Gerkens atklāj, kādu auto vēlētos saņemt dzimšanas dienā

 

Labi zināmais uzņēmējs Raimonds Gerkens 8.maijā svinēs 65 gadu jubileju un to plāno atzīmēt ar vērienu. Tāpat uzņēmējs žurnālam Privātā Dzīve atklājis, ka labprāt kā dāvanu dzimšanas dienā saņemtu baltu Bentley Mulsanne limuzīnu.

To, ka Gerkens ir iecerējis ne tikai vērienīgu dzimšanas dienas banketu ar paša ļoti iecienītajiem ķīniešu ēdieniem, bet arī miljonāra cienīgu dāvanu, uzņēmējs atklājis žurnālam Privātā Dzīve.

Jautāts, kas būtu tā dāvana, ko vislabprātāk saņemtu savā 65. dzimšanas dienā, Gerkens sacījis, ka tas būtu balts Bentley flagmanis ar baltu salona apdari.

Reklāma

«Baltu Bentley Mulsanne ar baltu salonu. Tas maksā nieka 250 000 sterliņu mārciņu. Man šobrīd ir piecas mašīnas. Biju jau izlēmis, ka man viss ir, taču tad sapratu, ka pietrūkst vēl balta bentlija. Ja draugi to nevar nopirkt, man der arī uzgleznots bentlijs. Pielikšu pie sienas un priecāšos par to,» ilgi nedomājot, sacījis Gerkens.

Vairāk par aktualitātēm uzņēmēja Raimonda Gerkena privātajā dzīvē lasi jaunākajā žurnāla Privātā Dzīve numurā.

Foto: Bentley

Foto: Bentley

Kas ir Mulsanne

Bentley Mulsanne ir vairāk nekā divarpus tonnas smaga un piecarpus metrus gara raķete ar 63/4 litru twin-turbo V8 motoru. Standarta modelī tā veiktspēja ir 512 ZS un 1020 Nm, savukārt modelis Mulsanne Speed attīsta 537 ZS un 1100 Nm. Modeļu maksimālais ātrums attiecīgi ir 296 vai 305 km/h, bet paātrinājums līdz simtam, spītējot pamatīgajam svaram, ilgst tikai aptuveni 5 sekundes.

Kāda ir modeļa nosaukuma izcelsme

Šis Bentley zīmola flagmanis nosaukumu ir aizguvis no slavenās Mulzannas taisnes, kas ietilpst leģendāro Lemānas 24 stundu izturības sacensību trasē. Šis posms autosporta vēsturē iegājis ar to, ka šeit 1988.gadā ar prototipu klases WM Peugeot P88 tika uzstādīts absolūtais Lemānas ātruma rekords - 405 - 407 km/h. Pēcāk gan tika veiktas izmaiņas konfigurācijā, tādēļ šādus ātrumus nevienam citam auto attīstīt vairs nav bijis pa spēkam.

Saistītie raksti
Pirmie iespaidi: auto, ko pelnījuši visi, bet nopirkt var daži

Pirmie iespaidi: auto, ko pelnījuši visi, bet nopirkt var daži

Pirmie iespaidi: trīs atšķirīgi Bentley

Pirmie iespaidi: trīs atšķirīgi Bentley

Pirmie iespaidi: Bentley sportam un Bentley apvidum

Pirmie iespaidi: Bentley sportam un Bentley apvidum


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Zeme
Zeme, Engures pag., 14500 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 41 min - "RŪ" šodien strādās no plkst. 10 00 Kalēju - Peitavas Kalēju - Alksnāja Sadovņikova 45 Mārkalnes 10c uz brauktuves un ietves.
  • Pirms 2 stundām un 28 min - @action_13 Labrīt! Paldies! Informāciju nodevām atbildīgajām personām.
  • 2017. g. 26. aprīlī 22:52 - RT @uldisaugulis: https://t.co/Oa5WU9P05e

Kļūsti par reportieri