Fotostāsts: Zviedrijas rallijs 2018

Ar beļģu autorallista Tjerī Nevila uzvaru svētdien noslēdzās pasaules rallija čempionāta otrais posms - Zviedrijas rallijs.

Hyundai komandas pilots Nevils sniegotajos Zviedrijas mežos finišā tikai par 19,8 sekundēm pārspēja Citroen rūpnīcas komandas braucēju Kreigu Brīnu. Trešo vietu rallijā tikmēr izcīnīja norvēģis Andreass Mikelsens no Hyundai vienības. Viņš Nevilam zaudēja vēl nieka 8,5 sekundes. Lieki piebilst, ka

pēc 314,25 ātrumposmos nobrauktiem kilometriem tas ir gaužām maz.

Kamēr mēs ar fotostāsta starpniecību atskatāmies uz notikumiem sniegotajā Zviedrijā, pasaules rallija karavāna sāk gatavoties ceļam pāri Atlantijas okeānam, jo čempionāta nākamais posms no 8. līdz 11.martam norisināsies Meksikā, Guanahuato štatā.

#WRC - Flying rally cars at the 2018 @rallysweden ! ???