Jaguar XFR attīsta 510 zirgspēkus

TVNET

14:28, 3. februārī, 2012

Jaudīgākais modelis Jaguar klāstā patlaban ir 550 zirgspēkus spēcīgais XKR-S un tā vaļējā versija, taču tie ir auto ar divām durvīm un neveido tiešu konkurenci karstajiem lielo vācu ražotāju sedaniem.


  • Citos portālos

Audi, BMW un Mercedes-Benz klāstā ir lieljaudas automobiļi – attiecīgi RS6 ar 580 zirgspēkiem (tas gan ir iepriekšējās paaudzes modelis), M5, kurš apgādāts ar 560 zirgspēku V8 motoru, un E 63 AMG, kuram zem motora pārsega atrodas jaunais 5,5 litru V8 turbodzinējs ar 525 ZS.

Jaguar allaž ir kārojis pārvilināt pircējus no šo zīmolu dīleru saloniem, tādēļ apsver iespēju savā klāstā iekļaut arī ārkārtīgi jaudīgu sedanu.

Patlaban jaudīgākais XFR ir apgādāts ar 510 zirgspēku kompresordzinēju, taču, tā kā benzīngalvām, kas var atļauties premium automašīnas, jaudas nekad nevar būt par daudz, tad Jaguar plāno augstāk minēto 550 zirgspēku kompresordzinēju ierūmēt arī XF motora telpā.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Satiksmes informācija

  • 2012. g. 21. maijā, 16:12 - rdsvc: @KFunts Paldies par atzinību!
  • 2012. g. 21. maijā, 16:11 - rdsvc: RDSD vadība iepazīsies ar inovatīvu prettrokšņu sienu mazgāšanas tehniku! Plašāka info http://t.co/qDWKZiYg
  • 2012. g. 21. maijā, 09:32 - rdsvc: "RŪ" plānotie remontdarbi šodien no plkst. 10 30 Volguntes - 52a un 52b un Lejupes 3.

Kļūsti par reportieri