guns11

2010. g. 11. martā 19:12

opel sintra

nu kaa ir ar taam sintraam ,citi saka baigi daargi remonti citi baigi slavee???

KillerMiller

2010. g. 11. martā 21:22

http://www.tvnet.lv/auto/discussion/269/51721

RDX

2010. g. 12. martā 01:58

opel sintra.

Pašam ir jau otrā sintra. Pirmo, viens mudaks pamanījās nograut- aizšķērsojot pēkšņi ceļu(ir foto, ja ir interese varu nosūtīt bildes kāds izskatās TRANZITS(tika nogādāts metalurgā) un Sintra( kura ir saremont†a un braukā), Un par apdrošināšanas naudu pasūtīju nākamo sintru.Nu man viņā patīk. Ģimenei vajag izbraukt kur tālāk- nav problēmu, visu pa maišeļiem un aiziet. Kad vajag steidzīgi nogādāt pašam uz savu objektu regipsi- beņķus ārā, loksnes iekšā(platums ideāli piemērots gipsim). Par remontiem? Nu kas tur var būt dārgs. Gultnis priekšējais, aizmugures - 105 Ls. 12 gadus vecam autiņam samainīju 1 priekšas 1, aizmugures. Amartiņi komplekts 260 Ls MONROE REFLEX. Termostats- 17 Ls(neesmu mainījis). Spriegotājrullis-25Ls, Ruļļi 2gb.-9*2=18Ls. Zobene-13Ls, Ūdenssūknis-25Ls, Generatora spriegotājrullis-15Ls, 5 celiņu siksna 15Ls. Eļļas filtrs 2Ls, gaisa filtrs 5Ls. Stūres pirkstu mainīju -28 Ls(smērējams). Daļas nav poļu ražojums, jo tie nemaz neražo šim lieliskajam auto. Mans benzīnieks eļļu nerij, nav jāpielej starp maiņām. Mainu regulāri - rudenī, pavasarī. Un kas atšķiras no parastiem večiem opeļiem- rūsas nav. Man patīk. Cits jaunāks auto no šīs klases man diemžēl nepatīk vai arī ir sliktas atsauksmes(Craysler grand voy.... 2009 un uz augšu.). Tā, ka kamēr nebūs kas man patīk un ar labām atsauksmēm, braukšu vien ar šo pašu.

zj

2010. g. 12. martā 07:49

Ir citi,labāki miniveni!

guns11

2010. g. 12. martā 08:54

ja kautkaa palaidu garaan topiku par sintru un peec KillerMiller linka izlasiiju par to tavu avaariju!!!Sintra tak pirms gada bija latvieshu nacionaalais auto(taapat kaa pirms 2 gadiem voyagers),man vairaak interesee dizelmotors-tas tak no opela???

TNT

2010. g. 12. martā 09:56

Sintru razjoja tikai 3 gadus 1996-1999.g , lielie motori 2.2 un 3.0 . USA a/m kopija , laikam Chevrolet Venture.

LOL

2010. g. 12. martā 10:15

Paziņam ir šitāds brīnums.

Dīzelis, brauc diezgan daudz, ērts labs auto.

guns11

2010. g. 12. martā 17:38

Es rīt braucu uz Lietuvu. URRĀ!!!

RDX

2010. g. 12. martā 18:11

to zj

Nu uzskaiti man kādus dažus kuri ir labāki par Sintru un pamato.

RDX

2010. g. 12. martā 18:22

opel sintra.

Oldsmomile silhoutte, Pontiac Trans Sport '97, '98g.2000 Pontiac Montana, Chevrolet Venture, Chevrolet trans sport. Visi ir kā Sintras. Googlē var apstīties bildes un viss ir acīm redzams.

RDX

2010. g. 14. martā 21:59

zj

Eu, kur pazudi gudrais ZJ. Māki tik kaut ko stulbu izspļaut, un kad reāli kas jāpasaka, tad ir klusums?

Tedis

2010. g. 16. martā 14:03

opel sūds

RDX

2010. g. 16. martā 21:56

tedis

Pats droši vien ar esi sūds. Skolā vajag iet, tad vismaz mācēsi ko vairāk uzrakstīt, un starpcitu skolā dod arī pusdienas. Nebūs tik par sūdiem jādomā. Kas mutē tas uz mēles.

robcastorage

2010. g. 17. martā 18:24

normals autins,nez kas ar to 2,2 ekotek dizeli,kautkads kasjaks ar bohs augstspiediena sukni bija,mosh kads zin vairak.....

zj

2010. g. 17. martā 19:14

norāvu triperi, tagad klusēju.

RDX

2010. g. 17. martā 19:43

Es arī laikam saķēru triperi.... Tas man no gudrās muldēšanas!

guns11

2010. g. 17. martā 20:38

:)))))

RDX

2010. g. 18. martā 00:14

to zj

Kas , palika garlaicīgi, jeb domā ka esi baigais gudrelis rakstot manā vietā? Bailīgs ar esi ja baidies rakstīt ar savu vārdu. Tas labi, ka baidies, jo nebūs labi kad pieklauvēšu pie tavām durvīm...

RDX

2010. g. 18. martā 09:05

Lūdzu piedod ZJ,biju uzpīpējis zālīti,man tā gadās.

gg

2010. g. 18. martā 12:50

sintra=sūc

sintra ir saliidzinoshi rets modelis! peerkot buus leets, bet liidz ar retumu buus probleemas atrast nepiecieshamo motoru un komplektaaciju(varbuut paveiksies -ja ne tad gadiem var gaidiit) atkal paardodot buus pamatiigas probleemas atrast priceeju par jebkaadu cenu! nedomaaju ka remotns ir daargaaks par konkurenci, bet konkurentiem ir savs trumpis - sharann, galaxy, voyager, multivan - varees gandriiz visu shrotaa atrast pa ieveerojami leetaakaam cenaam nekaa peerkot jaunas detaljas(pasham tikai labi jaaorenteejaas ko un kaa mekleet). sharans un galaxy gan ir baigaas lamatas - visu laiku pa servisiem. multivans atkal vairaak kravinieks(bet za to savu rigjipsi vareesi likt iekshaa kaa grib), bet sintra taapat buutu ieteicama peedeejaa izveele deelj savas eksotikas arii atuo pashmasa ir lielaakaa, kas atspoguljosies uz degvielas pateerinju - citiem vaardiem: ne velti opelsi peec neilga laika paartrauca to razzot un ne velti lietota sintra ir leetaaka par jebkuru konkurentu ieskaitot trauslos/tizlos frančus!

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google

Kaspars Novads

Kaspars Novads

Tēma: Serviss

Auto remonta eksperts, ERG Auto VEF filiāles vadītājs, kurš ikdienā saskaras ar dažādākajiem auto remontdarbiem - no vienkāršākajiem līdz pat pašiem sarežģītākajiem.

Edgars Džeriņš

Edgars Džeriņš

Tēma: Satiksme

Ja Tev ir jebkādi jautājumi, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem, negadījumiem, ceļu policijas darbu un tamlīdzīgi...

Horoskopi