Foto: Švarcenegers un viņa Hummer

 

Asa sižeta filmu zvaigzne un kādreizējais Kalifornijas štata gubernators allaž bijis militāra rakstura tehnikas un aksesuāru cienītājs. Gadiem ejot, viņa gaume nav diži mainījusies, un 69 gadus vecais Ārnijs joprojām ikdienā izmanto braucamo, kāds citkārt redzēts operācijā Tuksneša vētra vai Ādažu poligonā - Hummer.

Švarcenegers ir sens Hummer cienītājs. Pirmo šā zīmola auto Ārnijs iegādājās 1992.gadā par 45 tūkstošiem ASV dolāru. Pēc tam viņa saimniecībā nonāca vēl seši šādi auto.

Kļūstot par Kalifornijas gubernatoru un videi draudzīgas mobilitātes aktīvistu, Švarcenegers bija spiests sešus no saviem Hummer pārdot, bet atlikušo pārbūvēt, lai tas nepiesārņotu dabu.

Reklāma

Ar šo auto bijušais atlēts vizinās vēl šodien, kā to pierāda attēli, kuros Švarcenegers redzams ar savu 27 gadus veco meitu Ketrīnu.

Var piebilst, ka Švarcenegeram, kurš 70 gadu jubileju svinēs šā gada 30. jūlijā, ir pieci bērni - divas meitas un trīs dēli, tai skaitā viens ārlaulības dēls.

Foto: Vida Press

Saistītie raksti
Švarcenegers ar tanku iznīcina vecu mersedesu

Švarcenegers ar tanku iznīcina vecu mersedesu

Vācijas policija aptur Švarcenegeru par braukšanu ar velosipēdu

Vācijas policija aptur Švarcenegeru par braukšanu ar velosipēdu

Švarcenegers iegādājies G-klasi, un tā ir ļoti īpaša

Švarcenegers iegādājies G-klasi, un tā ir ļoti īpaša


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 34000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 25000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR

Satiksmes informācija

  • 2017. g. 27. maijā 09:44 - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10:30 veiks darbus - Elizabetes 65 ; 71 ; 69 Elizabetes pret Tērbatas 2a ; Čaka 120 ; Kuršu 9
  • 2017. g. 26. maijā 18:33 - Šobrīd uz Rīgas apvedceļa A5 Salaspils - Babītes pie Rīgas HES ir izveidojies vairākus kilometrus garš sastrēgums. https://t.co/fft62oNMiW
  • 2017. g. 26. maijā 15:10 - Sākas remontdarbi uz ceļa Aizkraukle–Jēkabpils https://t.co/Gkt8pLhsAV

Kļūsti par reportieri