pircējs

2006. g. 24. jūnijā 14:29

AUDI A 6 audiosistēmas shēma?

Lieta tāda ka nolēmu nomainīt A6 (96g.) maģi.Pievienojot jauno maģi vairs neskan aizmugurējo abu durvju tumbas.Kad noņēmu labās aizmugurējās durvju paneli,konstatēju ka pie skaļruņa pienāk pieci vadi???Kā lai uzzin kā pareizi pievienot vadus pie maģa un varbūt kāds zin kur atrast shēmu ar vadu krāsām,respektīvi tā lai viss būtu skaidrs????

fuj na

2006. g. 24. jūnijā 16:26

shēma nepalīdzēs

orig. audi maģim 96 g. ir 2 parastās skaļruņu izejas(front R;L),un 2 lineārās izejas (rear R;L),kas iet uz aizmugurējām tumbām. Tur ir tāda fck konstrukcija,ka katrs rear skaļrunis ir ar iemontētu pašā skaļrunī (!)pastiprinātāju,tapēc arī tie 5 vadi,jo vajag arī barošanu.Ir baigais čakars panākt,lai no citas galvas šie aizmugures brīnumi skanētu,- tad tev vajag no galvas ņemt lineāru signālu un padot viņu uz aizmuguri ,taču tas nespeciālistam nav izdarāms(štekeri nesaskan,fig zin kādi tur signālu līmeņi utt)),kā arī jāatstāj tai pakaļai barošanas spriegums- fig zin no kurienes viņu pareizi ņemt.Tā ka paņem jaunus 16 cm komponentu skaļruņus,ieliec tos štata vietās un aizvelc jaunus vadus no jaunā maģa un būs ok,tas nav grūti.Krosoveri var piestiprināt turpat durvīs.Vienīgi pīkstulim vajadzīgs tāds izmērs,lai nosedz štata caurumu,tas ir diezgan paliels,būs mazāks- būs nesmuki.Vienkāršibas pēc var likt arī tikai apakšā parastus 16 cm skaļruņus,orig pīkstulim vnk nogriez vadu un atstāj vietā.

aaa

2006. g. 24. jūnijā 19:48

blins

aizbrauc uz car audio servisu pa 10Ls ielikt un nekada galvas saapes.

pircējs

2006. g. 26. jūnijā 09:03

par to pašu

Padalieties pieredzē ,jo domāju ka daudzi savos A6 ir nomainījuši oriģinālos maģus pret kautko mūdienīgāku!!!

ha ha

2006. g. 26. jūnijā 17:34

tev ir divas iespējas 1.nopērc pārejas štekeri pa nepilni 5 ls un tev vis skanēs. 2.aizbrauc uz car audio samaksā 10ls un viņi tev ieteiks nopirkt pārejas štekeri pa 5ls un uzstādīs vēl pa 5ls:)))

ha ha

2006. g. 26. jūnijā 17:39

nepiecišamos pārejas štekerus atradīsi ūnijas ielā meklē ūnijas centru tur pagalmā ir veikals ar visām šitām fīčām

pircējs

2006. g. 26. jūnijā 18:01

par to pašu.

Tu domā to štekeri kuru iesprauž ISO štekerī kurš nāk pie maģa?Es tādu jau nopirku ALFĀ kur ir veikals priekš auto.Vai tas ir kāds cits speciāls????

da fuj tur

2006. g. 26. jūnijā 18:31

blj.es tak teicu,ka aizmugures tumbas ir ar IEBUVETU pastiprinataju,pasa skalruni ieksa ir elektriska detala,bāz tu to perehodņiku kaut dirsā,bat viņas tev neskanēs.Kāds vispār var iebraukt,pa ko te tirgus vai vēl visi kramā??

ha ha

2006. g. 26. jūnijā 18:45

sore toč neizlasīju ka aizmugurējām tumbām ir savs pastūzis tad dari tā no tava jaunā magnetafona nāk vads ar uzrakstu ant control tobiš kad tu ieslēdz maģi nāk ārā + strāva to pievieno pie piektā(pastūža barošanas) vada un vis būs čiki

ha ha

2006. g. 26. jūnijā 18:48

un tam piektajam vadam kas nāk no tumbām ir jābūt vienīgam atšķirīgas krāsas

ha ha

2006. g. 26. jūnijā 18:53

un vēl ja gribi labu muzonu tad liec iekšā subu jo sūdīgs maģis ar subu skanēs daudz labāk nekā labs maģis ar sūdīgu akustiku

vēlreiz fuj

2006. g. 26. jūnijā 19:00

ja jā,kā tad- iemočī uz tiem skaļruņiem parasto signālu no jaunā maģa skaļruņu izejas un plus vēl pieliec viņiem 12V,nu es gribētu redzēt,cik feini/ilgi viņi tev skanēs.Vai ir kāds,kas to reāli iz\darījis vai tikai runājam?

ha ha

2006. g. 26. jūnijā 19:12

ble es tak neteicu pie skaļruņiem bet pie PIEKTĀ pastūža barošanas vada, fuj tu to vien māki ieteikt kā uzreiz mainīt parastas un švakākas tumbiņas kas galvenais lai nosedz caurumus ja tu kādreiz savā dzīvē būtu instalējis kādu audio sistēmu ar visiem pastūžiem un subiem tad saprastu par ko iet runa

pircējs

2006. g. 26. jūnijā 19:58

par to pašu

Uz tā skaļruņa kurš ir kopā ar pastiprinātāju ir rakstīts 1,5 V.Kur lai tādu strāvu izrauj??????Jaunajā naģī tādu fīču nav???

Edwins

2006. g. 26. jūnijā 22:34

Neaizmirsti ka antenas pastiprinaataajam arii ir jaapiesleedz straava.
Ja negribi chakareeties Tel.9540207, Sencu iela 4,Riga. Maksaas 8Ls.

fuj to haha uc

2006. g. 26. jūnijā 23:47

da ladna tu instalētājs ,te cilvēks tev pajautāja sirsnīgu padomu,a tu tipa aizej her zin kur nopērc her zin ko. Kāda vpi-du te vajadzīga pieredze instalāciju būvēšanā- cilvēks grib klausīties mūziku, un naher viņam nevajag kādam maksāt bargu naudu un to auto pārbūvēt.Viņš pats grib uztaisīt,kas nav neiespējami.Te tiek prasīts razberīties kas ir pa samudrījumu taisni audi oriģinālajā sistēmā-tas ir vabūt sarežģītāk kā paņemt no nulles un uzbūvēt kādu sūda instalāciju.Vai pats sajēdz,ka galvai ira divu tipu izejas- ir skaļruņu jeb augsta sprieguma izejas(tām pievienojot skaļruni,viņš JAU SKAN) un ir lineārās izejas ble pa kurām nāk ārā vāja stipruma signāls(NO TĀ skaļrunis NESKAN),kurš IR jāpastiprina,lai finālā arī tas spētu pakustināt skaļruni.Ja tu padosi tam origin audi skaļrunim augstsprieguma signālu un plus vēl 12V viņa iebūvētajam pastūzim,viņš tev nosvils k jebeņi māķeri.Re kur jau pats īpašnieks mums ir sen jau uzlicis nikolaju un ir pats jau razberījies,ka tas oriģinālais skaļrunis gaida,ka bez 12V barošanas vēl tiks viņam padots akurāt 1.5 voltu signāls,kas atbilst sūdīgas orig galvas (96.g. ražota Grundig vai Blaupunkt)lineārās izejas spriegumam.Katrai NORMĀLAI galvai šodien no line izejām nāk ārā 2 voltu signāls,abet LABAI galvai nāk no line izejas laukā 4 vai 5 voltu signāls(nu labi,es nosliecos,ka tas vabūt būtu pofig,a kurš zin točna,kas i ja 1.5V vietā atnāk 4V?).Pie kam,JEBKURAI aftermarketa galvai katra kanāla line signāla izejā ir apaļais spraudņa tipa štekeris ar savu + un -, tātad vajag perehodņiku vai jālodē klāt origin sistēmas + un - katram skaļrunim.Plus jāpadod vēl aktivizēšanas un barošanas spriegums tam obanajam orig skaļrunī iebūvētajam pastūzim. Vai nav par daudz jāšanās nespeciālistam un vai nebūtu tomēr pareizi viņam ieteikt nopirkt kaut parastus koaksiālos 16 cm skaļruņus ,kas skanēs 100% labāk par tiem origin,pat ja viņš viņus beigās pievienos pareizi.Tas ir čakars,nevis tipa aizej nopērc perehodņiku un ok,kā arī par Ls 10 tev to her kāds uztaisīs,tāpat iznāks par 20-30 vismaz.Un vai ir tolks no tā kā tas origin sūda Nokia pīkstulis pakaļas durvīs skan pašam un pasažieriem ausīs??Cik atceros no paša 7 gadu vecas pieredzes,tomēr orig audi C4 skaļruņi skanēja sūdīgi,es tos izmetu laukā.
Un vēl PIRCĒJAM jautājumi--->>kur tie 5 vadi durvīs tev tur īsti pienāk-vai točna pie paša tā skaļruņa?
VARBŪT TUR TIEŠĀM IR DOMĀTS divi vadiņi + un - signālam no galvas LINE izejas,plus 1 vads (12V +)iebūvētā pastūža remote(kas viņu aktivizē,kad orig maģi ieslēdz),plus divi atlikušie vadi 12 V + un - tā iebūvētā pastūž barošanai no 12V borta sprieguma??
Kas tur tev bija par orig audi sistēmu- vai BOSE vai parastie Nokia skaļruņi tur ir??Vai tev orig maģis vēl ir??- tam ir virsū papīra uzlīme,kur uzzīmēts,kas nāk pa kuru vadiņu no tā laukā.Vai galējā gadījumā nevar paņemt testeri un uzmanīgi pamērīt,kas par spriegumu pienāk uz tā gudrā durvīs esošā skaļruņa štekera katra atsevišķā vada,kad orig maģis spēlē??

fuj -->Edvinam

2006. g. 26. jūnijā 23:53

vai tu lūdzu vari pateikt,kāds darbības tu par Ls 8 konkrēti esi šeit konkrētaja gadījumā gatavs izpildīt,- antenai barošanu pievienot,ok,, labi,tālāk:2);3);4);5) ??????

ha ha

2006. g. 27. jūnijā 08:27

fuj

nu tu tur samudrijies par vadu vienošanu saproti pēc tavas metodes tumbas būs savienotas paralēli un skan MONO,orģinālais pastūzis jau savā atrašanās vietā ir pievienots masai tāpēc tam vaig padot tikai plusu ,pilnīgi piekrītu ka edvīns to vienu vadiņu var savienot pa 8ls ,un vēl savienot vienu vadu ir LĒTĀK nekā pirkt citus skaļruņus kuru cena vidēji sūdīgiem ir sākot no 25ls gab

mana domāt nedrāzi..

2006. g. 27. jūnijā 10:23

sev smadzenes un

aizbrauc noskaidro pie specialistiem(audio system) viņi vai nu bezmaksas ieteiks kaut ko vai nu nomainīs 8-15Ls.
Tu protams vari tur speleties + un - un beigās??? nodedzināts iebuvetajs pastūzis. Tev hotj voltmetrs un ampermetrs vai pretestības merītājs ir vispār??

ja un telefons

2006. g. 27. jūnijā 10:24

9416069 - normali spečuki

ta luk

iepriekšējais 1 2 3

 

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   


Kaspars Novads

Kaspars Novads

Tēma: Serviss

Auto remonta eksperts, ERG Auto VEF filiāles vadītājs, kurš ikdienā saskaras ar dažādākajiem auto remontdarbiem - no vienkāršākajiem līdz pat pašiem sarežģītākajiem.


Edgars Džeriņš

Edgars Džeriņš

Tēma: Satiksme

Ja Tev ir jebkādi jautājumi, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem, negadījumiem, ceļu policijas darbu un tamlīdzīgi...

Diskusijas

Horoskopi