Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Foto: Princis Viljams viesojas McLaren ražotnē Vokingā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Reuters/ScanPix

Otrdien, 12.septembrī princis Viljams viesojās britu ielas sport auto ražotāja McLaren galvenajā mītnē Vokingā, kur viņam bija sagatavota plaša aktivitāšu programma.

Kembridžas hercogs ne tikai aplūkoja vēsturiskos McLaren automobiļus, tai skaitā formulas, un iemēģināja vietu pie vairāku McLaren Automotive modeļu stūres, bet arī pielika roku mašīnu ražošanas procesā. Jāteic gan, ka princis Viljams nesmērēja rokas ar skrūvgriežiem un eļļām; viņa veikums cita starpā aprobežojās ar izpalīdzīgas rokas sniegšanu kādam māceklim drošības gaisa spilvena montāžas procesā un kompānijas emblēmas nostiprināšanās uz tikko samontēts McLaren 720S priekšējā pārsega.

0 Komentāri