Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Krāšņi auto un koši tērpi rockabilly festivālā Lasvegsā

  • Raksts
  • Video
  • Foto
Foto: Vida Press

Aizvadītajās brīvdienās Lasvegasā, Nevadas štatā (ASV) jau 20.reizi norisinājās mūzikas un «rockabilly» dzīves stila festivāls Viva Las Vegas.

Viva Las Vegas Rockabilly Weekend festivāls ir tradīcija, kuras pirmsākumi meklējami 1998.gada Lieldienās. Kopš tā laika ik gadu Lasvegasā sabrauc līdzīgi domājošie, kam tuvs ir pagājušā gadsimta piecdesmito gadu ģērbšanās stils, mūzika un mašīnas.

Gadu gaitā festivāls ir izaudzis par lielāko šāda veida pasākumu pasaulē. Šogad tas pulcēja vairāk nekā 20 000 cilvēku (pirmajā gadā tādu bija 1200), vairāk nekā 100 grupas un 20 rockabilly dīdžejus, kuri par pasākuma muzikālo noformējumu četru dienu garumā gādāja līdz septiņiem rītā.

Četras dienas ilgajā festivālā par aktivitāšu trūkumu sūdzēties nevarēja. Tā dalībniekiem un apmeklētājiem bija iespēja apmeklēt burleskas šovus, piedalīties peldkostīmu un pin-up konkursos un baseinu ballītēs, tetovēties, precēties, apmeklēt grandiozu automobiļu izstādi ar 800 - 1000 dalībniekiem u.c.

Tieši auto izstāde mūs interesē visvairāk, jo atbilstoši festivāla reglamentam visiem auto jābūt no Rockabilly perioda un ražotiem līdz 1963.gadam.

0 Komentāri