Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
sdsasad sdadasd
1 novembrī, 20:11
Cerams ka TVNET sazināsies ar Valsts Policiju un kauslis tiks nopietni sodīts!
Artis Lapsa (Foxiiic, mazais kaķis :))
28 oktobrī, 10:10
Vai tik man izskatījās, vai arī vaininiek pameta notikuma vietu? Par to jau ar laikam kāds sodiņš skaitījās.. Varbūt video autors varētu ievietot arī nelielu video ar to, kas notik pāc tam kad šis iekāpa mašīnā?
Persijs Orinskis
27 oktobrī, 21:10
Tas Mērglis no zilā autiņa tīši izraisīja avāriju un huligānisku motīvu vadīts piekāva otrās CSN iesaistītās automašīnas vadītāju, kā arī atstāja avārijas vietu. Publiskotais videoieraksts jau uzliek pienākumu policijai noskaidrot vainīgo personu, un izlemt jautājumu par viņa saukšanu pie kriminālatbildības.
Janis Krauklis
27 oktobrī, 20:10
Tas nav zilais ērglis tas ir zilais gailis...
TheSveshais
27 oktobrī, 16:10
Zilais mudaks pārbrauc nepārtraukto līniju pa to vien viņam 57eiro sods un 2 soda punkti.
Artiuss Vitolins
27 oktobrī, 13:10
Nepatīkams skats. Nu nelaiž viens, pagaidi nākamo... Varbūt pat neieslēdzi pagriezienu... Man jau liekas, ka zilo ērgli vajadzētu nopietni sodīt, atrada arī īsto opi ar pliku pļešku kam sist. Fui
Mariss Andersons
27 oktobrī, 12:10
Visu šo situāciju var izskaidrot tikai ar divu dažādu kūltūras līmeņu sadursmi.
ALarins
27 oktobrī, 11:10
Dodiet ceļu neattiecas uz situāciju puskilometru aiz krustojuma. Kreisā josla incidenta vietā ir paredzēta braukšanai pa kreisi.
palaidniex
27 oktobrī, 11:10
Tos, kas normāli brauc, tos arī normāli ielaiž. Nu nebija te tāda stūķa, ka baisi nu ir jāgaida. Nu neielaida viens, ielaidīs nākamais, spraukties par visu vari līdz bleķu šņirkstošanai tur, kur nav priekšroka par lielu intelektu neliecina. Josla tikai pa kreisi, nepārtrauktā līnija komplektā ar nepacietību un - gatavs - izraisīts CSNg, kā arī pēcākā roku palaišana var tikt arī smagāk klasificēta. ko var teikt - vīrietim neveicas
Jānis Arsenjevs
27 oktobrī, 11:10
Ko nopelnīja, to saņēma! Tos, kas nobrauc no tilta un netiek joslā ir jāpalaiž, jo tie kas ir joslā un brauc taisni ir jāievēro zīme "dodiet ceļu"!
© TVNET. Visas tiesības paturētas