Mario

2006. g. 9. oktobrī 09:58

Rover 75 atsauksmes

Varbūt kāds Rover 75 īpašnieks var padalīties ar OBJEKTĪVU informāciju par savu auto..?
Ir doma tādu iepirkt, bet visur pretrunīgas atsauksmes.. vieni saka ka Roveri ir sūds by default, otri ka viss ir labi, pērc tik nost..
Gribētos dzirdēt kādu daudz maz sakarīgu un objektīvu atzinumu - izmaksas, detaļas, kvalitāte..

murx

2006. g. 9. oktobrī 13:35

Kaa Tu domaa - kaapeec firmas bankrotee? Vai taapeec, ka razho labus automobiljus, ko cilveeki peerk? Bija pirms gadiem divdesmit arii taads briinums - TALBOT, paldies Dievam, izchibeeja....

basta

2006. g. 9. oktobrī 14:08

"Vērtīgs" forums, ko neteiksi - cilvēks uzdod jautājumu, bet pretī saņem burtiski tukšo smirdoņu.
Ja nemaldos, Rover 75 ir izgatavots uz iepriekšējās paaudzes BMW 3. sērijas platformas, protams, ar to atšķirību, ka tam ir priekšējo riteņu piedziņa. Gaitā komfortabls, diezgan kluss, vietas piedāvājums vidējs, bet pie tā ātri pierod. Velti gaidīt sportiskumu vadāmībā, lai arī pašai par sevi tai īpaši trūkumi nepiemīt. Neslikta kombinācija ir BMW 2 litru dīzelis un automāts. Mazliet bēdīgi, ka stilīgajā interjerā dažas detaļas izgatavotas no uzkrītoši lētas plastmasas, toties uz trešā jumta balsta britu karodziņš. ;) Interesanta ir MG versija ar V8 motoru un pakaļējiem velkošiem.
Par galvenajām problēmām iesaku palasīt www.whatcar.co.uk. Lai veicas!

Mario

2006. g. 10. oktobrī 22:40

to basta:
Beidzot viena sakarīga atbilde.. Paldies!

SSSR

2006. g. 10. oktobrī 22:48

to mario

Tev iesaku labak pieveerst uzmaniibu 412 moskvicham,nu baigi labs vagis :))))

Mario

2006. g. 10. oktobrī 22:50

Tu salīdzini Rover ar Moskviču..?

sdfg

2006. g. 10. oktobrī 23:18

**** **
***** **
** ** **
** ** **

dfgdfg

2006. g. 10. oktobrī 23:19

****...**
*****..**
**.**..**
**..**.**
**...****
**....****

Eksperts

2006. g. 11. oktobrī 01:04

viens gan ir fakts- savā klasē(vidēji lieli ģimenes auto) viens no visdrosākajiem auto. rezultāti pat labāki pat tādiem grandiem kā volvo un saab.
apskaties www.euroncap.lv
Es apaskatījos un tagad zinu ka 90 gadu beigu A4 BME 3 seriju un Mercedes C klasi nepirkšu nekad-sliktākie rādītāji savā klasē.

Eksperts

2006. g. 11. oktobrī 01:07

Mario

bet pa detaļām vari uzzināt šajā lapā esošajā sadaļā Lasītāju Pieredze.Tur viens Land rover range rover īpašnieks zina daudz labas info kur atrast angļu auto detaļas un cik tās maksā. Tur bija arī viņa e-pasts.
Prasi tam vīram kas ielicis Land rover range rover aprakstu, lūk šeit:
http://www.iauto.lv/mansauto.php?marka=24

Bkaspars

2017. g. 28. februārī 13:14

RE: Rover 75 atsauksmes

Nepiekritu galigais luzns es esu šis vienas atomašinas ipašniek pa motor es piekritu tai mašins markai ir laps motors manejam ir v6 2,5 litr bedzins un gaz ar to nau galig problem bet virsbuv vis parejas ir galigas luzns ja plist visu laiku bruk kaukas nost ari piekars ir luzns kops visulaik gļuko es pat nezinu jeb pie katr sikum var piekasities man pašam jau katru gadu pa remot vien jaizmet apmeram 800 ero tad es labak gada citu kas izdevigak. tas ir manas domas jo ar pliku motor vin neripos taka jazdomajas un tas ir muiķibas ka preš šitas mašinas detaļas nau dargas ir gan jo detaļas tikai var dabut pasutot vekalos nemaz nau.

...

2017. g. 28. februārī 22:11

RE: Rover 75 atsauksmes

mūždien pajolīšiem gribas izteikties:))

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google   

Kaspars Novads

Kaspars Novads

Tēma: Serviss

Auto remonta eksperts, ERG Auto VEF filiāles vadītājs, kurš ikdienā saskaras ar dažādākajiem auto remontdarbiem - no vienkāršākajiem līdz pat pašiem sarežģītākajiem.

Edgars Džeriņš

Edgars Džeriņš

Tēma: Satiksme

Ja Tev ir jebkādi jautājumi, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem, negadījumiem, ceļu policijas darbu un tamlīdzīgi...

Diskusijas

Horoskopi