ZeKurbulis video: pirmais latvietis piedalīsies Lemānas 24h sacīkstēs

 

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šovakar, 19. aprīlī plkst. 19.30 skatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījumu ZeKurbulis. Šī vakara raidījumā par auto un moto sporta aktualitātēm stāstīs autosportists Konstantīns Calko, motokrosa braucējs Matīss Karro, Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) komisārs Reinis Pozņaks un autosporta eksperts Uldis Timaks.

Raidījuma ZeKurbulis vadītājs Pauls Timrots tiksies ar Latvijas autosportistu Konstantīnu Calko, lai apspriestu sportista gatavošanos prestižākajām auto sacensībām pasaulē - Lemānas 24 stundu izturības braucienam. Visā sacensību pastāvēšanas vēsturē Lemānas sacīkstēs līdz šim nav piedalījies neviens autosportists no Latvijas, un Konstantīns ir apņēmības pilns to mainīt.

ZeKurbulis video: pirmais latvietis piedalīsies Lemānas 24h sacīkstēs

Reklāma

Par auto sacīkstēm runās arī Uldis Timaks, kurš skatītājus iepazīstinās ar autošosejas sacensību sezonas aktualitātēm Biķernieku trasē, kur gaidāmi «Camaro», «Porche» un «Legend Car» automašīnu sacīkšu starti.

Bet ar motosporta jaunumiem otrpus okeānam – Brazīlijā – video intervijā dalīsies motokrosa braucējs Matīss Karro. Sportists var lepoties ar augstiem rezultātiem Brazīlijas motokrosa treniņsacensībās un ir gatavs kļūt par čempionu.

Savukārt FIA komisārs Reinis Pozņaks skatītājiem skaidros, vai gaidāmā nodokļu reforma atstās motoru sportu bez naudas un apdraudēs autosporta nākotni.

Raidījums ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis. Autosporta fani aicināti izteikt savas domas, piedaloties Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

Saistītie raksti
ZeKurbulis: kas gaidāms jaunajā F1 sezonā

ZeKurbulis: kas gaidāms jaunajā F1 sezonā

ZeKurbulis: antīko auto kustība Latvijā un drošības ieteikumi moto sezonas sākumam

ZeKurbulis: antīko auto kustība Latvijā un drošības ieteikumi moto sezonas sākumam

ZeKurbulis: latviete uzvar ziemas kaitborda sacensībās Red Bull Ragnarok un MTB piedzīvojumi

ZeKurbulis: latviete uzvar ziemas kaitborda sacensībās Red Bull Ragnarok un MTB piedzīvojumiApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 545 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 31800 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 1100 EUR

Satiksmes informācija

  • 2017. g. 23. maijā 18:25 - @mxblack 4 joslas neizbūvēja, jo tālāk ir tilts un ceļa turpinājums ar 2 joslām.
  • 2017. g. 23. maijā 17:39 - @didzisdadzis Ja tiek veikta ielas pārbūve, projektā ir jāparedz ietves.
  • 2017. g. 23. maijā 17:02 - @Kaspars_Zn @MartinsLapsa To neparedz Būvniecības likums.

Kļūsti par reportieri