Lādēšanas laiks nokauj jebkādu luksusu. Ja viņi neuztaisīs ka tukšās batareikas automašīnā var ātri nomainīt pret pilnām, tad izgāšanās vien var sanākt. Aizbrauc ciemos un jādiedelē pieslēgumvieta, lai pēc 4-8h varētu braukt prom. Vai arī izbeidzās battereika pusceļā un jāvelk tālāk striķītī. Tādēļ vien jābūt hot-swap elektro-tankam, kur iebrauc un 30 sekunžu laikā tev ir svaigi pildīta batereika. Līdzīgi kā tas ir klasiskajiem auto- benzīntanki ik pēc 30-50km.
Lai būtu ekonomiski pamatots, tad jābūt kā datoros: standartizēti formfaktori, voltāžas, akumulatora dzīves cikla procesi, identifikācija, kopšana, komunikāciju protokoli, utilizācija un norēķini.
Vēl nesen apsmēja Gerkenu sakarā ar dīzeli,tagad būs ar elekrību,ražos tramvajus.liekuļi!:))Kauns angļiem,vēl jāsāk ražot universāļi kā Jaguar un IQ kā Aston Martin!:))