Vācijas autobūves koncernam "Volkswagen" piederošie zīmoli "Lamborghini" un "Škoda" patlaban gatavo jaunus modeļus, kas būtu paredzēti krasi pretējām patērētāju grupām, otrdien vēsta laikraksts "Handelsblatt".
"Škoda" plāno konkurēt ar Dienvidkorejas autoražotājiem "Hyundai Motor Co." un "Kia Motors Corp.", no 2012.gada piedāvājot piecu sēdvietu modeli, kas tiek izstrādāts sadarbībā ar "Volkswagen", laikrakstam norādījis kompānijas vadītājs Vinfrīds Vālands.
Uzņēmums šo automašīnu plāno ražot Čehijā, kā arī Ķīnā un Indijā, bet tās cena varētu veidot 12 000 eiro (8433 latus).
Tajā pat laikā ekskluzīvo automobiļu segmentā "Lamborghini" patlaban strādā pie trešā modeļa, kas būs paredzēts "ikdienas lietošanai," laikrakstam "Financial Times Deutschland" pavēstījis kompānijas vadītājs Štefans Vinkelmans.
Taču jaunais "Lamborghini" modelis, visticamāk, nebūs pieejams agrāk kā 2015.gadā.






motografs.lv