ZeKurbulis: kas gaidāms jaunajā F1 sezonā

 

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 16. martā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu «ZeKurbulis». Šoreiz raidījuma viesi būs Formula 1 eksperts Aldis Putniņš, autosporta fotogrāfs Mihails Nikolajevs, kurš autosporta pasaulē pazīstams kā Mike Motorov, un riepu eksperts Mārtiņš Grīnbergs.

Pauls Timrots un Formula 1 eksperts Aldis Putniņš, kurš ir klātienē sekojis līdzi F1 testiem Barselonā, pārrunās, kādēļ šogad ir vērts skatīties F1 sacensības un ko skatītāji var gaidīt jaunajā sezonā.

ZeKurbulis: kas gaidāms jaunajā F1 sezonā

Reklāma

Raidījuma turpinājumā Mihails Nikolajevs jeb Mike Motorov pastāstīs par GAZ, RAF un citiem unikāliem atklājumiem, kā arī par autosporta fotografēšanu. Skatītājiem arī būs iespēja uzzināt, ka vienas fotogrāfijas apstrādei reizēm tiek veltītas pat piecas stundas

Savukārt Mārtiņš Grīnbergs, riepu eksperts ar 20 gadu pieredzi sniegs praktiskus padomus vasaras riepu izvēlei un ieskicēs, kāda varētu izskatīties nākotnes riepa.

Raidījums «ZeKurbulis» un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis. Autosporta fani aicināti izteikt savas domas, piedaloties Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

Saistītie raksti
Kaskadieris atmuguriski pārlec braucošai formulai

Kaskadieris atmuguriski pārlec braucošai formulai

Sliktākie boksu apmeklējumi Formula-1 vēsturē

Sliktākie boksu apmeklējumi Formula-1 vēsturē

AMG Project One - ielas auto ar Formula-1 motoru

AMG Project One - ielas auto ar Formula-1 motoruApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Lapmežciems, 170000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 250000 EUR
Māja
Māja, Sunīši, 360000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 1 stundas un 10 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 12.00 veiks darbus - Stabu pret A.Čaka 55, Stabu 39, 41, 43, 45, 46/48, 47, 49, 49a.
  • Pirms 1 stundas un 11 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10.30 veiks darbus - Dzirnavu pie Skolas 5, Dzirnavu 147 k-2.
  • Pirms 1 stundas un 26 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10.30 veiks darbus - pret Ziepju 13.

Kļūsti par reportieri