Atklāts "Volkswagen" autocentrs Valmierā

 

Piektdien, 14.novembrī, ar svinīgu pasākumu tika atvērts jaunais Volkswagen dīlera centrs Valmierā, Rīgas ielā – "Ripo autocentrs". Valmiera ir jau astotā pilsēta Latvijā, kurā iespējams iegādāties jaunas Volkswagen automašīnas.

Jaunais Volkswagen salons izstāžu zāles platības ziņā ir otrais lielākais Latvijā. Tā kopējā platība ir teju 2000 kvadrātmetru, no kuriem 540 ir atvēlēti jaunu automobiļu tirdzniecībai, bet 520 – servisam ar desmit darba vietām un Ekspresservisu.

Šobrīd Latvijā darbojas jau pieci Volkswagen dīleri – Krasta ielā Rīgā, Siguldā, Ventspilī, Daugavpilī un tagad arī Valmierā. Jēkabpils un Liepājas Volkswagen centriem ir aģenta jeb subdīlera statuss, savukārt Tukumā un Dārzciema ielā Rīgā atrodas Volkswagen dīlera "Auto Īle un Herbst" tirdzniecības punkti.

Reklāma

Zīmīgi, ka jaunais centrs Valmierā ir pirmais Volkswagen salons Austrumeiropā, kura interjers veidots pēc jaunajiem korporatīvajiem standartiem.

"Volkswagen dīleru tīkla attīstība allaž bijusi Volkswagen importētāja Baltijas valstīs "Auto Group Baltic" prioritāte, tādēļ esam priecīgi atvērt jaunu autosalonu vienā no Latvijas lielākajām pilsētām," stāsta Volkswagen reģionālais vadītājs Latvijā Māris Jansons. "Līdz šim "Ripo autocentrs" ir bijusi pazīstama kā respektabla Valmieras kompānija, tādēļ esam pārliecināti, ka viņi būs lielisks Volkswagen dīleris."

Jau šobrīd "Ripo autocentrs" piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – auto tirdzniecību, rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumus. Autocentrā ir apskatāms un testu braucieniem pieejams arī šā gada lielākais Volkswagen jaunums – sestās paaudzes Golf.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Ķekavas pag., 249000 EUR
Komercplatība
Komercplatība, Rīga, 574 EUR
Zeme
Zeme, Liepāja, 100000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 7 stundām un 25 min - Šobrīd apledojums vietām apgrūtina braukšanu Kurzemē un Zemgalē. Brauciet uzmanīgi! https://t.co/J6rYuJzumr
  • 2017. g. 21. janvārī 12:34 - @Kaspars_Zn rekonstrukcija notiks vēl 14 objektos, neskaitot Salu tiltu, kā arī vēl luksoforu būvniecības/pārbūves darbi. Informācija sekos.
  • 2017. g. 21. janvārī 12:16 - @Kaspars_Zn 2017.gada kartē ir tikai seguma atjaunošana. Tajā nav atzīmēti posmi, kas tiks rekonstruēti. Piemēram, Salu tilta 2.kārta u.c.

Kļūsti par reportieri