TVNET

15:20, 7. februārī, 2012

Ženēvas auto izstādē Nissan prezentēs konceptauto Invitiation, kas tiešā tulkojumā no angļu valodas nozīmē ielūgums.


  • Citos portālos
Resursi

Japāņu kompānija norāda, ka jaunais konceptauto demonstrē gaidāmā, masveida ražošanai gatavotā mazās klases automobiļa aptuveno izskatu. Tas būs auto, kurš pārdošanā nonāks 2013. gadā un Nissan modeļu klāstā ieņems Note vietu.

Foto: Nissan

Invitation, kas ir izstrādāts Japānā, bet sērijveida ražošanai tiks gatavots kompānijas dizaina studijā Lielbritānijā, atbilstoši koncepcijai apvienos savai klasei salīdzinoši labus dinamikas un veiktspējas rādītājus ar zemiem patēriņa un kaitīgo izmešu rādītājiem. Vispieticīgākais modelis uz katru nobraukto kilometru atmosfērā neizvadīs vairāk par 100 gramiem CO2, un arī pārējās Invitation modifikācijas būšot pietiekami ekoloģiskas un ekonomiskas, lai pamatoti varētu nest Pure Drive zīmi.

Reklāma

Kāda tieši būs modeļu tehniskā komplektācija, šobrīd vēl pateikt nevar, taču ir zināms, ka automobiļu efektivitāte zināmā mērā panākta, pateicoties dizainam, kas vienlaikus ir diezgan dinamisks, atraktīvs un arī aerodinamisks, lai automobilim būtu vieglāk šķelt gaisu.

Vēl var atzīmēt, ka sērijveida Invitation, ko, visticamāk, dēvēs vienkāršāk, iegūs dāsnu, modernu drošības un komforta aprīkojumu, tostarp Around View Monitor sistēmu, kas parkošanos padarīs vienkāršāku par vienkāršu.


Around View Monitor



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Satiksmes informācija

  • 2012. g. 21. maijā, 16:12 - rdsvc: @KFunts Paldies par atzinību!
  • 2012. g. 21. maijā, 16:11 - rdsvc: RDSD vadība iepazīsies ar inovatīvu prettrokšņu sienu mazgāšanas tehniku! Plašāka info http://t.co/qDWKZiYg
  • 2012. g. 21. maijā, 09:32 - rdsvc: "RŪ" plānotie remontdarbi šodien no plkst. 10 30 Volguntes - 52a un 52b un Lejupes 3.

Kļūsti par reportieri