Fotostāsts: rallijs Žemaitija 2016

Sestdien Kelmē, Lietuvā noslēdzās rallijs Žemaitija 2016, kas ir arī Latvijas rallija čempionāta posms.

Uzvaru absolūtajā vērtējumā izcīnīja zviedru duets Pontuss Tīdemans/Jonass Andersons. Otrais palika soms Kalle Rovanpera, kurš startē ar Latvijas automobiļu federācijas licenci, ar stūrmani Risto Pietilainenu. Trešo vietu izcīnīja lietuvieši Vaidotas un Žigimantas Žalas. Ātrākā latviešu ekipāža bija Jānis Vorobjovs/Andris Mālnieks, tiesa, viņi līderiem finišā zaudēja vairāk nekā 2 minūtes.

Kamēr sportisti atpūšas un gatavojas nākamajam Latvijas čempionāta posmam - rallijam Tallina 2016 (26.- 27.augusts) - piedāvājam ieskatu rallija Žemaitija notikumos caur mūsu fotogalerijas prizmu.