TVNET

11:45, 11. martā, 2010

Vācu autoražotājs plāno paplašināt R8 modifikāciju klāstu ar vairākām jaunām supermašīnas versijām. No tām viena būs gatava jau šā gada beigās.


Pirmais jaunais auto būs vaļējais R8 ar 4,2 litru V8 motoru un 420 zirgspēkiem, kas būs alternatīva krietni jaudīgākajam R8 Spyder ar 5,2 litru V10 motoru (525 ZS). Tāds auto maksāšot apmēram 135 tūkstošus eiro, tātad par apmēram 20 tūkstošiem mazāk nekā desmit cilindru modelis, un pārdošanā nonāks 2011.gada sākumā.

Otrs jaunums ir pēc sacīkšu modeļa R8 LMS motīviem veidots superauto. Gaidāms, ka šim auto vairāki virsbūves paneļi tiks nomainīti pret oglekļa šķiedras detaļām, lai samazinātu svaru, bet 5,2 litru dzinējs sasniegs jaudu, kādu tas attīsta modelī Lamborghini Gallardo LP570-5 Superleggera, proti, 570 zirgspēkus. Par šāda Audi tapšanu runā jau labu laiku, kopš spiegu kameru priekšā patrāpījās izteikti sportiska R8 prototips ar milzīgām bremzēm, lielākiem gaisa savācējiem priekšējā bamperā un lielu antispārnu aizmugurē.

Vēl viens jaunums saistībā ar R8 ir divu sajūgu S-tronic septiņu pakāpju pārnesumkārbas parādīšanās opciju sarakstā. Tā nomainīs līdz šim izmantoto sešu pakāpju sekvenciālo R-tronic. Aizvien varēs izvēlēties arī R8 ar sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu.


Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Satiksmes informācija

  • 2012. g. 9. februārī, 18:24 - rdsvc: Plkst.18.20 atjaunota ugunsgrēka dēļ pārtrauktā 11.tramvaja kustība
  • 2012. g. 9. februārī, 17:34 - rdsvc: 11.tramvaja kustību atjaunos orientējoši - pēc stundas
  • 2012. g. 9. februārī, 17:32 - rdsvc: 6. tramvaja satiksme atjaunota pilnībā; 11. tr. virz.no centra iet līdz K.BaronaXMatīsa, tālāk pasažierus līdz Mežaparkam ved autobusi

Kļūsti par reportieri