bb

2008. g. 4. aprīlī 21:29

vw tdi

Man tik tā , zināšanai. Kurš var izskaidrot ko nozīmē tie burtiņi-ja viens ir sarkans,divi, vai visi trīs. It kā atšķiras z/s.(sludinājumos gan neviens neraksta,ka autiņam piem. divi sarkani)

trulais

2011. g. 1. martā 21:06

uid

vai ,ja es tur ie-pi-rzos aukstu,vai blivums bus lielaks neka gaisam un vai pietiks skabekla un oktana lai butu euro 5. un ka tas sauktos ,vai tdiP un visi burti sarkani ?

jon

2011. g. 15. decembrī 19:55

RE: vw tdi

jautajums: vaj passatam 1998 gada 1.9 tdi ir inžektors ar fiksetiem ellas maiņas intervaliem?

Polo Fans

2011. g. 16. decembrī 13:59

Vakar savam 1,4D piekabināju zīmītes TDI :) Šodien braucu, zvērā iet.. Šovakar pēc darba nokrāsošu to 1,4TDI sarkanu, ceru resurs baigi nesaīsināsies jo tā jau klepo un dūmu šauj laukā, bet kā griezīs motorīts.. mmmm.....

Olegs Aiva

2017. g. 20. martā 14:49

labdien,gribeju noskaidrrot vai 1,9 tdi 66kw ir iespejams ka ir visi tris serkanie burti? tagad esmu nesaprasana manam passatamir visi tris serkanie burti bet mac saubas vai tik nav pielimeti no kada cita autto.

u

2017. g. 28. martā 19:45

p

1 2 3 nākamais

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Kaspars Novads

Kaspars Novads

Tēma: Serviss

Auto remonta eksperts, ERG Auto VEF filiāles vadītājs, kurš ikdienā saskaras ar dažādākajiem auto remontdarbiem - no vienkāršākajiem līdz pat pašiem sarežģītākajiem.

Edgars Džeriņš

Edgars Džeriņš

Tēma: Satiksme

Ja Tev ir jebkādi jautājumi, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem, negadījumiem, ceļu policijas darbu un tamlīdzīgi...

Diskusijas

Horoskopi