Trešdiena, 20. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
Ivciks Ozolens
3 martā, 04:03
savāda izvēle - ja -iet runa par bezceļiem. saprastu renģerīti svaigāku - hilux, nissan pickup - kautko tādu - bet edge es vairāk liktu kategorijā ar rav4 un 4runner.... labākajā gadijumā - pie parketniekiem....
Tastev Navjāzin
1 martā, 20:03
Man "patīk" kad sievietēm piedāvā SUV. Tad tāds ļauns jociņš, vai kā? Lai tak izskatās briesmīgi ar to milzu auto un pie avārijas ar lielu procentu apveļās uz jumta.
J
JanisT
28 februārī, 19:02
Pabrauca pa normālu meža ceļu un runā par bezceļiem. Būtu tad arī pa kādu pļavu vai mežu pabraukuši, tad runājuši. Klīrenss arī tāds, ka uz pirmā celma paliks. Īsi sakot kārtējais parketnieks, pie tam vēl dīzelis, bet nu mūsējiem jau traktori patīk.
J
Jons
28 februārī, 14:02
Auto dzive izskatas labi ( vismazam normala izmera ) salons tads plastmasiks, bet komsumma ir OK. BET sim autinam ir viens liels minuss Latvija : CENA !!! nemeklsehu neta bet ja nekludos sakas no 45-48 pakam euro ( ASV sakas no 22 $ ) 50 pakas par tadu fordu, nop, nav jau mustangs :) cena LV saktos no kadam 23-25 euro noteikti brauktu skatities, bet ne paldies.
M
Marcis
28 februārī, 12:02
nēesmu braucis,bet kam pieder jaunie fordi,visi slavē.
1
123
28 februārī, 12:02
Pirmkārt vajag ar to auto izbraukt pavasara ceļus laukos, pēc tam kad mežinieki ir "laicīgi" izveduši kokus. Otrkārt iedod palietot to auto, kādam kas dzīvo reģionā un lieto auto vismaz 30k km gadā. Tad saprastu, perfekts auto ir tāds, kurš spēj izturēt mūsu lauku ceļu bedres un nesabirt pa gadu nobraucot vismaz 30k km, izturēt ziemas sālsūdens maisījumu un nesapūt pa 3 gadiem un pēc sālsūdens peldes nenoraut zaļo visos kontaktos. Nemaz nerunājot par grabošu plastmasu utt. Servisa izmaksas nemaz negribu pieminēt... Visi jauni superduperpuper auto ir pārbāzti ar bezceļos nevajadzīgu herņu. Bezceļos galvenais ir izbraukt, nevis "baudīt" auto sniegtos "labumiņus" ps. pēdējo teikumu lasīt liberastu izrunā :D
R
rur
28 februārī, 08:02
Jūs to nopietni, švīti...:)?
© TVNET. Visas tiesības paturētas