Jautājums: Vai kādreiz esi iekritis fotoradara "lamatās"?


 
  1. sūds 2010. g. 1. augustā, 22:19

    vata beidzot nebūs kāds cits jautāju bļēģ sāk jau apnikt šis jau kādas 2 nedēļas te stāv.
    bet protams tvnetam tas vis ir tikai normāli

  2. buh 2010. g. 1. augustā, 11:38

    Rīt jautājumam jābūt, "Vai kādreiz esat iekrītis lamatās - lienot zagt pie kaimiņa pa atvērto logu esat pieķerts?"
    Tvnet žurnaļugas - Jums skolā nemācījā kā pareizi uzdot jautājumus? Vai arī Jūsu mērķis ir radīt vēl lielāku riebumu pret ceļu policijas darbu? Ar šādu jautājuma formulējumu, apziņā un zemapziņā tiek nosēžas atziņa: "Esam nevainīgie jēriņi tikai maucīgie policisti mūs cenšas iegrūst lamatās un krutie ir tie, kuri izsprūk no viņu lamatām."
    Veiksmi Jums veidojot maucīgu sabiedrisko nostāju.

  3. marss 2010. g. 1. augustā, 10:35

    visiem kas vēl nezina ;)
    http://www.bmwpower.lv/map.php

  4. kolegi, 2010. g. 17. jūlijā, 11:40

    busim solidari un bridinasim viens otru par bistamam vietam uz celiem. tam loti labi noder CB radio. un tas nav aizliegts ;)

  5. kok 2010. g. 15. jūlijā, 15:19

    kok

  6. susurs 2010. g. 13. jūlijā, 22:00

    Kur ir briidinaajuma ziimes? Patreiz notiek rekets.

  7. Godīgais pilsonis » susurs 2010. g. 20. jūlijā, 14:31

    Mērķis taču ir izķert tos, kas nejēdz normāli braukt (iekļauties likuma robežās). Kāpēc būtu jābrīdina?

  8. CNB 2010. g. 13. jūlijā, 10:37

    Escorts rulle.

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi



Horoskopi