!
W
wreck
8 februārī, 06:02
Nozelojami ir tas, ka braucot ar jaunu auto tev tiek, un tiks cakareta dzive, jo redz, jaievero izmesu normas un kas tik velne.. Ko teikt par '97 un uz leju VAG grupas auto, aiz kuru dumiem nevar pat numura zimi vairs redzet? Tas normali, un tas nevieno neinterese. Kad beidzot piespiedis tos dabas un cilveku bendetajus savest auto kartiba, tad vares runat par dabas saudzesanu.
Tom B.
8 februārī, 00:02
Opel+ Dizelis + nelauj iedarbinat auto ja nav uzpildits adblue? hahah nee Paldies! prieskam tadus sudus vispar jarazho?
© TVNET. Visas tiesības paturētas