Atklāts "Volkswagen" autocentrs Valmierā

 

Piektdien, 14.novembrī, ar svinīgu pasākumu tika atvērts jaunais Volkswagen dīlera centrs Valmierā, Rīgas ielā – "Ripo autocentrs". Valmiera ir jau astotā pilsēta Latvijā, kurā iespējams iegādāties jaunas Volkswagen automašīnas.

Jaunais Volkswagen salons izstāžu zāles platības ziņā ir otrais lielākais Latvijā. Tā kopējā platība ir teju 2000 kvadrātmetru, no kuriem 540 ir atvēlēti jaunu automobiļu tirdzniecībai, bet 520 – servisam ar desmit darba vietām un Ekspresservisu.

Šobrīd Latvijā darbojas jau pieci Volkswagen dīleri – Krasta ielā Rīgā, Siguldā, Ventspilī, Daugavpilī un tagad arī Valmierā. Jēkabpils un Liepājas Volkswagen centriem ir aģenta jeb subdīlera statuss, savukārt Tukumā un Dārzciema ielā Rīgā atrodas Volkswagen dīlera "Auto Īle un Herbst" tirdzniecības punkti.

Zīmīgi, ka jaunais centrs Valmierā ir pirmais Volkswagen salons Austrumeiropā, kura interjers veidots pēc jaunajiem korporatīvajiem standartiem.

Reklāma

"Volkswagen dīleru tīkla attīstība allaž bijusi Volkswagen importētāja Baltijas valstīs "Auto Group Baltic" prioritāte, tādēļ esam priecīgi atvērt jaunu autosalonu vienā no Latvijas lielākajām pilsētām," stāsta Volkswagen reģionālais vadītājs Latvijā Māris Jansons. "Līdz šim "Ripo autocentrs" ir bijusi pazīstama kā respektabla Valmieras kompānija, tādēļ esam pārliecināti, ka viņi būs lielisks Volkswagen dīleris."

Jau šobrīd "Ripo autocentrs" piedāvā pilnu pakalpojumu spektru – auto tirdzniecību, rezerves daļu tirdzniecību un servisa pakalpojumus. Autocentrā ir apskatāms un testu braucieniem pieejams arī šā gada lielākais Volkswagen jaunums – sestās paaudzes Golf.


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

http://akcijugrozs.lv/
-39%
http://akcijugrozs.lv/
Cūkas šķiņķis bez kaula, 1kg
4.25 €
2.59 €
Māja
Māja, Jelgava, 55000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Jūrmala, 240000 EUR
Māja
Māja, Garkalne, 460000 EUR

Reklāma


Satiksmes informācija

  • Pirms 3 stundām un 40 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 22:00 veic darbus - Vācieša X Brīvzemnieka; Liepājas X Krūzes; Pulkveža Brieža X Dzirnavu
  • Pirms 4 stundām un 58 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 10:30 veic darbus -Uzvaras b 4
  • Pirms 5 stundām un 21 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst.13:00 veic darbus -Baznīcas X Stabu; Lāčplēša 145, 157, 161,112, Lāčplēša X Sadovņikova ;Lāčplēša pret Dagdas

Kļūsti par reportieri