Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Foto: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 16. martā no plkst. 19.30 skatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu «ZeKurbulis». Šoreiz raidījuma viesi būs Formula 1 eksperts Aldis Putniņš, autosporta fotogrāfs Mihails Nikolajevs, kurš autosporta pasaulē pazīstams kā Mike Motorov, un riepu eksperts Mārtiņš Grīnbergs.

Pauls Timrots un Formula 1 eksperts Aldis Putniņš, kurš ir klātienē sekojis līdzi F1 testiem Barselonā, pārrunās, kādēļ šogad ir vērts skatīties F1 sacensības un ko skatītāji var gaidīt jaunajā sezonā.

Raidījuma turpinājumā Mihails Nikolajevs jeb Mike Motorov pastāstīs par GAZ, RAF un citiem unikāliem atklājumiem, kā arī par autosporta fotografēšanu. Skatītājiem arī būs iespēja uzzināt, ka vienas fotogrāfijas apstrādei reizēm tiek veltītas pat piecas stundas

Savukārt Mārtiņš Grīnbergs, riepu eksperts ar 20 gadu pieredzi sniegs praktiskus padomus vasaras riepu izvēlei un ieskicēs, kāda varētu izskatīties nākotnes riepa.

Raidījums «ZeKurbulis» un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis. Autosporta fani aicināti izteikt savas domas, piedaloties Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

© TVNET. Visas tiesības paturētas